O sobie

  • Zainteresowania Trading, rynki finansowe i sport w każdym rodzaju:)
  • Ulubiony zawodnik Lionel Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelone
  • Barcelonie kibicuję od 2010

Statystyki

  • Dni w serwisie 817
  • Liczba komentarzy 1786
  • Polecenia 3181

Komentarze

0

@Destroyer_of_Worlds dzięki wielkie mordo, tak zrobię.

Z tego co widzę allegro również na ten moment całkowicie zablokowało konto sprzedającego zdejmując wszystkie ich aukcje, a że to nie mała firma to myślę że szybko się opamiętają :)

0

0

@LjakRoberciik sęk w tym że on nie zdążył nawet jej wysłać, anulowałem 15 minut po zakupie.

1

Pany dokonałem zakupu na allegro za blisko 3 kafle, ale od razu zorientowałem się że zakupiłem złą wersję produktu.

Od razu anulowałem zakup, ale sprzedawca po 3 dniach gdy czekałem na zwrot kasy i spytałem czy już wysłał napisał mi że zamówienie nie doszło do nich do systemu, i nie mają jak zwrócić.

Poprosiłem allegro o pomoc w dyskusji, ale ci odpisali tylko że bardzo im przykro że nie dostałem zwrotu i że będę mógł wypełnić formularz allegro protect 29 maja.
Niby nic, ale jednak 3 kafle zamrożone przez ciul wie jeszcze ile, ktoś wie co zrobić?
Nie stanie mi się nic jeżeli poczekam ten czas, ale nie widzi mi się mieć zamrożonych pieniędzy przez taki czas z byle powodu.


0

@MOLESTA Do Barcy go :D

Zobacz wszystkie

93

Za każdym razem sport wyciąga mnie z najgorszych okresów w życiu, pomaga mi wrócić na dobre tory, budować samodyscyplinę, i mieć niezliczone ilości energii..
Jestem wdzięczny że urodziłem się sprawny, ze mam dwie rece i dwie nogi, ze mogę robić wszystko, co powinien móc każdy, a tyle szczęścia jednak nie wszyscy mają w życiu.
dobranoc wszystkim;)

58

❌ Valencia ZAKAZUJE Netflixowi kręcenia filmu dokumentalnego o Viniciusie na Mestalla! La Liga również popiera ten ruch.

ℹ️ Relevo

48

@DLFCB coś pięknego, jedna z najlepszych jak nie najlepsza, I najbardziej popularna grupa hakerska łączy się w takiej sprawie, i robią tyle dobrego

43

Xavi: "Almería to trudny przeciwnik. Mają zawodników na wysokim poziomie i są w formie.

Tymczasem Almeria na ostatnim miejscu w tabeli: ??????

Gość wybiera z trzech opcji dialogowych jak w fifie w karierze hahaha

37

Oj panowie ten świat nigdy nie przestanie zadziwiać.
Zacząłem prace w zakładzie, kolega mnie ściągnął bo nie tak źle płatna robota.
Wiadomo, początki jak to początki łatwo nie było.
Dostałem umowę próbna na 3 miesiące.
Jej koniec dobiega 31 stycznia, przez cały okres nieźle sobie radziłem, i naprawdę starałem się, nie opierdalałem bo zależało mi na tej robocie.
Dzisiaj, czyli 2 dni przed końcem umowy, szanowny kierownik (wcale nie szanowny) poinformował mnie ze konsultując z innymi współpracownikami oraz operatorami maszyn, moja umowa nie zostanie przedłużona.
Jak chłopaki z pracy się o tym dowiedzieli (w tym również i większość operatorów , czyli takich kierowników maszyn) to nie chcieli mi w to uwierzyć, bo widzieli ze zawsze jestem pracowity, i nie popełniam błędów, po prostu jestem dobrym pracownikiem.
Jako powód podał, że się nie starałem, i nad nie przedłużeniem mojej umowy zaważyło 2 dniowe zwolnienie chorobowe, na które niestety musiałem pójść bo nie byłem w stanie wstać z łóżka, ale mimo to dalej czując się chujowo poszedlem do tej roboty bo nie chciałem żeby wyglądało to źle.
Trudno, życie, ale nigdy nie zostałem potraktowany nigdzie w ten sposób, a tymbardziej nie na 2 dni przed końcem umowy, kiedy będę musiał teraz na szybko coś sobie znaleźć.
Sory za wywód panowie ale musiałem to z siebie wylać, ale niestety każdy wie ze życie zwykle nie jest sprawiedliwe:)
Życzę wam żebyście trafiali na lepszych kierowników a nie gburów, pozdro!

Media

Sonda

Czy klub powinien sprzedać Alejandro Balde?