O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Kluivert, Eto, Ronaldinho, Henry
  • Ulubione zespoły Barca, Man City, Legia,
  • Barcelonie kibicuję od dawna

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4900
  • Liczba komentarzy 21403
  • Polecenia 38167

Komentarze

0

@mekston Al Hilal już ich pokonało na wyjezdzie z Benzem, myśle że jesli Benz nie wróci do łask to mała trzecie miejsce zajmą

0

@mekston Benzemy nie ma, kolejny mecz.

1

@Luciano99 no ma:) ja nie mam z tym problemu:) cieszę się jego grą w kadrze:)

1

@Luciano99 troszkę nas rozpieścili, „wczoraj” 33 lata to dziadek, emeryt. A dzisiaj 33,34,35 a Ty piszesz, że za wcześnie odszedł z wielkiego futbolu.
Obaj nie muszą już nic nikomu udowadniać:)

2

@Luciano99 witam serdecznie Lucku.
Bardzo dziękuje za odzew. Mozemy się nie zgadzać, ale dla mnie jest najważniejsze, że ktoś dostrzegł, przeczytał. Za to wlasnie Ci serdecznie dziękuje.
Pozdrawiam Lucku.
Edytowałeś wiec się odniosę. Ja Sledzilem juz MLS długo przed Messim o Arabię przed upadłymi gwiazdami:) teraz mnie cieszy, że ktoś znany tam gra:)
Jeszcze raz pozdrawiam.

Zobacz wszystkie

148

Jak ja się cieszę chłopie!!:)

126

@LuisSalvano Dembele przewidywalny... przewidywalny to był Radovic a i tak Carvajal jezdzil na dupie, przewidywalny to był Robben a i tak nikt nie potrafił go zatrzymać. Dembele nie jest przewidywalny, nie wiesz czy pójdzie na prawą czy lewą nogę, wnosi dużo świeżości i jak dla mnie wlasnie nieprzewidywalności.

119

Ąri to nasz człowiek.

117

@Kusco15 Rozumiem, że znasz wszystkie kobiety i wiesz co każda myśli? Podałeś jeden przykład, który absolutnie nie zmienia mojego zdaniach o kobietach. Powiem więcej, nie udawać, nie chować się w skorupie. Jeśli kobieta tego nie zaakceptuję to strzała. Co to za związek, gdzie "boisz" się porozmawiać o uczuciach? Miłość przemija, po latach zostaje przyjaźń i chemia. Jeśli nie ma pociągu, nie ma przyjaźni to nie ma związku. Nie zapraszam do dyskusji:)

110

Weź się chłopie za kebaby. Podpisałeś kontrakt z Górnikiem i jeździłeś na mam talent czy innego idola do Niemiec. Daj spokój...

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?