O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Kluivert, Eto, Iniesta, Thiago
  • Ulubione zespoły Barca, BVB, Liverpool
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 938
  • Liczba komentarzy 468
  • Polecenia 1694

Komentarze

1

Na Paulinho też był taki hejt, a swoje chlopak dał drużynie jakby nie patrzeć. Ja bym sie wstrzymał i dał mu zagrać kilkadziesiąt minut, a potem to już się możecie wyzywac na chlopaku za nieudolność zarzadu.

0

@constantine16 wielu pilkarzy jest/bylo przemeczonych przez co istnieje wieksze ryzyko zlapania kontuzji - dlatego te dwa dni wolnego.

37

@Rewolucja123 Jesli ma zgrabny, soczysty tyleczek to nic dziwnego. Kazdy zdrowy facet tak zareaguje. Jeden bedzie sie "gapil", a inny udawal ze sie nie patrzy ;>

4

@MesQueUnClub_87 zaraz oplaca gazety i dadza jakis temat zastępczy w postaci powrotu Neymara czy Pepa, bo City z banem prawdopodobnie, większość to lyknie i temat przycichnie. Zawsze tak bylo za tego zarzadu jak zaczynalo sie palić.

0

@Azi valdek i bartek wylatujacy z klubu na przestrzeni kilkudziesięciu tygodni? Byłoby zbyt pięknie.

Zobacz wszystkie

138

Ale ze mnie farciarz! Pierwsza wizyta na Camp Nou w życiu i dziesięć bramek wpadło :D

65

Z artykulu wynika, ze zmiany beda dotyczyc zawodnikow, ktorzy albo w ogole nie grali, albo sa na wypozyczeniach. Zawodnikow, ktorzy nie maja zadnego wplywu przy ostatnich niepowodzeniach, ktorzy nijak maja wplyw na to jak aktualnie gra zespol. Takie wietrzenie zeby zamydlic oczy i udawac ze robi sie zmiany w kadrze. Tfu.

60

Ale jajca, to sie dzieje naprawdę. Kto by pomyślał, ze po tym okienku będziemy mieli jeszcze słabsza kadrę niż w poprzednim sezonie. O co tutuaj chodzi haha?!

49

Dembele wynajął apartament w centrum Barcelony. @NCTsportTransfery zostanie ogłoszony jutro po południu. 95mln + 25mln zmiennych. @NCTsport

47

@ViscaBarca123 Gratulacje. Zasłużyłeś.