O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Kluivert, Eto, Ronaldinho, Henry
  • Ulubione zespoły Barca, Man City, Legia,
  • Barcelonie kibicuję od dawna

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5100
  • Liczba komentarzy 24571
  • Polecenia 44966

Komentarze

0

@MOLESTA chłopiec ma 16 lat. Dla mnie to ciekawa sytuacja:)
sam syf pisze, smialo ignoruj:)

0

@MOLESTA 17 lat ma za pół roku.
Pozwól, że ja będę pisał to co będę chciał, dobra?

0

@MOLESTA właśnie tak.

3

Belgia, ciekawostka:

Przedostatnia kolejka w grupie mistrzowskiej właśnie trwa. Przedostanie w tabeli (6 drużyn) Genk podejmuje Antwerpię Marca van Bommela. 4 miejsce daje puchary, chłopaki właśnie strzelili na 1:0 i w tabeli live są na 4 miejscu. Ale ja nie o tym.

W pierwszym składzie Genk, w pomocy wyszedł Konstantinos Karetsas, który właśnie zaliczył asystę. Chłopiec jest z rocznika 2007.
(Ps. To Belg, wiem że mylące:)

1

@JimMorrisonFCB oj bardzo. Druga połowa sezonu, może nie jakaś dramatyczna, ale w porównaniu z pierwszą to ogromna różnica.

Zobacz wszystkie

148

Jak ja się cieszę chłopie!!:)

126

@LuisSalvano Dembele przewidywalny... przewidywalny to był Radovic a i tak Carvajal jezdzil na dupie, przewidywalny to był Robben a i tak nikt nie potrafił go zatrzymać. Dembele nie jest przewidywalny, nie wiesz czy pójdzie na prawą czy lewą nogę, wnosi dużo świeżości i jak dla mnie wlasnie nieprzewidywalności.

119

Ąri to nasz człowiek.

117

@Kusco15 Rozumiem, że znasz wszystkie kobiety i wiesz co każda myśli? Podałeś jeden przykład, który absolutnie nie zmienia mojego zdaniach o kobietach. Powiem więcej, nie udawać, nie chować się w skorupie. Jeśli kobieta tego nie zaakceptuję to strzała. Co to za związek, gdzie "boisz" się porozmawiać o uczuciach? Miłość przemija, po latach zostaje przyjaźń i chemia. Jeśli nie ma pociągu, nie ma przyjaźni to nie ma związku. Nie zapraszam do dyskusji:)

110

Weź się chłopie za kebaby. Podpisałeś kontrakt z Górnikiem i jeździłeś na mam talent czy innego idola do Niemiec. Daj spokój...

Media

Sonda

Czy klub powinien sprzedać Alejandro Balde?