O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Iniesta
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 193
  • Liczba komentarzy 550
  • Polecenia 893

Komentarze

tko

1

@bartas97 domyśliłem się, że jest on satyryczny, ale wydźwięk, sformułowania, a nadto odpowiedzi części osób już satyryczne nie są. Szczególnie to "stara baba". Jakby to ktoś powiedział o Twojej mamie, czy babci to raczej nie jest to zabawne.

tko

4

@bartas97 kiedyś też każdy z Nas będzie w podeszłym wieku i mam nadzieję, że wtedy młode pokolenie będzie nas traktowało inaczej niż "stara baba" "stary dziad". Przykre. Czasami ta "stara baba" szuka tak tej wędliny bo ma emeryturę, z której niestety nie jest sobie w stanie kupić takiej wędliny jakby chciała tylko szuka najtańszej. Oczywiście zaraz usłyszę, że ma tyle na ile sobie zapracowała. Łatwo się mówi, gdy ma się 20-30 lat. Łatwo się osądza innych. Łatwo się stygmatyzuje. Obyśmy nie mieli gorzej niż te "stare baby" i "stare dziady".

tko

0

@4Fabregas4 no tak Lewy to kiepski zawodnik. I zapewne dlatego Bayern nie chciał go oddać, a PSG, czy kluby z ligi angielskiej tak o Lewego zabiegały, i dlatego również Xavi nie może się go nachwalić. Zapewne dlatego, że jest tak kiepskim zawodnikiem. Cóż widać dla niektórych nie ma znaczenia, że Lewy strzela - zawsze będzie jakieś ale.

tko

9

swego czasu jak Lewy powiedział po bramce Gaviego, że mówił Mu aby się trzymał blisko niego to coś z tego będzie to duża część ludzi skomentowała to jako kompleksy Lewego, że wszędzie musi widzieć swój udział. Pisałem wtedy, że Lewy mógł to powiedzieć pod kątem absorbowania obrońców swoją osobą, co daje innym więcej szans na strzelenie. Praktycznie dokładnie to samo Xavi właśnie powiedział na konferencji meczowej o Lewym. Cześć ludzi widzi w Lewym jakieś kompletne drewno, które nie potrafi poruszać się na boisku, ani przyjąć piłkę. Nie zauważa, że nawet jak Lewy ma gorszy dzień (tak jak wczoraj) to jego postawa na boisku pomaga drużynie, bo po pierwsze absorbuje obrońców, a po wtóre ustawia pressing drużyny. Za co Xavi go bardzo chwali. A po za tym, mimo że grał wczoraj słabo, to jednakże cel mu postawiony wykonał. Strzelił decydującą bramkę, a czyż nie tego oczekuje się od napastnika.

tko

2

@DoktorGrzesiowski akurat ja uważam, że był On dzisiaj najlepszym zawodnikiem w naszej drużynie.

Zobacz wszystkie
tko

32

ludzie, przez ostatnie kilka sezonów nie było Barcy. Był piach. A dzisiaj jesteśmy wściekli, że nie wygraliśmy bo byliśmy lepsi. Chyba widać, że jest postęp. Złość jest z tego, że powinniśmy wygrać bo byliśmy lepsi, a nie że byli chłopcami do bicia. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem tylko wierzyć w tę drużynę. Będzie Wielka. Pierwsze koty za płoty. Jest potencjał. Barca to więcej niż drużyna, to NASZ KLUB i trzeba w NIEGO wierzyć. Od tego jest kibic, który nie poddaje się, bo coś nie wyszło. Zatem nie oglądać się za siebie tylko patrzeć do przodu. Trochę wiary Szanowni Państwo bo Barca na to zasługuje. Dobranoc Wszystkim.

tko

22

jak to się czyta to płakać się chce. Jeżeli to jest prawda, a domyślać się można, że w części to jest prawda to zawodnicy to takie rozkapryszone bachory, których co chwilę trzeba przepraszać, że im się płaci tylko kilkadziesiąt milionów, a nie kilkadziesiąt miliardów. Że nieodpowiednio się na niego spojrzało, że zarobki wyciekły. Moim zdaniem zarobki powinny być publikowane oficjalnie. To jest klub kibiców, czy zawodników, którzy ten klub traktują jak dojną krowę. Nie bronię p. B, jego decyzje zarówno finansowe, ale przede wszystkim piłkarskie nie były dobre, ale tak się zastanawiam jak inni na jego miejscu by się zachowali przed pandemią, jak mieli tak rozbuchane żądania Panów Piłkarzy. Za rączkę potrzymaj, samolocik na święta zapewnij, czy ja mam zarabiać więcej niż Ramos. Ludzie to jest tragedia i to wszystko za kopaczy, za dostarczycieli rozrywki. Nie za człowieka, który ratuje życie, czy zdrowie. Świat dostał na łeb.

tko

22

myślę, że tego zwolennika realu zaczyna kłuć w oczy, że Barca kompletuje dwa prawie równorzędne składy, które będą mogły walczyć zarówno w lidze, jak i LM. Stąd zaczyna się szukanie haków by osłabić Barcę. Zaczyna to irytować innych, że Barca może powalczyć o kilka trofeów naraz.

tko

19

czytając te wszystkie opinie nt. tego co robi Laporta to mam takie, może mylne, wrażenie, iż duża część osób wypowiadających się na temat rzekomych "przewałów" Laporty nie bardzo wie jak obecnie funkcjonuje świat w ogólności, a piłka w szczególności. Część osób krytykuje obecny zarząd za dźwignie i inne chocki klocki, tymczasem wszystkie klubu praktycznie na całym świecie w większym, czy mniejszym stopniu uprawiają kombinatorstwo. I nie chodzi tu o to, że kasy nie mają, bo pierwszy przykład to PSG, gdzie szejkowie ładują kasę ile się da, a i tak księgowość musi kombinować i uprawiać czary aby to spiąć w tzw. finansowym fair play. Każdy klub to robi w mniejszym, czy większym stopniu, tylko Barca jest jedna i stoi w gardle wielu osobom. Przykład chociażby wypowiedzi ostatnio chyba Khana z Bayernu, że dziwi się, iż taki bankrut jak Barca kupuje bez opamiętania. Tylko wg wszystkich rankingów Barca to najbogatszy klub świata o wartości 1.57 mld dolarów. Zatem dla dobra klubu potrzebna jest cisza, a nie ekscytowanie się kolejnym zagraniem finansowym. Po pierwsze za mali jesteśmy by wypowiadać się o tych działaniach. Kto zna się tak dobrze na kreatywnej księgowości. A po wtóre nie znamy wszystkich faktów, a tylko to co zostanie wypuszczone do prasy. Zatem póki maszyna idzie do przodu, a idzie to raczej skupmy się na grze, a nie na tym co powinno zostać w zaciszach gabinetów. Cieszmy się grą, a mądrzejszym pozostawmy ekwilibrystykę finansową, czy prawną.

tko

15

i kolejny cytat z forum realu "Koncert Barcelony, która przez większość meczu się z nami bawiła, Real zdominowany, bez skrzydeł, Valverde niewidoczny, Vini szukający gry w środku, bo na lewej stronie schowany do kieszeni przez Araujo. Koszmarnie to wyglądało, nawet po zmianach, różnica klas. Od lutego będziemy weryfikować Pintusa. Gavi i Pedri diamenty, wiadomo nie od dzisiaj, swoje aspiracje zgłasza Balde, mają na czym budować. Gdyby jeszcze de Jong grał na takim poziomie w każdym spotkaniu, to mają obłędną ekipę w środku pola."

Miło się to czyta.

Media

Sonda

Czy Sergio Busquets powinien zostać w Barcelonie po zakończeniu sezonu?