O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1995

Statystyki

  • Dni w serwisie 354
  • Liczba komentarzy 102
  • Polecenia 306

Komentarze

2

@Hosh chroni, do momentu jak się pojawi info o kolejnej dawce. Wtedy poprzednie już nie chronią, tylko ta nowa ;D

0

Jeden cały mecz i będzie weryfikacja, po takich słowach które tutaj padły, w przypadku gdy okaże się że będzie objeżdżany przez jakiegoś napastnika spadnie całkowicie w otchłań w oczach trenera i kibiców i do końca kontraktu nie udzieli wywiadu.

0

Moje zdanie jest takie ze do tego dojdzie, może być to swego rodzaju zemsta za to co zrobił Rossel (+bartomeu) po przejęciu władzy po Laporcie. Zarzucili mu wtedy niegospodarność, bo wydawał za dużo w restauracjach itp.
Myśle ze Joan postawił to sobie za cel honorowy.

4

„Nie pomyliłem się”
Nie przypominam sobie żeby Messi miał inne opcje do wyboru, jedne kluby go nie chciały (city), a inne nie było na niego stać (Barca), wiec jak mógł się pomylić skoro miał tylko jeden klub do wyboru?

0

@Don Lucas widziałeś co wczoraj zrobił z nim Lukaku? :)

Zobacz wszystkie

54

Ludzie! Koeman nie zrzuca winy za porażkę z Bayernem na sztab medyczny, tylko ma zastrzeżenia co do funkcjonowania tego całościowo, i tutaj upatruje problem ze szpitalem w naszej kadrze.
Czytajcie ze zrozumieniem, lub chociaż czytajcie artykuły przed napisaniem komentarza, nagłówki ostatnio są tak prowokacyjne żeby wywołać tylko gownoburze.

38

Bardzo mi się podobało wczoraj zachowanie Memphisa, który totalnie „olewał” podpowiedzi Alby, który pokazywał mu w obrębie pola karnego żeby odgrywał do tylu do Busiego, tylko ciągnął grę do przodu.
Może nowa krew z przodu zakończy czasy gdzie stara gwardia pokazuje gdzie trzeba odegrać (do tylu) żeby było dobrze. Bardzo często w poprzednich sezonach było to irytujące, ze zawodnicy zamiast próbować grać do przodu to odgrywali do tylu pozbywając się „gorącego ziemniaka”

20

@Filipfcb2000 ale źródło jest podane na końcu artykułu...

14

Aha, Dembele 10 miesięcy przed wygaśnięciem kontraktu z Barca, ma go przedłużyć tylko po to żeby za te 10 miesięcy odejść do swojego poprzedniego klubu (w którym strajkował bo chciał z niego odejść)
zamiast do jakiegokolwiek innego w którym moglby liczyć na wyższa pensje i większa gotówkę za podpis na umówie jako wolny zawodnik.
Nawet Dembouz jest za inteligentny żeby dac się tak załatwić, chyba ze negocjacje byłyby prowadzone w języku hiszpańskim :D

12

@4Fabregas4 z tym że Depay podpisze kontrakt na dwa lata, z dużo niższa pensja. Warto zaznaczyć tez to ze przychodzi za darmo, jako GWIAZDA ligi francuskiej, w dodatku będzie zarabiał dużo mniej niż Bośniak. Nawet jeśli się nie sprawdzi to może odejść po roku lub po dwóch latach bez ponoszenia ŻADNYCH strat. Pjanic lekko mówiąc był wypchnięty z juve po bardzo słabym sezonie.