O sobie

  • Zainteresowania DRODZY ADMINI
  • Ulubiony zawodnik PRZESTAŃCIE
  • Ulubione zespoły CENZUROWAĆ
  • Barcelonie kibicuję od LA RAMBLE

Statystyki

  • Dni w serwisie 2221
  • Liczba komentarzy 209
  • Polecenia 663

Komentarze

0

@Beztroskii Ykm, i naprawdę nie domyślasz się czym to "pocieszanie" było spowodowane? A może to były przeprosiny?

1

@Comentateiro Czy to Ty pracujesz/pracowałeś w aptece i nazywałeś nieukami użytkowników, którzy kwestionowali skuteczność/obowiązek szczepionek? Dobrze pamiętam? Jeśli tak, to ciekaw jestem czy oglądałeś ostatnie relacje komisji specjalnych PE odnośnie C19 i szczepionek, ale zapewnie nie. Gdyby tak było zamilkłbyś w tym temacie, bo najpewniej okaże się niedługo, że Ziutkiem z pod sklepu jesteś Ty.

1

@Bobo25 Daj spokój, po co w ogóle psuć sobie nerwy. Przecież tutaj 50% osób ledwo potrafi składać litery w wyrazy - no może wyrazy w zdania, ale gdzie do umiejętności czytania ze zrozumieniem i szerszego spojrzenia.

0

@Persyfl Być może powodem jest to, że domniemana konkluzja twojego postu jest fałszywa. A zatem, według mnie służy on jedynie w celach prowokacyjnych. Miłego popołudnia.

0

@Persyfl Kolejny raz nadinterpretujesz lub prowokujesz. Dopuszczam również to, że po prostu nie rozumiesz tego, co czytasz, ale mniejsza o to. Oczywistym winno być, że to nie z powodu jakiejś tam obrazy uczuć religijnych. Swoją drogą, wszyscy nagle obrażalscy się stali, czy to lewi, czy to prawi, czy to duchowni, czy to świeccy.

Zobacz wszystkie

147

Już to pisałem, ale na taki wieczór czekałem trzy długie lata! A to, że Ramos się wykartkował na 1/4, a odpadł w 1/8 jest jest dla mnie jak łyk zimnego piwa na pustyni :)

67

No cóż, w kontrakcie zdaje się była też inna kwota wynagrodzenia niż to jakie aktualnie otrzymuje.

36

@SelloutCrowd

Otóż kolego w nawiązaniu do Twojego pytania, czy jako osoba niezaszczepiona oczekiwałbym podpięcia mnie pod respirator, to moja odpowiedź brzmi: TAK. Ale i ja zadam Ci pytanie: czy gdyby okazało się, że płacę większe podatki od Ciebie (około miliona złotych rocznie) i gdyby był jeden respirator i jedna torebka foliowa, to jako osoba płacąca mniejsze podatki oddałbyś mi ten respirator? No bo przecież istnieje duże prawdopodobieństwo, że miałem większy wpływ na jego zakup niż Ty :).

i dziwią mnie te takie teksty typu: nie zaszczepiłeś się to nie masz prawa do respiratora bo może go potrzebować ktoś kto się zaczepił. To ja się pytam: przed czym w końcu chroni ta szczepionka?

31

Ja tylko mam nadzieję, że Sport albo jakaś inna redakcja przeprowadzi wywiad z sędzia meczu real vs bayern i przypomni tamte sytuacje.

28

No i Suarez musiał strzelić prawie niemożliwą bramkę ;p Teraz nie mogę nawet na niego ponarzekać ;)

Media

Sonda

Kto Twoim zdaniem powinien dostać szansę pod nieobecność Gaviego?