La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1912 Culés

Trzykrotny zakład bez ryzyka do 100, 200 i 300 zł - wygrana lub zwrot z opcją wypłaty i dodatkowo 30 zł freebet.

18+. Fortuna to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard może uzależniać.

99

Największe absurdy covidowe. Ja zaczynam: Zamknięcie lasów bo ludzie będą chodzić po lasach^^

79

@Rastafarnianin godziny seniorów

75

@Rastafarnianin Zamknięcie siłowni, gdzie chodzą zazwyczaj młodzi, wysportowani ludzie, mniej podatni na covid, a zostawienie otwartych kościołów, w których na małym obszarze spotyka się dużą ilość ludzi należących do grupy największego ryzyka.

81

@Rastafarnianin Zamknięcie służby zdrowia i przekładanie planowych operacji/badań/zabiegów.

89

@Rastafarnianin zamknięcie cmentarzy 1 listopada zeby ludzie chodzili przed 1 listopada tłumami jeszcze większymi

50

@Rastafarnianin noszenie maseczek

33

32

@Rastafarnianin To ze osoby niezaszczepione musialy sie codziennie testowac, a zaszczepione nie. A jak wiadomo kazdy takiego wirusa mogl przekazac innym osobom, wiec teoretycznie osoby zaszczepione byly bardziej " niebezpieczne".

26

@Rastafarnianin 283848 przypominająca dawka szczepionki.

24

@Rastafarnianin teorie spiskowe o zabójczych szczepionkach i osoby pokroju Edyty Górniak

69

@Rastafarnianin To, że idąc pustą ulicą dostałem mandat za brak maseczki xD

7

@Rastafarnianin Covid-19 wywołany przez sieci komórkowe 5G.

25

@Rastafarnianin wydrukowanie nieograniczonej liczby nowych pieniążków i rozdanie ich bez jakiegokolwiek planu i logiki, za co płacimy teraz ogromną inflacją

21

@Rastafarnianin Chodzenie w lesie w maseczce. Byłem świadkiem, jak radiowóz jeździł po lesie i sprawdzał xD

9

@Rastafarnianin szkoda, że Bareja już nie żyje. Mogła by być komedia przebijająca misia.

21

@Rastafarnianin Skala nieuctwa i niewiedzy przeciętnych obywateli i stąd wynikająca nieodpowiedzialność, pogarda dla klasycznych procedur w służbie zdrowia, co wykazało, że typowego Kowalskiego przerasta wiedza na poziomie szkoły podstawowej.
Umiłowanie znachorstwa, skłonność do siania niezweryfikowanych teorii pseudonaukowych. Przekonanie, że Ziutek z mądrościami spod sklepu monopolowego może dyskutować jak równy z równym z profesorem medycyny.

Słowem największym absurdem okazała się ciemna część społeczeństwa i to bardzo okazała.

4

@Comentateiro przynajmniej wyszło co niektórzy mogą mieć w głowach i sobie ubzdurać

2

@Rastafarnianin czekam kiedy mi się komornik zgłosi dostałem 20zl za brak maski jak czekałem na busa żeby jechać do dentysty. Przyjąłem bo mi się spieszyło a to już dwa lata xd

1

@Mezocyklon87 Z pitu Ci ściągną ;)

konto usunięte

11

@Comentateiro chyba jedyna Twoja wypowiedź z którą się zgadzam. Z tą zgadzam się w 100 procentach. Dodałbym jeszcze mądrości prezentowane przez ludzi, którzy ukończyli "uniwersytet" pt. bo wyczytałem w internecie. Ja miałem kiedyś taką dyskusję z Panią na kasie w biedronce. Kupowałem test na covid i Pani powiedziała, że Ona nie wierzy w ten cały covid, że to jest wymysł mediów. Wtedy jej zapytałem, czy jest lekarzem, profesorem medycyny i jednocześnie pracuje na kasie w biedronce jako hobby, po godzinach pracy w szpitalu, czy wykładaniu na uczelni. Temat się skończył. Czymś kompletnie dla mnie niezrozumiałym jest wypowiadanie się na tematy medyczne ludzi, którzy nigdy z tą tematyką nie mieli do czynienia na gruncie zawodowym. Podobał mi się Klopp jak dziennikarz się go zapytał o Covid, a ten mu odpowiedział, że nie jest istotne co o tym sądzą znani ludzie, a powinien to pytanie postawić tym, którzy się na tym znają. Bardzo mądra odpowiedź.

16

@Rastafarnianin zaszczucie, wytresowanie społeczeństwa poprzez wprowadzone nakazy i zakazy, sprawdzenie czy ludzie są i czy będą posłuszni władzy

31

@Rastafarnianin Wprowadzenie paszportów covidowych, które były jawnym ograniczaniem wolności jednostki, jesli chodzi o przemieszczanie sie, branie udział w wydarzeniach sportowych czy kulturowych. I co najgorsze, były osoby, które temu przyklaskiwały.

konto usunięte

16

@Rastafarnianin Ciągle statystyki w reżimowych covidowych telewizjach przez które ludzie tracili firmy, pracę, wolność i zdrowie psychiczne.

3

@Mezocyklon87 a ja trzech mandatów nie przyjąłem i wszystko umorzyli :D czyli widać jak bezprawnie działali

konto usunięte

16

@Comentateiro Wielu lekarzy wyśmiewało tą pandemie a Ty się dziwisz ciemnocie? Sam chodzę prywatnie do bardzo dobrego neurochirurga od kilku miesięcy który śmieje się z tej całej pandemi.

20

@Comentateiro Jak mam słuchać takich lekarzy jak sutkowski to wolę naprawdę słuchać menela https://wmeritum.pl/lekarz-skutecznosc-maseczek-eksperyment/339788

@tko logika typu nie byłeś piłkarzem nie wypowiadaj się o piłce, nie żyłeś w PRL nie wypowiadaj się o PRL, nie byłeś w wojsku nie wypowiadaj się o militariach

@Rastafarnianin Co do wątku robię ctrl c + ctrl v bo zostało to już uporządkowe

1. Zakaz wychodzenia dzieci z domu bez dorosłego.

2. Dystans społeczny na chodniku, nawet dla śpiących w jednym łóżku par.

3. Największy i najdroższy samolot z Chin z lipnymi maseczkami na pokładzie.

4. Zamknięcie lasów feat. uroczyste otwarcie lasów (XD)

5. Maseczki nie pomagają - Łukasz Szumowski.

6. Policyjne kontrolę na wylotówkach z miast i przepytywanie dokąd się jedzie.

7. Brak kwarantanny dla domowników osoby zakażonej.

8. Godzina dla seniora w sklepach (również w tych budowlanych czy sex shopach).

9. Cała Polska ferie w tym samym czasie.

10. Pan pokaże ten paragon za tą rybę.
11. Wirus jest w odwrocie, już nie trzeba się go bać. Idźmy tłumnie na wybory jest jak inne wirusy-Morawiecki
12. Helikopter policyjny z podczerwienia patrolujący parki czy ktoś tam nie chodzi
13. aktorzy/influencerzy mówiący o dystansie będąc na wakacjach.
14. dezynfekowanie chodników
15. zamykanie siłowni, placów zabaw na świeżym powietrzu
16. zamknięte szpitale i wydawanie skierowań przez okno, jak się najpierw w to okno uderzy kijem
17. Zamknięcie cmentarzy na 01.11
18. Parkowanie na co drugim miejscu w galeriach
19. https://www.youtube.com/watch?v=U6yWljQk9A8&ab_channel=iswinoujscieplPortalinformacyjny

i wiele wiele innych xD

4

@Comentateiro
Może i skala nieuctwa w społeczeństwie jest spora.
Ale KRETYNIZM decydentów zakazujący wejścia do lasu by nie zarazić covidem drzew jest przerażający.
Do dziś część starszych ludzi, przerażonych zmasowaną propagandą która lała się ze WSZYSTKICH mediów chodzi w maseczkach w swych własnych domach!

0

@Rastafarnianin Zakazy podróżowania. Kompletny bajzel jeżeli chodzi o zasady wjazdu do danych krajów - na stronie polskiej inne informacje, na stronie danego kraju jeszcze inne, jak zadzwonisz tu czy tam się dopytać to dostaniesz jeszcze inne, a koniec końców zanim się czegoś konkretnie dowiesz, to wprowadzą kolejne prawo w którym sami się nie orientują.

Zamknięte hotele i turystyka, gospodarcze zamordowanie gastronomii.. Śmiem powoli twierdzić, że środki zapobiegawcze, zwłaszcza w PL były gorsze niż sama choroba.

9

@Rastafarnianin Zamrożenie całego świata z powodu choroby o śmiertelności na poziomie 2% wśród zarażonych.

konto usunięte

8

@against_modern_football widać, że nie bardzo rozumiesz o czym piszesz. Piłkarzem może być każdy nawet Ty nie mając żadnego doświadczenia, wykształcenia, uprawnień itd. Lekarzem może być tylko osoba, która skończy odpowiednie studia, zrobi specjalizację i złoży egzamin. Widzisz różnicę? Gdyby tak było jak uważasz to operację serca mógłby zrobić menel z pod budki z piwem.

1

@tko tutaj pełno ekspertów od medycyny i szczepień

4

@tko Nie jeśli profesjonalnie nie uprawiasz sportu nie jesteś piłkarzem, tylko conajwyżej hobbystą kopiącym piłkę. Nie rozprawiamy tutaj o operacjach na otwartym sercu tylko o tym, że nie trzeba być lekarzem żeby na postawie dostępnej wiedzy mieć obiekcje co do działań związanych z covidem, co do przyjmowania szczepienia na katar i kaszel itp. Tym bardziej że środowisko naukowe też było tutaj podzielone co do covidiozy

@barti_VEB97 pełno też bezkrytycznych NPCów którzy robią wszystko co im głowy z telewizora powiedzą :)

2

@against_modern_football zgadza się jedno i drugie niedorzeczne. Słuchanie się bezmyślne tego, że lasy zabijają jest tak głupie jak wierzenie w zabójcze szczepienia

konto usunięte

0

@against_modern_football jak rozumiem Ty tę dostępną wiedzę medyczną jako piłkarz jesteś w stanie zweryfikować? Widzisz ja wolę oprzeć się na wiedzy osób bardziej do tego powołanych (medyków), nawet jeżeli finalnie mogli się mylić. Ja bowiem wolę słuchać lekarzy, a nie osób, które coś tam w internecie wyczytały i uważają, że skończyły studia medyczne i zrobiły specjalizację medyczną.

0

@tko Zrobili z ludzi idiotów i tyle. Tak samo jak teraz wciskają ludziom kit z dawką przypominającą rzekomo na wariant omikrona, a w rzeczywistości są to stare szczepionki zalegające w magazynach.

2

@tko Tutaj nawet nie chodzi o to co lekarze mówią,a jacy lekarze mówią.Sutkowski to jest lekarz rodzinny i jaki on ma podjazd do lekarze który przeszczepia serca, albo neurochirurg.Sutkowski był w każdej telewizji.Oczywiście wypowiadali się lekarze którzy na co dzień zajmują się chorobami zakaźnymi, tylko problem jest w tym, że nie mówili jedynym głosem.Jedni tak,a drudzy inaczej.Jedni, że maseczka nie chroni,a inni, że chroni, że szczepionka gwarantuje, że nie umrzesz na covid,po czym okazuje się co innego.W dodatku lekarze wyczuli dodatkowy pieniądz i nie chcieli ludzi leczyć na inne choroby.Pierwszy raz w historii świata nie chcieli kogoś przyjąć do lekarza bo może być chory...Przecież to jest absurd.Mnóstwo lekarzy przyjmowała prywatnie i nic sobie z tego nie robiła. Ja nie jestem szurem, ale nazbierało się tyle absurdów, że każdy średnio ogarnięty człowieka powinien wiedzieć co jest grane.Choroba była i jest, tylko to co robili rządzący, było nie adekwatne. Neurochirurga stawiać na równi z lekarzem rodzinnym,to jakbyś postawił wulkanizatora obok inżyniera F1.

4

@against_modern_football "@tko logika typu nie byłeś piłkarzem nie wypowiadaj się o piłce, nie żyłeś w PRL nie wypowiadaj się o PRL, nie byłeś w wojsku nie wypowiadaj się o militariach"

Nie. Logika - nie znasz się na czymś co wymaga specjalistycznej wiedzy - nie wypowiadają się. Widzę to na przykładzie wątków ekonomicznych na tym forum (samemu będąc po kierunku finansowo-ekonomicznym i mając średnio dużo większą wiedzę na ten temat od przeciętnego człowieka), oraz (w ramach mocnego zainteresowania naukami ścisłymi, głównie fizyką i astronomią) widziałem takie bzdury na filmwebie pod filmami science fiction, że to się w głowie nie mieściło. Bo na ile trzeba mieć mocno dający się we znaki efekt Downinga-Krugera, jeśli ktoś pod filmem Interstellar pisze, że scenarzyści powinni zatrudnić jakąś dobrą pomoc naukową, podczas gdy konsultantem w dziedzinie aspektów astrofizycznych był laureat nagrody Nobla z fizyki. Który napisał dodatkowo książce o tym filmie, a same pracy nad realizmem praw fizyki zajęły w pre-produkcji ponad 10 lat.

Więc nie porównuj mi to do oglądania piłki nożnej i "znania się". Nie mówiąc o tym, że dzielenie się swoim brakiem wiedzy na temat piłki nożnej na social mediach raczej nie będziemy miało żadnych negatywnych skutków. Ale jesli byśmy rozważali np. konstrukcję lub ilość energii (i sposób jej transferu) której używamy przy eksperymencie akceleratora cząstek, to zwrócę się z tym do specjalistów abyśmy nie usmażyli sprzętu na grube miliardy dolarów. I tak samo zwróce sie do specjalistów w kwestii medycyny, technologii odsalania wód, energii jądrowej i wszystkiego, co wymaga specjalistycznej wiedzy.

Każdy z Twoich przykładów jest na tej samej zasadzie - nie doświadczyłes tego -> więc się nie wypowiadaj. I mówisz, że to bzdura. Brawo geniuszu, bo i owszem to jest bzdura, ponieważ chodzi tu o "nie znasz się na podstawie teoretycznej, nie wypowiadaj się". "Jeśli nie masz specjalistycznej wiedzy, to nie wypowiadaj się". O to tu chodzi. Bo pierdzielisz farmazony w oparciu o ograniczoną wiedze w danym zakresie. I to w dziedzinie, w której błąd będzie miał skutki globalne/społeczne.

2

@against_modern_football ", że nie trzeba być lekarzem żeby na postawie dostępnej wiedzy mieć obiekcje co do działań związanych z covidem, " Co innego mieć obiekcje a co innego pisać, że wie się lepiej od wirusologów i biologów molekularnych. I już kompletnie innego to szerzyć jawną dezinformacją wynikającą z braku absolutnie żadnych podstaw teoretycznych, na bazie których powstały/działają szczepionki. Mogę się nie szczepić bo uważam, że potencjalne ryzyko przewyższa potencjalne korzyści, ale mój brak wiedzy na temat procesów odwróconej transkryptazy sprawia, że mam mordę w kubeł i absolutnie nie szerzę poglądów (i działań) które mogą sie okazać całkowicie błędne przez mój absolutny brak wiedzy specjalistycznej.

Zostawiam to tym, którzy go mają. Cała odpowiedzialność za moje działania spływa tylko na mnie.

0

@Rastafarnianin Dzisiaj można się śmiać, ale 2 lata temu wojny na argumenty, czy wchodząc do Żabki bez maski rozpylam dookólną aurę śmierci były dość ostre, także tutaj. Teraz większość tamtej bandy się uciszyła, bo minister pozwolił zdjąć kagańce (a on 100% wie co robi), noi pojawiły się inne zmartwienia.

Ale temat fajny, pozdrawiam :) Dla mnie to losowanie przepisów było czołowym absurdem :P Noi bezprawne zamykanie ludziom biznesów, z których żyli.

3

@Rastafarnianin
Cały ten covid to jeden wielki absurd, a raczej to jaką panikę wywołano. I wszyscy są winni po trochu, ale największą winę ponoszą media, które rozdmuchały tą pandemię.
Mieszkałem wtedy w bloku. Panika wybuchła wśród mieszkańców, kiedy to zarażoną kobietę wyprowadzali ratownicy w kombinezonach. "Nie dotykajcie klamek"," nie wychodźcie na klatkę" , "nie otwierajcie drzwi, bo wirus wejdzie wam do domu", "jak wróci, to nie podchodźcie do niej, bo nie wiadomo co ona tu przywlecze", "już po niej", "może zamkną ją w jakimś laboratorium ", "zginiemy wszyscy", "zaczyna się armagedon", "Boże uchowaj", "nie chodziła do kościoła".

4

@Rastafarnianin opieranie wszelakich działań na podstawie przeprowadzonych testów wątpliwej skuteczności (duża losowość) a także niedopuszczenie do debaty publicznej z udziałem lekarzy mających zdanie odmienne od głównego nurtu.

2

@Rastafarnianin Już sie znaleźli obrońcy covida w komentarzach, ludzie sie nigdy nie nauczą. Najgorszym absurdem jest olewanie leczenia ludzi chorych na poważne choroby, odroczanie zabiegów, podwyżki dla służby zdrowia mimo że sie pozamykali i nie leczyli, lekarze bojący sie leczyć, kłamstwa w mediach z obrazkami z Włoch z rzekomymi tirami przepełnionymi ofiarami covida i wiele innych.

1

@Comentateiro Ci co całkowicie olali temat Covidu, to nieuki i ciemnota, ale Ci co dali sobie tym wyprać mózgi, to jeszcze większe nieuki i ciemnota.

3

@Rastafarnianin Brak zdroworozsądkowego podejścia do tematu, z jednej strony całkowita bagatelizacja zagrożenia, a z drugiej obawa przed wszystkim.
Maski na dworze
Szczepionki modyfikujące DNA i zawierające ołów
Otwarte kościoły przy zamkniętych siłowniach

Ogólnie pandemia pokazała, że większość ludzi nie weryfikuje informacji z Internetu, tylko ślepo je przekleja i jeszcze uważa się za ekspertów w dziedzinach o których nie mają pojęcia.

1

@Comentateiro Czy to Ty pracujesz/pracowałeś w aptece i nazywałeś nieukami użytkowników, którzy kwestionowali skuteczność/obowiązek szczepionek? Dobrze pamiętam? Jeśli tak, to ciekaw jestem czy oglądałeś ostatnie relacje komisji specjalnych PE odnośnie C19 i szczepionek, ale zapewnie nie. Gdyby tak było zamilkłbyś w tym temacie, bo najpewniej okaże się niedługo, że Ziutkiem z pod sklepu jesteś Ty.

1

@maroon
Chyba to się samo zamknęło kolego bo lekarze byli delegowani do leczenia Covid
Wiec kto miał robić niektóre rzeczy ?

Nie było tez tak iż było wszystko zamknięte i nie było operacji !
To są bzdury.
Zabiegi konieczne były
Mój tata w tamtym okresie miał 3 zabiegi

0

@Kluivert_P
Co dziennie testować ?

0

@Firestone
Poczytaj ile jest dawek innych szczepionek np tych co przyjmujesz jaki dziecko :)

Czy np na Tężec

Wiec akurat w tym nic nie ma dziwnego

1

@Rastafarnianin
Antyszcxepionkowcy którzy się rozszerzyli i sieją panikę tez na inne szczepienia

0

@Jacob94 ok ale moja córka studiuje prawo, to tak apropo pierwszego i w sumie drugiego akapitu który napisałeś bo nic nie wniósł do dyskusji oprócz tego że chciałeś się pochwalić. Ja jestem natomiast absolwentem uniwersytetu chłopskiego rozumu, który oprócz wyciągania swoich wniosków, zdobycia wiedzy z dostępnych źródeł na dany temat zrobił to co opisałeś - zwróciłem się i posłuchałem specjalistów w danej dziedzinie, tylko oni nie należeli do covidowej sekty jak gut czy sutkowski. Dlatego też z uwagi na ww. do dziś 2 x miałem wg. testów covida, przyjąłem 0 dawek, podróżowałem po świecie w najlepsze, nie dałem się terroryzować maseczkami czy zakazami jak zamykanie siłowni i do dziś szczęśliwie żyje :) Tak już kończąc bo nie chce mi się wchodzić w szczegóły dyskusji które prowadziłem tutaj już 100x w fazie covidowej ekstazy (chcesz możesz sobie odszukać) nie trzeba kończyć Oxfordu, być lekarzem czy wirusologiem żeby potrafić wyciągnąć wnioski z sytuacji które wkleiłem wcześniej jako największe absurdy + codziennej propagandy jak ciężarówki pełne ciał z Bergamo. I jeśli trzeba wierzyć specjalistom to gdzie są dziś ci którzy tak jęczeli że służba zdrowia padnie jak się nie będziemy szczepić, nie będzie kwarantann i segregacji? Nagle zniknęli... i jak ma się ich teoria do tego że do naszego kraju bez żadnych badań na covid, o nikłym procencie wyszczepienia na cokolwiek przyjechały miliony ukraińców i służba zdrowia jakoś nie padła ;) Tyle

0

@AbelKabel Zależy w jakim czasie to się działo i gdzie. Bywało też i tak -
"– Nie będę mówił o statystykach, mówię o rzeczy, która dotknęła mnie osobiście – zaczął poseł Obaz, cytowany przez Wprost.pl. – 30 września dowiedziałem się, o tym, że mój ojciec ma raka dwóch nerek. 14. października udało się wypisać go ustabilizowanego ze szpitala, właśnie wtedy, gdy wstrzymał pan wszystkie działania onkologiczne – powiedział poseł. Chodziło mu o zalecenia NFZ z października, w sprawie ograniczenia do minimum świadczeń. Z ich powodu operacja ojca Roberta Obaza była przesuwana na początek listopada, później na koniec tego miesiąca. Kolejnym terminem był 17 grudnia. – Ojciec zmarł 14 grudnia – poinformował parlamentarzysta." "Robert Obaz wyraził swój żal także na Twitterze. – „Mój tata zmarł z powodu przesuwanych operacji, które miały mu uratować życie. Adam Niedzielski swoimi decyzjami naraża życie miliony Polek i Polaków” – napisał poseł Lewicy."

0

@maroon tak właśnie zmarł mój tata, wszystko w pobliżu szpitale covidowe wieźli tatę 70km dalej szykowali sale na operacje i w tym czasie, koniec.

1

@NeKenI Kurczę. Współczuję.

0

@Rastafarnianin ludzie jeżdżący w maseczkach na rowerach pustymi drogami przez mieściny mające kilkudziesięciu mieszkańców XD

1

@czarek1988 Nie ja nie pracuję w aptece, ale zdanie na temat antyszczepionkowego nieuctwa mam jednoznacznie negatywne.

I co tam odkryli w szczepionkach? Zakamuflowane UFO? Uran?

3

@against_modern_football No właśnie dokładnie tak samo myślący jak Ty absolwent Akademii Chłopskiego Rozumu, listonosz w wieku 40-lat, podobnie jak Ty nic sobie nie robił z COVIDa i na 7-osobowym przyjęciu urodzinowym, złapał wirusa. Podobnie jak pozostali uczestnicy. Inni przeszli go łagodnie, on wylądował w łóżku z bardzo ciężkimi objawami i ostatecznie jego L4 trwało 4 miesiące.
Po tym czasie wrócił do pracy, ale jego forma fizyczna była bardzo zła. Przyznał, że ma wielonarządowe powikłania, w tym najpoważniejsze zapalenie bodajże wsierdzia (coś z sercem chyba). Z trudem roznosił listy i przesyłki. Po jakimś czasie zrezygnował z tej pracy.

Rzecz w tym, że ze swojej sytuacji wysnuwasz nieuprawnione wnioski (coś jak bogacz mówiący, że biedy nie ma - bo jej nie widzi, bo nie bywa wśród ludzi biednych). A system tych ludzi z Covidem widzi, leczy i za nich płaci. Płaci też za powikłania, o których nikt nie trąbi na co dzień. Ale to, że o tym nie słyszymy, to nie znaczy, że ich nie ma.

Przykłady skrajnego napędzania strachu w mediach, to nie są przykłady reprezentatywne bo są skrajne i z tego żyją głupie media, ale nie zmniejszają liczby chorych w szpitalach.

A Ukraińcy przyjeżdżali już w fazie wygaszania wirusa. W każdym razie gdyby wirus wtedy był groźny, to szpitale siłą rzeczy musiałyby się zapełniać - a tak nie było. Gdyby to było na etapie 20 tys. w szpitalach dziennie, to dodatek ukraiński mógłby ważyć inaczej.

W każdym razie nie było tak niegroźnie, żeby lekceważyć temat, ale nie ma co udawać, że wiele działań nie było bezsensownych , niekompetentnych i jak się okazało bezprawnych.

1

@Rastafarnianin Foliarze z pustogłowiem twierdzaca ,że szczepionka zabija.

0

@Comentateiro Poza tym, że są nieskuteczne na obecny wariant, to nic.

0

@Rastafarnianin dla mnie absurdem było że jadąc z kimś autem z kim się nie mieszka w jednym domu, obie osoby muszą mieć maseczki. XD

0

@Rastafarnianin akurat miałem maturę i z uwagi na covid nie można było opuścić sali, później niż na 15 minut przed końcem (wtedy trzeba było te 15 minut dosiedzieć w sali). Żeby ludzie się nie gromadzili. Efekt? Ci którzy skończyli 20 minut wcześniej stali przed szkołą przez pół godziny czekając na kumpli

0

@Rastafarnianin maseczki jako symbol strachu przed tym co ludziom wmówiono w tv i radio.

0

@Comentateiro Tylko lekarze spoza matrixa a nie konowały co się chowają za procedurami i nigdy nie wyleczyli swoich pacjentów z chorób przewlekłych.

0

@Rastafarnianin Wywalanie setek tysięcy zł na maseczki i płyny do dezynfekcji w publicznych placówkach (szkoły, domy opieki). Znam wiele takich jednostek którzy do dziś są tym zawaleni i zamagazynowani i nie wiedzą co z tym robić. Ważne że kaska wydana i ktoś zarobił a zapasy na 80 lat.

Godziny dla seniorów, lasy i spacery, maski w autach czy na świeżym powietrzu. Brak nagłośniania debat wirusologów i naukowców odnośnie realnego zagrożenia choroby. Przyjmowanie mnie na oddziały szpitalne bez maseczki, dezynfekcji itp (współpracuje ze szpitalami), imprezki wspolne i olewanie maseczek przez lekarzy podczas największych fal (rodzina lekarska)

0

@Rastafarnianin maseczki na zewnątrz obowiązkowe

0

@Rastafarnianin wypowiedzi opłaconych "ekspertów - dzbanów", horban, simon, grzesiowski

aa i zapomniałem o loterii szczepionkowej xD

0

@Rastafarnianin To, że w Tajlandii znieśli wszystkie obostrzenia, a ludzie dalej w maseczkach latają

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?