O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Iniesta
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 75
  • Liczba komentarzy 231
  • Polecenia 384

Komentarze

tko

1

ano zejdźmy na ziemię i zacznijmy budować zespół, a nie pompować balonik. Póki co jesteśmy drużyną na Laliga, a nie na LM. Trochę nam brakuje. Po pierwsze pomysłu na grę, a poza tym zgrania. Ponadto myślę, że niektórzy gracze jeszcze nie dorośli do LM np. Dembele, Fati. Zjada go ambicja, trema itd.

tko

3

grunt, że dna barcy jest czyli tiki taki, posiadanie itd.

tko

0

wracamy do gry do boju

tko

0

@krzysiobyczek ale gdzież tam to TOP hehe

tko

0

Edin się jeszcze rozgrzewa. Czyli Inter jak go wpuści to idzie na drugą bramkę.

Zobacz wszystkie
tko

32

ludzie, przez ostatnie kilka sezonów nie było Barcy. Był piach. A dzisiaj jesteśmy wściekli, że nie wygraliśmy bo byliśmy lepsi. Chyba widać, że jest postęp. Złość jest z tego, że powinniśmy wygrać bo byliśmy lepsi, a nie że byli chłopcami do bicia. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem tylko wierzyć w tę drużynę. Będzie Wielka. Pierwsze koty za płoty. Jest potencjał. Barca to więcej niż drużyna, to NASZ KLUB i trzeba w NIEGO wierzyć. Od tego jest kibic, który nie poddaje się, bo coś nie wyszło. Zatem nie oglądać się za siebie tylko patrzeć do przodu. Trochę wiary Szanowni Państwo bo Barca na to zasługuje. Dobranoc Wszystkim.

tko

22

jak to się czyta to płakać się chce. Jeżeli to jest prawda, a domyślać się można, że w części to jest prawda to zawodnicy to takie rozkapryszone bachory, których co chwilę trzeba przepraszać, że im się płaci tylko kilkadziesiąt milionów, a nie kilkadziesiąt miliardów. Że nieodpowiednio się na niego spojrzało, że zarobki wyciekły. Moim zdaniem zarobki powinny być publikowane oficjalnie. To jest klub kibiców, czy zawodników, którzy ten klub traktują jak dojną krowę. Nie bronię p. B, jego decyzje zarówno finansowe, ale przede wszystkim piłkarskie nie były dobre, ale tak się zastanawiam jak inni na jego miejscu by się zachowali przed pandemią, jak mieli tak rozbuchane żądania Panów Piłkarzy. Za rączkę potrzymaj, samolocik na święta zapewnij, czy ja mam zarabiać więcej niż Ramos. Ludzie to jest tragedia i to wszystko za kopaczy, za dostarczycieli rozrywki. Nie za człowieka, który ratuje życie, czy zdrowie. Świat dostał na łeb.

tko

22

myślę, że tego zwolennika realu zaczyna kłuć w oczy, że Barca kompletuje dwa prawie równorzędne składy, które będą mogły walczyć zarówno w lidze, jak i LM. Stąd zaczyna się szukanie haków by osłabić Barcę. Zaczyna to irytować innych, że Barca może powalczyć o kilka trofeów naraz.

tko

19

czytając te wszystkie opinie nt. tego co robi Laporta to mam takie, może mylne, wrażenie, iż duża część osób wypowiadających się na temat rzekomych "przewałów" Laporty nie bardzo wie jak obecnie funkcjonuje świat w ogólności, a piłka w szczególności. Część osób krytykuje obecny zarząd za dźwignie i inne chocki klocki, tymczasem wszystkie klubu praktycznie na całym świecie w większym, czy mniejszym stopniu uprawiają kombinatorstwo. I nie chodzi tu o to, że kasy nie mają, bo pierwszy przykład to PSG, gdzie szejkowie ładują kasę ile się da, a i tak księgowość musi kombinować i uprawiać czary aby to spiąć w tzw. finansowym fair play. Każdy klub to robi w mniejszym, czy większym stopniu, tylko Barca jest jedna i stoi w gardle wielu osobom. Przykład chociażby wypowiedzi ostatnio chyba Khana z Bayernu, że dziwi się, iż taki bankrut jak Barca kupuje bez opamiętania. Tylko wg wszystkich rankingów Barca to najbogatszy klub świata o wartości 1.57 mld dolarów. Zatem dla dobra klubu potrzebna jest cisza, a nie ekscytowanie się kolejnym zagraniem finansowym. Po pierwsze za mali jesteśmy by wypowiadać się o tych działaniach. Kto zna się tak dobrze na kreatywnej księgowości. A po wtóre nie znamy wszystkich faktów, a tylko to co zostanie wypuszczone do prasy. Zatem póki maszyna idzie do przodu, a idzie to raczej skupmy się na grze, a nie na tym co powinno zostać w zaciszach gabinetów. Cieszmy się grą, a mądrzejszym pozostawmy ekwilibrystykę finansową, czy prawną.

tko

14

@masq lubię Aubę, jest mega sympatyczny ale problem z Nim jest dość prozaiczny - ma 33 lata i obecnie za niego możemy dostać dużo pecunii, a za rok, czy dwa ile dostaniemy za 34-35 letniego Aubę. Nic. Niestety Auba to nie Lewy, który prowadzi się mega zdrowo i mega dba o swoją sprawność i wytrzymałość. Poza tym Auba to nie Lewy jeżeli chodzi również o mental i pozycję lidera. Zatem jeżeli ma być zmiennikiem, który przy grze Lewego zagra może z 5-10% to trochę drogi ten zmiennik. Stąd lepiej go teraz sprzedać i rozejrzeć się za kimś tańszym i bardziej przyszłościowym. Co nie zmienia, że dla mnie jest On bardzo pozytywnym człowiekiem i jak bym miał wybrać między Nim, a Depayem to wybieram w ciemno Aubę. Ale. No właśnie te ale ....