O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Kluivert, Eto, Ronaldinho
  • Ulubione zespoły Barca, Man City, Legia,
  • Barcelonie kibicuję od dawna

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4600
  • Liczba komentarzy 14960
  • Polecenia 25837

Komentarze

1

@magister97r mnie bawi to, że dzisiaj prawie wszyscy "och super! Szpakowski komentuje ten czy tamten mecz". Jak wizja zakończenia kariery przez pana Dariusza jest coraz bliższa to nagle większość będzie tęsknić i w sumie te babole to nie takie straszne. Ech...
Ja się wychowałem na nim i na Szaranowiczu i to ich darzę największym sentymentem jeśli chodzi o komentowanie piłki nożnej.
Przez chwilę mogli im zagrozić w moim prywatnym rankingu Borek i Kołtoń, ale szybko mi przeszło:)

0

@pt9 Nie no, nie żartujmy. Argentyna przeszła jak burza i Copa i eliminacje do Mundialu. To nie to, że zagrała 5-6 dobrych meczów i dołuje.
@Rhaan jak wyżej.
@Comentateiro możliwe, ale nie tylko jego brak, ale jak sam wspomniałeś - zawodnicy pod formą. De Paul chodził aż miło, Paredes również.

1

@Comentateiro Jestem zszokowany jak źle wygląda Argentyna. Od miesięcy piękne mecze. Z kim by nie grali, świetnie się na nich patrzyło. No ja jestem rozczarowany, w moich oczach byli faworytem.

1

@Danny Gaucho Każdy ma swojego Krzysia S.

4

@Criss18Barca Polska, Brazylia i Maroko nie straciły bramki. Jeśli z Argentyną nie stracimy bramki w zamian za ilość podań, to dla mnie mogą ich wymienić między sobą raptem 5.

Zobacz wszystkie

148

Jak ja się cieszę chłopie!!:)

126

@LuisSalvano Dembele przewidywalny... przewidywalny to był Radovic a i tak Carvajal jezdzil na dupie, przewidywalny to był Robben a i tak nikt nie potrafił go zatrzymać. Dembele nie jest przewidywalny, nie wiesz czy pójdzie na prawą czy lewą nogę, wnosi dużo świeżości i jak dla mnie wlasnie nieprzewidywalności.

119

Ąri to nasz człowiek.

117

@Kusco15 Rozumiem, że znasz wszystkie kobiety i wiesz co każda myśli? Podałeś jeden przykład, który absolutnie nie zmienia mojego zdaniach o kobietach. Powiem więcej, nie udawać, nie chować się w skorupie. Jeśli kobieta tego nie zaakceptuję to strzała. Co to za związek, gdzie "boisz" się porozmawiać o uczuciach? Miłość przemija, po latach zostaje przyjaźń i chemia. Jeśli nie ma pociągu, nie ma przyjaźni to nie ma związku. Nie zapraszam do dyskusji:)

110

Weź się chłopie za kebaby. Podpisałeś kontrakt z Górnikiem i jeździłeś na mam talent czy innego idola do Niemiec. Daj spokój...