O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1994

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4600
  • Liczba komentarzy 10993
  • Polecenia 26556

Komentarze

1

a Tebas stał po mózg, ale nie dostał i stanął w kolejce po urodę...

0

@Sensible wciąż myślę że to zbytnie komplikowanie widocznego na boisku problemu. W pierwszym meczu Hiszpanie mieli niezwykła szczęście i wpadało wszystko - z xG 4 strzelili 7 bramek. W kolejnych 3 meczach, 2. Problemem jest po prostu jakość w ataku, złe ustawienie, złe zadania... nie wiem. Tu bym szukał. Próba doszukania się problemu w nieobecnym obrońcy, kiedy we wszystkich meczach straciłeś 3 gole, to jednak szukanie dziury w całym.

0

@David_Martin wszyscy się czepiają Ramosa, a prawda jest taka, że gdyby Hiszpański atak, w swojej indolencji wcisnął jedną bramkę, to nikt by go nie wspomniał. obrona nie była żadnym problemem, a mogła by nim być przy mniej mobilnym Ramosie.

0

@tom9001 To prawda, ale zapewne gadgetów piłkarskich, klubowych schodzi tam więcej niż w USA i GB razem. Argentyńczycy - obywatele raju w dojmującym kryzysie, są jedną z najliczniejszych grup na MŚ na drugim końcu świata. Wiem, że jednostkowo nie są bogaci, ale kiedy McDonalds otwierał pierwszą budę z hamburgerami u ruskich to była luksusowa restauracja z powodu blichtru. Wiele zależy od opakowania, marketingu. Sprawienia by twoje wydatki, choć nie duże, ukierunkowały się na marzenie - tu La Liga mogłaby łatwo dzięki bliskości kulturowej wykonać super skuteczną pracę, a olewa to.

1

@tom9001 Z drugiej strony Hiszpania ma naturalny cały rynek ameryki południowej, gdzie grają ich gwiazdy, języki są zrozumiałe. A jako la liga nie może tego od lat wykorzystać.

Zobacz wszystkie

116

" na dodatek błysnął absolutnie kapitalnym podaniem do Coutinho w 34. minucie - klasa światowa. Oby tak dalej." ... ocena 6,5

Przypomina mi to moją nauczycielkę Chemii z liceum, z bardzo dawno temu:
"Bardzo dobrze, bardzo dobrze, .... siadaj dostateczny" :)

105

taki scenariusz z Twittera :

- Messi idzie do PSG
- Neymar oddaje mu numer "10"
- Di Maria oddaje numer "11" Neymarowi
- Mbappe opddaje numer "7" Di Marii
- Icardi daje numer "9" Mbappe
- Messi daje Icardiemu numer Antonelli
Wszyscy są zadowoleni :D

88

Ramos który potrafił na konferencji zwrócić uwagę Pique, że odpowiada po Katalońsku na pytanie Katalońskiego dziennikarza zadane po Katalońsku...
4. Oceniacie też Pique w konkurencji w której on nawet nie startuje. Z bycia Iniestą, Puyolem czy innymi graczami. Pique to Pique - kochaj albo nienawidź, ale doceń że ma jaja wziąć odpowiedzialność za swoje słowa i czyny, czego wielokrotnie nie mieli odwagi zrobić jego oponenci.

74

Nyom faule 4, w tym łokieć jako broń - przy nieuznanym golu i faul bez piłki na Fatim, - kartek 0,
Arambarri - faule 6, kartek 0
Mata - Faule 5 - kartka 1,
Getafe - faule 30, kartki 2 - Barcelona - Faule 12 - kartki 3
No faktycznie, nie pozwalał się zbliżyć i ostro karał przekraczanie przepisów.

73

'- Jako sportowiec lubię wygrywać na boisku. Jednak są również przepisy, których wszyscy musimy przestrzegać. Nic jednak nie zależy tu ode mnie."

tak, są też terminy na złożenie zażalenia. Dziękuję, dobranoc.