O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2007

Statystyki

  • Dni w serwisie 2456
  • Liczba komentarzy 477
  • Polecenia 893

Komentarze

1

@Janiama ja naszej szansy upatruje w tym, że Sociedad z ostatnich lat po mocnej jesieni zawsze łapie zadyszkę w drugiej części sezonu, Betis tez będzie grał w pucharach na wiosnę wiec rownież liczę ze się wykolei w lidze. W każdym razie walka będzie do końca i to nawet ważniejszy cel moim zdaniem niż gra w fazie pucharowej ligi mistrzów w tym sezonie.

0

@marian_konopka to wynika z mojej obserwacji wyników głosowań, gdzie zazwyczaj podwarzane są głosy dziennikarzy z tych bardziej „egzotycznych” kierunków. Nawet w tym roku jeszce przed gala wielokrotnie było podawane głosowanie jednego takiego dziennikarza sprzed dwóch lat gdzie miał Trenta Alexandra Arnolda na pierwszym miejscu i Aubemayanga na drugim, reszty miejsc nawet nie pamietam bo aż tak mnie ten plebiscyt nie pasjonuje. Nie ma co się denerwować bo nie warto, a przy okazji takich głosowań zawsze będą kontrowersje bo wybory będą subiektywne kto by nie wybierał. To nie moje osobiste uprzedzenia tylko to co wyłapałem np w mediach, jeśli się pomyliłem i dziennikarze w z bardziej egzotycznych miejsc głosują tak samo rzetelnie jak Ci z Europy(nie rozdrabniając tego na pojedyncze przykłady) to przepraszam i zamykam temat.
Fragment z wioskowym Szamanem mogłeś sobie odpuścić i szczerze kultura piłki jest w Afryce akurat niezle rozwinięta, już prędzej chodziło mi o prawdziwe egzotyki jak np Sri Lanka z której chyba pochodził dziennikarz, o którym pisałem:-D

0

@Oskar00 zawsze będą problemy. Trenerzy będą często głosować na swoich aktualnych czy byłych podopiecznych tak jak robili to piłkarze, a dziennikarze z krajów 3 świata często nie wiedza nawet co się dzieje. Wobec tego kim będą Ci eksperci? Idealny system nie istnieje.

0

@zuang1995 liczy się wszystko, a dokładnie mieszanka indywidualnych i drużynowych osiągnięć oceniania w dodatku przez dziennikarzy z całego świata bardzo subiektywnie skąd się biorą kontrowersje. Jeśli już tak bardzo chciałeś potraktować 2021 jako wyjątek to przypomnij sobie 2018.

1

@Snajper10 gdzie byłeś przez ostatnie naście miesięcy jak była omawiana nasza sytuacja finansowa

Zobacz wszystkie

34

Byczku wróć do nas :-D

27

@kamilo0066 Jak sobie uważasz, ale moim zdaniem był to transfer co najwyżej nieudany i nieprzemyślany, ale sam fakt liczb jakie udało mu się wykręcić i harówki, która wykonywał, czy nawet to, że prawdopobnie zamortyzuje się cała kwota transferu powoduje, że do najgorszych w historii bym go w życiu nie zaliczył.

24

@PlsNotAtletico bez przesady, piłkarz przychodzi za darmo mimo niższych zarobków niż w juve wiec logiczne ze woli się zabezpieczyć. Nawet jakby miała wynosić choćby 60-80mln i realnie ktoś by go za ta kwotę wykupił to i tak wyjdziemy na tym transferze dobrze.

22

Oj żeby tylko przetrwał ciężkie chwile klubu i został z nami na wiele lat. Tego życzę sobie i nam wszystkim :-D

21

@amanter te porównania do Paula Pogby tak bardzo do młodego trafiły, ze oprócz stylu gry próbuje odwzorować charakter. Byłby wspaniałym aktorem niech próbuje sił w jakimś Hollywood czy coś xD

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Barcelona powinna sprowadzić Daniego Alvesa?