O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2007

Statystyki

  • Dni w serwisie 2935
  • Liczba komentarzy 1415
  • Polecenia 2981

Komentarze

3

@ZwyklyKibicBarcy04 Zdecydowanie talent najwyższego kalibru. Miał absolutnie wszystkie atuty żeby zdominować erę post Messi/Ronaldo, a nawet nawiązać z nimi walkę w końcówce. Niestety jego kariera potoczyła się inaczej. Ciężko powiedzieć, że zmarnowana bo nadal wiele osiągnął i zarobił, ale potencjał był na znacznie więcej.

2

@Emhyr Biorąc pod uwagę jego wiek, spore doświadczenie(w samej lidze mistrzów 50 występów), umiejetność gry w dwójce jak i trójce środkowych obrońców, ta mityczna lewa nogę u stoperów oraz sam fakt, że po prostu się sprawdził w PL tez liczyłem i w sumie nadal liczę na odrobine więcej. Dużo większe placki chodziły do PL za €20m. Natomiast zdaje sobie sprawę, że nie potrafimy sprzedawać oraz im bliżej do okienka tym większe ciśnienie będziemy mieć zeby ta operacje zamknąć.

1

@Emhyr Myśle, że następny sezon w PL może mieć lepszy. W tym musiał się jakkolwiek odbudować jako zawodnik rozbity i kompletnie odstawiony u nas, a i tak pokazał, że daje radę spokojnie w PL. Może nie jako top, ale jeśli ktoś sadził ze ściąga topowego stopera to musiał być szalony albo odurzony. W każdym razie i tak niezle to wypadło bo wywalczył miejsce na pograniczu ławki i pierwszej 11 w zespole walczącym o miejsce w Europejskich pucharach.

Ps. Warto zwrócić uwagę, że mimo ze w PL grał w kratkę to w Lidze Mistrzów zagrał w każdym spotkaniu i to w większości jako starter

0

@JarekS Ranking zdecydowanie bardzo subiektywny bo ciężko stwierdzić do końca jakie były kryteria. Jeśli weźmiemy właśnie pod uwagę nie tylko jaki poziom zawodnicy prezentują w ostatnim czasie, ale tez doświadczenie/trofea/stabilność zdrowotna to niektóre wybory zaskakują jeszcze bardziej.

0

@MesQueUnClub96 Problem jest taki, że wtedy nawet nie było wiadomo w jakim stanie wróci Fati po tak ciężkiej kontuzji. Inna sprawa, że tak wysoka i co równie istotne dluga umowa to była głupota i zbyt pochopna decyzja. Mówimy o w tamtym momencie 19-latku. Już pal licho w jakiej pozycji nas to stawia przy negocjacjach z innymi zawodnikami, ale zobacz ile zarabiają najbardziej utalentowani zawodnicy w innych klubach np Musiala w Bayernie, który już pokazał znacznie więcej. Do tego jeszcze rzekomo to my mieliśmy problemy finansowe.

Zobacz wszystkie

80

Rozkmina na dziś xD

47

Przypominam, że wygraliśmy trzeci klasyk Z RZĘDU!!!

47

Najlepszy i sprawdzony styl gry. Nie wiem w czym problem xD

38

@Emhyr przy ostatniej świetne ustawienie ten instynkt rasowej 9. Co prawda podanie od Pedriego trochę za mocne, ale wyszedł obronna ręka :-DD

37

Przy tych wszystkich kwotach na pensje, prowizje, jakieś układy z Raiola i jeszcze CVC w tle mam nieodparte wrażenie, że najlepszym scenariuszem dla nas byłoby pozostanie Mbappe w Paryżu, Halland do Realu, a my sobie spokojnie wzmocnimy newralgiczne pozycje bez rozbijania banku na jednego zawodnika, gdzie margines błędów transferowych już wyczerpaliśmy myśle na dłuższy czas.