O sobie

  • Zainteresowania Geopolityka, sport, historia, polityka
  • Ulubiony zawodnik Araujo, Cubarsi, Dibu Martinez
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Aston Villa
  • Barcelonie kibicuję od 2009

Statystyki

  • Dni w serwisie 2876
  • Liczba komentarzy 1347
  • Polecenia 1304

Komentarze

12

@Kgorecki2500 Leszek Miller tak samo jak Jaruzelski powinien skończyć na śmietniku historii

1

@VegetaPolska przy tobie to pikuś

0

5

@Aragorn33 zaora ? Stanowski mówi to, co myśli większość społeczeństwa. Jakiekolwiek polityk, który w Polsce będzie walczyć z krzyżem przegra. To, że ci ludzie w większości nie chodzą do kościoła nie znaczy, że nie są katolikami. On sobie myśli, że Warszawką wygra wybory. Otóż grubo się myli, prowincja i wschód w życiu na niego nie zagłosują. Przegra tak samo jak z Dudą w 2020. A decydujące będą podwyżki prądu od lipca.

2

No i Feio zrobił robotę pod koniec sezonu. Bardzo dobra końcówka i Legia kończy na 3 miejscu. Za rok jestem pewny zgarnia mistrza.

Zobacz wszystkie

42

@macio_944 ten mecz był obrzydliwym wałkiem. A później Xavi był obwiniany, że z grupy nie wyszedł. Na rewanż musiał wyjść takimi tuzami w obronie jak: Sergi Roberto, Eric Garcia, Pique i Marcos Alonso. Nie wiem jakim cudem my żeśmy wyciągneli z tego remis.

25

Krzysztof Bosak to jest niesamowicie mądry polityk. Idealnie opisał to jakie głupoty opowiadają w Polsacie. Z Orbana robi się jakiegoś pro-putinowskiego polityka, a ten gość po prostu jest patriotą i dba o swój kraj. Byłem rok temu w Budapeszcie i nigdy żadne miasto nie zrobiło na mnie takiego wrażenia. Jeśli chodzi o geopolitykę rozgrywa to idealnie, ma przede wszystkim idealny kontakt z Chinami, dla których jest hubem europejskim, tutaj większość chińskich firm ma swoją siedzibę. Połowa turystów w Budapeszcie to Chińczycy

22

Boże jaka to jest ironią losu, że Tusk kogokolwiek śmie oskarżać o prorosyjskość. Gość, który robił reset z Rosją, który wynegocjował najdroższe ceny gazu w Europie, ten sam którego minister Sikorski groził Ukraińcom śmiercią jak się nie poddadzą. PiSowi nożna wiele zarzucić, ale prorosyjskość to absurd. Kaczyński ostrzegał przed Rosją już w 2006 roku, a Sikorski mówił, że "ten pan zapomniał leków'

18

@Lionel_Messi10 ile on setek wypracował na Anfield a patałachy i tak to zmarnowały + ta setka Dembele brak słów na Camp Nou. A teraz jak na złość 2 gole i rzut karny wywalczył.

15

My kibice Barcelony nie doceniamy to, co mamy. Zdaje sobie sprawę, że jest tutaj dużo nastolatków, ludzi co mogą być sfrustrowani i nie pamiętają wielkich triumfów w LM. Ja np nie bardzo pamiętam zwycięstwo w Paryżu w 2006. Ale świetnie pamiętam 2009, 2011 i 2015, zwłaszcza niezapomnianą główkę Messiego w Rzymie. 4x w tym wieku to jest naprawdę dużo. Naszym przekleństwem jest to, że Real jest najbardziej utytułowanym klubem w historii Ligi Mistrzów i w ostatnich 10 latach wygrał ją 5x. Zobaczcie sobie na Bayern. Mieli w ostatnich latach swój prime, świetnych piłkarzy i totalnie nie wykorzystali tego, ledwie 1 Lm i szokujące porażki, my przynajmniej mieliśmy słabszych piłkarzy i nikt nie wymagał od porażki na Anfield jakiś sukcesów. City to samo, 7 rok z rzędu byli faworytem Ligi Mistrzów i udało się tylko raz. Zobaczmy na United, które jest na dnie, które może teraz pomarzyć, ale o grze w fazie grupowej, to samo Chelsea. AC Milan, który ostatni raz wygrał 18 lat temu, Juventus 28 lat temu, Inter 14 lat temu, całe Włochy czekają 14 lat i pewnie poczekają kolejne 14. Takie kluby jak Arsenal, Tottenham, PSG, Atletico, Roma, Lazio nigdy nie wygrały tego trofeum. Zobaczmy sobie jak to są zabetonowane rozgrywki. Na 23 wygrane w tym wieku: 10 należy do Hiszpanii: Real 6, Barcelona 4. Anglicy 6: Liverpool 2, Chelsea 2, MU i MC po 1. Włosi 3: Milan 2, Inter 1. Niemcy 3 w postaci Bayernu i Porto. 10 klubów tych dostąpiło tego zaszczytu w ciągu 24 lat. Doceńmy to, że w tym wieku tylko Real był od nas lepszy. Lepsze czasy nadejdą, jestem tego pewny i wygramy co najmniej 2x do 2030, tylko trzeba być cierpliwym i nie robić nerwowych ruchów.

Media

Sonda

Czy klub powinien sprzedać Alejandro Balde?