O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Kluivert, Eto, Iniesta, Thiago
  • Ulubione zespoły Barca, BVB, Liverpool
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1076
  • Liczba komentarzy 704
  • Polecenia 2305

Komentarze

0

@Michael24 posiadam taka z sezonu 16/17 jak sprzedawali przez krótki okres czasu bez sponsora na koszulce. Jest roznica w jakosci materiału.

0

@Ksavix Zignoruj tych wszystkich szczekaczy i bedziesz mial spokoj. Ja tak zrobilem. Nie widze teraz 1/4 wpisow na LR, ale przynajmniej mam spokoj. :)

0

@Skrillex232 luz, rob sobie jak chcesz, tylko pamiętaj ze polowa tutaj glosujacych to dzieciaki i nawet jak napiszesz w poście, zeby wstrzymali sie od głosu i tak to zrobia.

0

@LuismessiJr ja moge od siebie polecic razera deathaddera, najwygodniejsza myszka jaka mialem

Ps. Spróbuj zagrac w Apex Legends - genialna gierka. Moim zdaniembije na glowe wszystkie statyczne strzelanki typu cs czy valo

Zobacz wszystkie

138

Ale ze mnie farciarz! Pierwsza wizyta na Camp Nou w życiu i dziesięć bramek wpadło :D

110

Wiem, że nikogo to nie obchodzi, ale jestem tak podekscytowany, że chce się tym podzielić. Przed chwilą moja dziewczyna poinformowała mnie, że jest w ciąży! Będę ojcem! Ale dziwne uczucie mnie ogarnia, mimo iż bardzo mnie to cieszy. Coś pięknego! :)

65

Z artykulu wynika, ze zmiany beda dotyczyc zawodnikow, ktorzy albo w ogole nie grali, albo sa na wypozyczeniach. Zawodnikow, ktorzy nie maja zadnego wplywu przy ostatnich niepowodzeniach, ktorzy nijak maja wplyw na to jak aktualnie gra zespol. Takie wietrzenie zeby zamydlic oczy i udawac ze robi sie zmiany w kadrze. Tfu.

60

Ale jajca, to sie dzieje naprawdę. Kto by pomyślał, ze po tym okienku będziemy mieli jeszcze słabsza kadrę niż w poprzednim sezonie. O co tutuaj chodzi haha?!

49

Dembele wynajął apartament w centrum Barcelony. @NCTsportTransfery zostanie ogłoszony jutro po południu. 95mln + 25mln zmiennych. @NCTsport