O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1994

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3900
  • Liczba komentarzy 7395
  • Polecenia 15907

Komentarze

1

@Cule007 co jest słabością VAR, bo pewnie gdyby mógł to zrobić nawet przy okazji zatrzymania gry na decyzję w sprawie sytuacji +/- 30 sekund wcześniej, gdyby na wozie tyle odwijali i sygnalizowali sędziemu że coś się zdarzyło, to niewychwytywano by sporo więcej błędów. Np faul w ataklu przed faulem obrońcy, faul w drugą stronę przed potencjalnym spalonym. Może kiedyś VAR się dotrze w takich rzeczach.

1

@Koriolan Moriba to chłop jak dąb jak na 18 rok życia. Wygląda jak Pogba. Collado już debiutował w pierwszym składzie i nastolatkiem nie jest, a jakość w rozegraniu, opanowanie, spokój, pomysł co z piłką zrobić ma lepsze niż Trincao, pewnie nawet Dembele. De la Fuente to też silny, szybki chłopak. To że ma 20 lat, nic nie zmienia. Puig jest najmniejszy, najlżejszy z nich a grał bez kompleksów.
Jakieś RB Lipsk, czy kilka innych drużyn rywalizuje w ważnych ligach, często w o wiele bardziej fizycznym profilu, mając w składzie nasto-latków.

0

@Tasde w sumie na tym ujęciu faktycznie wygląda jak mówisz. Żółta kartka się należała.

4

@Janiama tam w sumie było mało czasu na ocenę, a często w tym sezonie "lepsze" gubiło u nas "dobre" i zamiast oddać soczysty strzał z pierwszej, próby rozegrania, dodatkowego podania, kończyły się stratą bez stworzenia bramkarzowi okazji do pomyłki. Z tego punktu widzenia decyzja o strzale całkiem dobra, bo gracz czuł się pewnie i mógł spróbować. Dorobek meczu go bronił.

6

@Janiama Dla mnie błędem było to, że zrobił ruch jakby chciał piłkę wybijać, ale w ostatnim momencie się uchylił. Rozumiem intencje - nie był pewien, czy nie muskając jej tylko, nie zdjąłby jej z głowy/nogi interweniującego kolegi za sobą, więc postanowił nie utrudniać oceny lotu piłki innym obrońcom, ale ostatecznie decyzja niezbyt dobra.
Co do spalonego, mam to samo uczucie - Alba wyznaczał jego linię -0 tak się zachowywał i jeśli powinno być inaczej, to brak komunikacji całej linii zaszwankował.
Niemniej zamieszany w sytuację jest.

Zobacz wszystkie

115

" na dodatek błysnął absolutnie kapitalnym podaniem do Coutinho w 34. minucie - klasa światowa. Oby tak dalej." ... ocena 6,5

Przypomina mi to moją nauczycielkę Chemii z liceum, z bardzo dawno temu:
"Bardzo dobrze, bardzo dobrze, .... siadaj dostateczny" :)

88

Ramos który potrafił na konferencji zwrócić uwagę Pique, że odpowiada po Katalońsku na pytanie Katalońskiego dziennikarza zadane po Katalońsku...
4. Oceniacie też Pique w konkurencji w której on nawet nie startuje. Z bycia Iniestą, Puyolem czy innymi graczami. Pique to Pique - kochaj albo nienawidź, ale doceń że ma jaja wziąć odpowiedzialność za swoje słowa i czyny, czego wielokrotnie nie mieli odwagi zrobić jego oponenci.

74

Nyom faule 4, w tym łokieć jako broń - przy nieuznanym golu i faul bez piłki na Fatim, - kartek 0,
Arambarri - faule 6, kartek 0
Mata - Faule 5 - kartka 1,
Getafe - faule 30, kartki 2 - Barcelona - Faule 12 - kartki 3
No faktycznie, nie pozwalał się zbliżyć i ostro karał przekraczanie przepisów.

73

'- Jako sportowiec lubię wygrywać na boisku. Jednak są również przepisy, których wszyscy musimy przestrzegać. Nic jednak nie zależy tu ode mnie."

tak, są też terminy na złożenie zażalenia. Dziękuję, dobranoc.

60

No z Todibo to się nie do końca zgodzę. Fakt, że za szybkim Martinezem czasem nie zdążył i czasem się dał minąć, ależ ile on dziś zagrał na wyprzedzenie, ile akcji przerwał ile piłek wyprowadził spod pressingu Interu przy indolencji pozostałej dwójki. Ileż, w końcu, chłopak jednak tych piłek zabrał.
Mnie, mimo kilku błędów 1:1 z Martinezem, oprócz Wague, wydawał się jedynym pozytywnym elementem obrony dziś.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Co było najgorsze w Barcelonie w 2020 roku?