O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1994

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4900
  • Liczba komentarzy 11808
  • Polecenia 28920

Komentarze

0

@barcelonaLM z tymi spotkaniami Realu, to jest taki problem, że dominują, graja pilką, ale w sumie na tyle strzałów celnych jest niewiele. Taka cecha wspólna kilku spotkań- od z nami w presezonie, po to wczoraj. Nie wiem z czego to wynika. Pochopnych decyzji o strzale, braku dodatkowego podania w polu karnym, ich trener powinien to wiedzieć.
Ale w tym kontekście, nawet w meczu którym dominują wygrana może być szczęśliwa.

0

@Barcasub tylko Ty bez tej wiedzy już je oceniłeś i skrytykowałeś na podstawie "mam wrażenie". Mnie wydaje się to co najmniej niesprawiedliwe. Nie życzę nikomu bybkiedykolwiek zależał od kogoś, kto go ocenia na podstawie "Wydaję mi sie". Tyle.

0

@mich_l cóż z tego, skoro celebryta to już chyba oficjalny zawód i wielu ludzi z tego zyje lepiej niż inni, którzy na prawdę coś osiągnęli i coś w głowie mają. Takie czasy, w których w przedszkolu na pytanie "kim chcesz zostać " 40% dzieci w WB odpowiada youtuberem...

1

@Rewolucja123 bo pensja Fatiego lokuje go na razie w szczycie drabinki płacowej, a na to nas nie stać.

1

@Emhyr niby nie, ale na studiach miałem kolegę z wynajmowanego mieszkania, który uzależnił się od obstawiania męczy, maszynek hazardowych itd. Sprzedał w pewnym momencie drogie buty piłkarskie i poleciał na maszynki, bo jak siedział tam na piwie to widział że dużo gość wrzucił, więc teraz na pewno "będzie dawac".
Standardowo wszystko przewalił. Narobił se długów u lokalnych "bonzów" dresiarskich, o ksywie "cebula". Nie było to przyjemne.
Jego szczęście że rodzice majętni mieli agroturystykę na mazurach i stać ich było na spłacanie długów syna.
Leczyli go akupunkturą nawet. Straszne uzależnienie i nie trzeba kasyna, do którego jeśli ktoś ma pieniądze to idzie spędzić czas, pobawić się i je wydać. Te maszynki rujnowały ludzi których na to stać nie było w wielkiej skali.

Zobacz wszystkie

116

" na dodatek błysnął absolutnie kapitalnym podaniem do Coutinho w 34. minucie - klasa światowa. Oby tak dalej." ... ocena 6,5

Przypomina mi to moją nauczycielkę Chemii z liceum, z bardzo dawno temu:
"Bardzo dobrze, bardzo dobrze, .... siadaj dostateczny" :)

105

taki scenariusz z Twittera :

- Messi idzie do PSG
- Neymar oddaje mu numer "10"
- Di Maria oddaje numer "11" Neymarowi
- Mbappe opddaje numer "7" Di Marii
- Icardi daje numer "9" Mbappe
- Messi daje Icardiemu numer Antonelli
Wszyscy są zadowoleni :D

88

Ramos który potrafił na konferencji zwrócić uwagę Pique, że odpowiada po Katalońsku na pytanie Katalońskiego dziennikarza zadane po Katalońsku...
4. Oceniacie też Pique w konkurencji w której on nawet nie startuje. Z bycia Iniestą, Puyolem czy innymi graczami. Pique to Pique - kochaj albo nienawidź, ale doceń że ma jaja wziąć odpowiedzialność za swoje słowa i czyny, czego wielokrotnie nie mieli odwagi zrobić jego oponenci.

74

Nyom faule 4, w tym łokieć jako broń - przy nieuznanym golu i faul bez piłki na Fatim, - kartek 0,
Arambarri - faule 6, kartek 0
Mata - Faule 5 - kartka 1,
Getafe - faule 30, kartki 2 - Barcelona - Faule 12 - kartki 3
No faktycznie, nie pozwalał się zbliżyć i ostro karał przekraczanie przepisów.

73

'- Jako sportowiec lubię wygrywać na boisku. Jednak są również przepisy, których wszyscy musimy przestrzegać. Nic jednak nie zależy tu ode mnie."

tak, są też terminy na złożenie zażalenia. Dziękuję, dobranoc.

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?