O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Kluivert, Eto, Ronaldinho
  • Ulubione zespoły Barca, Man City, Legia,
  • Barcelonie kibicuję od dawna

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4400
  • Liczba komentarzy 13491
  • Polecenia 22504

Komentarze

0

@okiemtypera_lucaxx95 boca po copa libertadores.

0

@Janas11224 bo widzisz, warto rozmawiać:)

0

@Wossi61FCB w tym okienku ten typ zostanie moim ulubieńcem:) klaun:)

0

@clyde Jestem oburzony! Ty w ostatniej chwili zrezygnowalas z biletu ale oni nie mogli zrezygnować z przyjazdu? Phi!:)

0

@Janas11224 Janasie o gustach się nie rozmawia. Każdy ma inne. Mnie „Twoje” gwiazdy ani nie grzeją ani nie ziębią. Jednak 21 Pilots, Dua, The killers, Martin Garrix robią wrażenie. To po 1. Po drugie odniosłem się do Taco, którego w kraju mozemy słuchać kilkadziesiąt razy w roku. A po trzecie napisałem ze to najlepiej obsadzony festiwal w tym roku a nie wiem czy nie od lat. A Ty podajesz mi sklad sprzed 7 lat. Czyli jednak w czym nie miałem racji?

Zobacz wszystkie

148

Jak ja się cieszę chłopie!!:)

126

@LuisSalvano Dembele przewidywalny... przewidywalny to był Radovic a i tak Carvajal jezdzil na dupie, przewidywalny to był Robben a i tak nikt nie potrafił go zatrzymać. Dembele nie jest przewidywalny, nie wiesz czy pójdzie na prawą czy lewą nogę, wnosi dużo świeżości i jak dla mnie wlasnie nieprzewidywalności.

119

Ąri to nasz człowiek.

117

@Kusco15 Rozumiem, że znasz wszystkie kobiety i wiesz co każda myśli? Podałeś jeden przykład, który absolutnie nie zmienia mojego zdaniach o kobietach. Powiem więcej, nie udawać, nie chować się w skorupie. Jeśli kobieta tego nie zaakceptuję to strzała. Co to za związek, gdzie "boisz" się porozmawiać o uczuciach? Miłość przemija, po latach zostaje przyjaźń i chemia. Jeśli nie ma pociągu, nie ma przyjaźni to nie ma związku. Nie zapraszam do dyskusji:)

91

Oglądam sobie Everton-Arsenal. W pierwszym składzie jak zwykle Digne. Patrzę a on zalany krwią. Cieknie z nosa. Otarł rękawem i biega dalej... nie wiem czy uderzenie czy piłką dostał, ale wyobrażam sobie ze Alba by krzyczał i zwijał się z bolu do nowego roku.