O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 584
  • Liczba komentarzy 920
  • Polecenia 1672

Komentarze

0

Obowiązkiem każdego Polaka jest… ?

1

@AlexDark00 nie trafiłeś, chodzę i sprzedaje Biblię

0

@Rust_Cohle pytanie doprecyzowane

1

Czasem jak nie piję jakiś czas kawy, i wypije taką mocniejszą z rana, to umie mnie dość mocno wystrzelić, a że pracuje w sprzedaży, to powiem wam że gadka wchodzi jak w masło.

Też tak macie z kawa, że potrafi was mocniej wystrzelić?:D

0

Co sądzicie o ludziach którzy umawiają się, a potem w dzień spotkania/przed piszą wam że jednak odpadają? (Nie zaliczamy do tego pojedynczych uzasadnionych przypadków)
Mówię tu o tinderach, czy zwykłych wyjściach z ludźmi których znacie.

Zobacz wszystkie

93

Za każdym razem sport wyciąga mnie z najgorszych okresów w życiu, pomaga mi wrócić na dobre tory, budować samodyscyplinę, i mieć niezliczone ilości energii..
Jestem wdzięczny że urodziłem się sprawny, ze mam dwie rece i dwie nogi, ze mogę robić wszystko, co powinien móc każdy, a tyle szczęścia jednak nie wszyscy mają w życiu.
dobranoc wszystkim;)

48

@DLFCB coś pięknego, jedna z najlepszych jak nie najlepsza, I najbardziej popularna grupa hakerska łączy się w takiej sprawie, i robią tyle dobrego

37

Oj panowie ten świat nigdy nie przestanie zadziwiać.
Zacząłem prace w zakładzie, kolega mnie ściągnął bo nie tak źle płatna robota.
Wiadomo, początki jak to początki łatwo nie było.
Dostałem umowę próbna na 3 miesiące.
Jej koniec dobiega 31 stycznia, przez cały okres nieźle sobie radziłem, i naprawdę starałem się, nie opierdalałem bo zależało mi na tej robocie.
Dzisiaj, czyli 2 dni przed końcem umowy, szanowny kierownik (wcale nie szanowny) poinformował mnie ze konsultując z innymi współpracownikami oraz operatorami maszyn, moja umowa nie zostanie przedłużona.
Jak chłopaki z pracy się o tym dowiedzieli (w tym również i większość operatorów , czyli takich kierowników maszyn) to nie chcieli mi w to uwierzyć, bo widzieli ze zawsze jestem pracowity, i nie popełniam błędów, po prostu jestem dobrym pracownikiem.
Jako powód podał, że się nie starałem, i nad nie przedłużeniem mojej umowy zaważyło 2 dniowe zwolnienie chorobowe, na które niestety musiałem pójść bo nie byłem w stanie wstać z łóżka, ale mimo to dalej czując się chujowo poszedlem do tej roboty bo nie chciałem żeby wyglądało to źle.
Trudno, życie, ale nigdy nie zostałem potraktowany nigdzie w ten sposób, a tymbardziej nie na 2 dni przed końcem umowy, kiedy będę musiał teraz na szybko coś sobie znaleźć.
Sory za wywód panowie ale musiałem to z siebie wylać, ale niestety każdy wie ze życie zwykle nie jest sprawiedliwe:)
Życzę wam żebyście trafiali na lepszych kierowników a nie gburów, pozdro!

31

Laska z która się spotykałem tego samego dnia w którym się ze mną widziała, spotkała się ze swoim byłym w wiadomym celu, a ja gdyby nigdy nic nie wiedząc spotkałem się z nią tego samego dnia wieczorem, i w następne dni aż do dziś kiedy się dowiedziałem przypadkiem..
Kiedy moje szczęście się kur… skończy xD
Czuje totalne obrzydzenie

30

Kocham poranki kiedy to słońce tak jak dziś mnie budzi z rana, idę do salonu, robię sobie kawkę i dalej ogrzewa mnie przez okna balkonowe..
Ahh dajcie mi już lato

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?