O sobie

  • Zainteresowania Sport, geografia, historia, astronomia, muzyka
  • Ulubiony zawodnik Rivaldo, Ronaldinho, Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1994

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3600
  • Liczba komentarzy 110
  • Polecenia 277

Komentarze

0

@Colon Edmilson, Lucio, Gilberto Silva, Juan, bramkarz z Interu(?), Cafu, Ronaldinho, Ronaldo, R. Carlos, Rivaldo, Kleberson(?)

2

Ja wszystko rozumiem, ale jest tyle innych zdjęć w necie...

13

@barcafan9512 Jak byłem z brunetką to podobały mi się blondynki, a jak byłem z blondi to podobały mi się brunetki. Teraz jestem żonaty i podobają mi się wszystkie ;)

0

@Esio Techno to nie są proste dźwięki wpadające w ucho. Większość ludzi nie ma pojęcia co to jest techno, ale przyjęło się, że umcyk bumcyk to techno. Przykre to.

0

1. nr 1
2. nr 3
3. nr 7

Zobacz wszystkie

76

W pierwszej połowie gola nie strzelił, ale kluczy miał więcej, niż woźny w kanciapie.

34

Ivan Rakitić - skuteczność podań vs D.Alaves: 95% (135/128). Pojedynki wygrane 80%.
Jeżeli nie potraficie docenić jego roboty, to chociaż k#### nie komentujcie.

30

Ogólnie to zgadzam się z opiniami o większej liczbie minut dla Cantery, ale... kiedy Puyol, Xavi czy potem Iniesta wchodzili do pierwszej drużyny, ta była bylejaka. Tzn. było kilku piłkarzy, , którzy ciągnęli ten wózek z węglem, ale maszynisty odpowiedniego dla tamtej, ciężkiej lokomotywy nie było. Nikt nie chciał się podjąć prowadzenia Barcy, bo tu trzeba było nie tylko wyników, ale i stylu.Paradoksalnie powrót van Gaala tylko mnie w tym utwierdził, a był on hamulcowym. Podejrzewam, że z powodu braku stylu jak i wyników zaczęto dawać szanse młokosom i to się opłaciło, tym bardziej, że roczniki były wyjątkowo utalentowane. Busi i Pedro to już inna historia, a gdzie Jeffren, Bojan czy jeszcze paru innych? Teraz wymagania są o wiele większe, na początku XXI w. byliśmy "na zapleczu ekstraklasy", a tak naprawdę w czarnej dupie. Mając w składzie Rivaldo, Puyola, Xaviego czy Kluiverta męczyliśmy się z Wisłą Kraków. Od kilkunastu lat jesteśmy wymieniani jako główny faworyt do wygrania wszystkiego. Parcie na wynik robi swoje. Klub kupuje, bo trzeba wygrać tu i teraz. Młodym jest o wiele trudniej, niż wtedy. Nikt nie wątpi, że mają talent, ale muszą z miejsca pokazać, że są konkurencyjni,a to trudne. Też wolałbym chociażby Chumiego zamiast Murillo, ale jak się jeszcze ktoś połamie, a pojedziemy w ćwierćfinale CL do Sane, de Bruyne i Aguero, którzy pokażą młodemu miejsce w szeregu, to i on i trener nie wyjdą na tym dobrze, a takiemu Murillo to chyba nie mogłoby wyrządzić większej szkody,a i Valverde znajdzie argumenty na swoje racje. Pozdrawiam. Visca El Barca!

25

Ernesto walnął setkę przed konferencją, bo jakiś taki jakby nieco wylewny się zrobił :)

13

@barcafan9512 Jak byłem z brunetką to podobały mi się blondynki, a jak byłem z blondi to podobały mi się brunetki. Teraz jestem żonaty i podobają mi się wszystkie ;)