O sobie

  • Zainteresowania piłka nożna, książki SF, piękne kobiety
  • Ulubiony zawodnik Lionel Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Arsenal (kiedyś), Borussia
  • Barcelonie kibicuję od odkąd pamiętam :) (ok. 2005)

Statystyki

  • Dni w serwisie 2564
  • Liczba komentarzy 1726
  • Polecenia 3405

Komentarze

0

@Bykunn
"Kogo On zbudował w Bayernie czy w City?"
Drużyny o zupełnie odmiennym stylu gry od uprzednio stosowanego.
Twierdzenie "Pep jest dobrym trenerem i tyle" jest tak śmieszne jak "Ramos jest dobrym obrońcą i tyle". Ale niektórzy lubią mieć kontrowersyjną, oderwaną od rzeczywistości opinię tylko po to, aby czuć się ponad resztą :-) Niektórzy tak się boją konformizmu, że czasami zapominają, iż stado niekiedy ma racje.

1

@xBoMBoWiECx Na prawdę podziwiam ludzi którzy są w stanie spojrzeć na obu piłkarzy i stwierdzić, że na tą chwilę Vinicius jest dużo lepszy.

1

@Imonkey "akimś cudem z taką znajomością ortografii udało mi się skończyć dzienne studia na najlepszej państwowej uczelni" To tylko źle świadczy o tej uczelni, a nie dobrze o Tobie. Poza tym rankingi uczelni biorą śmieszne kryteria pod ocenę. Byłem w najlepszej uczelni ekonomicznej na studiach magisterskich i w najgorszej na licencjacie wg rankingu i różnica w poziomie kształcenia nie była aż tak widoczna, poziom egzaminów identyczny - w obydwu uczelniach wykładowcy zbyt leniwi by zmieniać pytania. Także ta uwaga z uczelnią dosyć śmieszna (nie mówiąc o tym, że poprawna pisownia jest Ci raczej nie potrzeba na studiach, nie za to Cię oceniają, no chyba, że skończyłeś mocno humanistyczny kierunek).

"Nie ma żadnych podstaw żebym okazywał puciowi szacunek" Może zwyczajna ludzka życzliwość? Ktoś z tak prestiżowej uczelni, która z pewnością kultywuje współzawodnictwo i szacunek, powinien to rozumieć.

0

@Mroziu Nie mam pojęcia ile teraz zarabia więc nie mam jak się odnieść do kwoty z próżni. Ile by nie zarabiał nie mam wątpliwości, że jeśli chce grać w Realu, to pójdzie do Realu nawet gdyby zaoferowali mu o kilka mln mniej. Gdyby to był 30 letni zawodnik to pewnie by został, ale to niezwykle młody i utalentowany piłkarz, na początku swojej kariery, idąc do Realu spadek base salary spokojnie zostanie zrekompensowany przez wzrost wpływów z kontraktów reklamowych.

Z resztą widać po Messim, że jeśli drużyna nie wygrywa to ambicja sportowa sprawia, że gość zarabiający 71 mln brutto pensji podstawowej może zdecydować się na przeprowadzkę z klubu, w którym grał przez 20 lat.

11

@saser17 Skoro nas nie szanujesz to po kiego wafla tu siedzisz?

Zobacz wszystkie

183

"Powiedziałem to prezydentowi, a on zawsze mówił, że na koniec sezonu będę mógł podjąć decyzję. Ostatecznie nie dotrzymał słowa." Ta dwa zdania mordują politycznie Bartomeu. Te dwa zdania rzucają kompletnie nowe światło na całą sytuację z transferem.

126

Swoją drogą przeczytałem niedawno pewną rzecz na jednym portalu która mnie okropnie rozbawiła :)
"2010 - Barcelona 5:0 Real Madryt
2018 - Barcelona 5:1 Real Madryt
Potrzebowali 8 lat, emerytury Xaviego i Iniesty oraz kontuzji Messiego aby strzelić 1 gola"
:)
Takie śmieszki. musicie pamiętać, jest 4 w nocy, o tej porze wiele rzeczy wydaje się śmieszne

83

"Chciałem odejść, bo chciałem przeżyć szczęśliwie swoje ostatnie lataw piłce nożnej." Nie można klarownej przedstawić że to nie jest jakaś zdrada, brak miłości, chamstwo czy inne pierdoły które wielu ludzi wypisywało. Człowiek po prostu chciał spędzić ostatnie chwile w sporcie na RYWALIZOWANIU. Chce być szczęśliwy. Najbardziej ludzka rzecz na świecie.
Jestem zachwycony tym wywiadem.

82

Piękny mecz.
Dla krytyków Argentyny i Messiego - puknijcie się w głowę, 3 gole z Francją, grali z maksimum zaangażowaniem. Messi brał udział w 2 bramkach, co ma jeszcze zrobić ten człowiek?
Widowisko.

78

dlaczego jak my cały mecz mamy piłkę i nie strzelamy gola to pisze się "Barcelona była przy piłce ale nic z tego nie wynikało" natomiast gdy to rywal w starciu z Barcą miał piłkę to mówi się "drużyna X kontrolowała przebieg spotkania z Barceloną/miała przewagę". Nigdy tego nie zrozumiem co jest kryterium zmiany narracji.