O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1994

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4200
  • Liczba komentarzy 9775
  • Polecenia 23198

Komentarze

1

@Tollusiek opisujesz własne doświadczenia z praktyki? To się leczy. Idź do urologa, psychologa.

6

@Commandement o co Ty nie wierzysz w skuteczność tego magicznego leku już teraz? Powiedział o nim gość od kranu i wujek Zdzisiek potwierdza, a naukowcy przyznali, że tak, może ma taki wpływ, może nie i muszą to sprawdzić? Ale jak to?

Swoją drogą, logiczna dla pewnej grupy jest teoria, że covid to w zasadzie taka grypa, ale wrogie rządy wybuliły do spóły wielką kasę by wynaleźć szczepionkę, trują nią ludzi nie każąc im za to płacić, a wszelkie objawy tej "grypy", wykraczające poza 2 dni chorowania, wyleczy tajemniczy lek na Parkinsona. Następstwem wiary w te brednie, jest fakt, że przecież te rządy i korporacje musiałyby cisnąć ludzi obostrzeniami w jakimś tajemniczym interesie. Nie ważne, że wszystkie rządy kosztuje to głosy wyborców, a na ich spadku korzystają tacy wyznawcy teorii specjalnej troski.

5

@william_wallace
Proszę sobie wstawić tu mema z gościem w żółtej kurtce od "a gdzie tam/o to to"

Antyszczepionkowcy o szczepionkach mRNA badanych od 30 lat: nie, nie przetestowany eksperyment medyczny
Antyszczepionkowcy o leku, którego wpływ na Covid poznamy jak sugeruje link, za kilka tygodni - O, to, To cudowne, dawać. Będę łykał po 15.

29

Chciałbym być na tej rozprawie.
Dembuś : ".Wysoki sądzie, mój agent kazał mi napisać pozew, że Barca mnie mobbinguje, bo się na mój temat krytycznie wypowiada"
Prawnik Barcy : Pokazując długą karkę jak z wydruku z drukarki igłowej : "to jest wykaz spóźnień, nie stawiennictwa na treningach, złamań przepisów wewnętrznych, ekspertyzy lekarzy mówiące o zwiększaniu ryzyka kontuzji przez zawodnika niesportowym trybem życia i dowód wszystkich wpłaty Barcy z przelewami kontraktowymi mimo wszystko. Dziękuję"

Zobacz wszystkie

116

" na dodatek błysnął absolutnie kapitalnym podaniem do Coutinho w 34. minucie - klasa światowa. Oby tak dalej." ... ocena 6,5

Przypomina mi to moją nauczycielkę Chemii z liceum, z bardzo dawno temu:
"Bardzo dobrze, bardzo dobrze, .... siadaj dostateczny" :)

105

taki scenariusz z Twittera :

- Messi idzie do PSG
- Neymar oddaje mu numer "10"
- Di Maria oddaje numer "11" Neymarowi
- Mbappe opddaje numer "7" Di Marii
- Icardi daje numer "9" Mbappe
- Messi daje Icardiemu numer Antonelli
Wszyscy są zadowoleni :D

88

Ramos który potrafił na konferencji zwrócić uwagę Pique, że odpowiada po Katalońsku na pytanie Katalońskiego dziennikarza zadane po Katalońsku...
4. Oceniacie też Pique w konkurencji w której on nawet nie startuje. Z bycia Iniestą, Puyolem czy innymi graczami. Pique to Pique - kochaj albo nienawidź, ale doceń że ma jaja wziąć odpowiedzialność za swoje słowa i czyny, czego wielokrotnie nie mieli odwagi zrobić jego oponenci.

74

Nyom faule 4, w tym łokieć jako broń - przy nieuznanym golu i faul bez piłki na Fatim, - kartek 0,
Arambarri - faule 6, kartek 0
Mata - Faule 5 - kartka 1,
Getafe - faule 30, kartki 2 - Barcelona - Faule 12 - kartki 3
No faktycznie, nie pozwalał się zbliżyć i ostro karał przekraczanie przepisów.

73

'- Jako sportowiec lubię wygrywać na boisku. Jednak są również przepisy, których wszyscy musimy przestrzegać. Nic jednak nie zależy tu ode mnie."

tak, są też terminy na złożenie zażalenia. Dziękuję, dobranoc.