O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 194
  • Liczba komentarzy 1208
  • Polecenia 729

Komentarze

3

Nie widzę powodów do narzekania. Urazy to rzecz normalna w piłce. Kadrę mamy silną. Będzie inny typ gry, ale punkty nadal będą wpadać.

Zaryzykuję twierdzenie, że jest kilka meczów do poukładania zespołu na mecz z ManU. Czas wykorzystać siłę Kessiego, szybkość Raphinii, talent Fatiego i Ferrana. Mają szansę pokazać, dlaczego są w Barcelonie.

0

@Tomo1989
Niemcy nie chowali się podczas okupacji Polski w swoich bazach, tylko panowali wszędzie. NATO w Afganistanie siedziało w bazach. Nie udało im się zainstalować swojej władzy i odeszli. Talibowie rządzą. Może powoli się rozkręcają, ale robią to samo co przed dwudziestu laty.

Rosja na wojnie ma zupełnie inne cele. Ona nie chce połknąć całej Ukrainy. W żadnych planach nie ma zajęcia zachodniej części. Cały czas wpycha ją Polsce :).

Ukraina była przez pięć lat szkolona, w tym przez 2021 rok bardzo intensywnie z wojskami NATO (3 duże manewry) Po tych manewrach sporo sprzętu zostało, bo miało "przeczekać" na zaplanowane na 2022 kolejne cwiczenia. Jak pisałem, ta wojna jest dziwna i póki co nie wiadomo jak się skończy.
.

0

@JarekS
Wiesz jak działa klub z mediami. Po prostu, nie ma tematu wzmocnień "wolnymi". Powodów jest wiele. W kwietniu będzie można na spokojnie porozmawiać, jakie są perspektywy.

0

@LambiPL
UT mogę zrozumieć, ale tych dwóch nie. Może siła tkwi w prostocie.

0

@Gall
Przepraszam, ale nie wiem. Oświeć mnie.

Zobacz wszystkie

26

@kuz
Jak policjant po służbie nie pije z gangusami, to nie wie, co się na mieście dzieje.

16

Gdzieś mi się rzuciło w oczy, że fachowcy wyliczają szanse reprezentacji Polski na wygranie mundialu na 0,7%.

Jak to mało wiedzą o Polakach. Z 0,7 to my naginamy rzeczywistość i zdobywamy świat.
.

13

@SzymonBZ
A co? Już skończył karierę?

12

Coolio nie żyje. W swoim czasie mocno katowałem jego płyty.

Coolio - Gangsta's Paradise (feat. L.V.)
https://www.youtube.com/watch?v=fPO76Jlnz6c
Coolio - 1,2,3,4 (Sumpin' New)
https://www.youtube.com/watch?v=E2KRH27aWcU
Coolio - Too Hot
https://www.youtube.com/watch?v=kGzowsBTW6c
Coolio - C U When U Get There (feat. 40 Thevz)
https://www.youtube.com/watch?v=VzDN7mCDoC0

10

Jak człowiek sobie poczyta amerykańską prasę, to się ciekawych rzeczy dowie.

DC Comics ogłosiło, że seria komiksów “Superman: Son of Kal-El” zakończy się na 18 numerze na koniec roku. O czymże jest ten komiks?

O 17-letnim synu Supermena, który ratuje świat godny naszych czasów! Rozwiązuje problemy mediów społecznościowych, ratuje przed strzelaninami w szkołach, walczy ze sceptykami zmian klimatycznych (ci to muszą być groźni :)) i ratuje migrantów.

Ale to mały pikuś. I teraz uważajcie. Syn Supermena odkrywa, że jest homoseksualistą. :)

No. I teraz mnie dwie rzeczy zastanawiają. Pierwsza - kto wymyślił, aby syn Supermena był gejem. Druga - kto myślał, że to się sprzeda.

Aby nie było - z komiksów oglądałem/czytałem Tytusa, Kajko, Thorgala, Kleksa, Kudłaczka i Bąbelka. Także całe to DC to dla mnie temat nieznany i nie wiem ilu tam mają gejów. Niemniej jednak, na siłę robienie z syna - symbolu pop kultury jakim jest Supermen -geja, wskazuje, że lobby jest potężne.