O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Ja sam , Raul , Ronaldinho , ZIdane
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3272
  • Liczba komentarzy 7190
  • Polecenia 16772

Komentarze

2

18

Brawo PiS. Nigdy nie bylo gorszego rządu

1

@Kidd mnie też oznaczaj

1

Javier Tebas poinformował kluby Primera i Segunda Division o możliwym tygodniowym wstrzymaniu rozgrywek La Liga od 28 października. Powodem takiej decyzji mają być zmiany w prawie umożliwiające hiszpańskim zespołom grę w Superlidze. Prezes ligi hiszpańskiej zwołał nadzwyczajne zgromadzenie przedstawicieli ligi, które odbędzie się 27 października. Wówczas zapadnie decyzja o możliwości tymczasowego zawieszenia spotkań ligowych.

COPE

3

@FC1899Barca PiSowcy przez lata próbowali i robili teatrzyki, aby wsadzić Tuska i ogólnie ludzi z PO do paki. Nie znaleźli nic, a Tusk ośmieszył ich podczas przesłuchania ws Amber Gold tymczasem. Żałosne jest coś takiego w obecnej sytuacji politycznej

Zobacz wszystkie

101

Parę różnic między PO i PiS

PO: Zegarek Nowaka za kilka tysięcy skończył się dymisją Nowaka.
PiS: Sasin przewalił 70mln na wybory, ktore się nie odbyły i nie poniósł żadnych konsekwencji.

PO: Restauracja u Sowy parę przekleństw i prywatne opinie polityków? Efekt pozbawienie PO rządów.
PiS: Czarnek mówi, żeby mniej jeść? Pawłowicz wyzywa wszystkich na Twitterze i porównuje Tuska do hitlera? Środkowy palec Lichockiej? Nazywanie Tuska "folksdojczem
" i "niemieckim popychlem" przez Brudzińskiego? Nic się nie stało.

"Propaganda" za PO? Telewizja nie dostatecznie mocno skrytykowała władze.
Propaganda za PiS? Tuszowanie afer rządowych, pomawanie polityków opozycji, tworzenie wymyślonych postaci, pisanie listów poparcia dla rządów jako przedstawiciele Solidarności i rozrzucanie śmieci pod pomnikiem Lecha Kaczyńskiego, aby później wyemitować materiał, o tym jak prezydent Lublina nie szanuje prezydenta.

Zabawne, że każda nieporównywalnie mniejsza afera u PO jest momentalnie rozdmuchiwania na całą Polskę, a w przypadku PiS grube wały na setki milionów € są wyciszane i zamiatane pod dywan.

8 lat temu zegarek za kilka tysięcy zł bym synonimem życia władzy na bogato — dzisiaj ciągnik za 1,5 mln zł jest niewartą wspominania drobnostka. Kiedyś naród nie mógł przeboleć ośmiorniczek za kilkaset złotych — dzisiaj są obojętni na 750 mld euro z KPO. Niewiarygodne jak zmieniły się standardy. Nawet nie zauważyliśmy kiedy to się stało.

Nie mówię, że nie należy krytykować partii opozycyjnych ale niewolno wchodzić w rolę pożytecznych idiotow Kaczyńskiego i poświęcać więcej czasu małym potknięcia opozycji, niż represjonowaniem wędkarzy, którzy pomagali ratować Odrę, a teraz mają wezwania do prokuratury gdzie nakazuje in się zniszczenie zdjęć, które wtedy robili i nieudzielanie wywiadów mediom o katastrofie ekologicznej.


90

Douglas ma tak mocną pozycje w zespole że Enrique tylko raz odważył się go zdjąć .

83

Przez to Dembele stracił asa w rękawie w postaci niezarejestrowania Ferrana ale zemsta nadejdzie i Dembus go dojedzie


75

Wiecie co przedstawiają te liczby? Inflację za czasów PO. Pozdrawiam wszystkich symetrystow, którzy szukają porównań między rządem PO i PiS. Tak naprawdę łykneliscie propagandę rządu i jesteście dla nich pożytecznymi idio**mi. Podwyższenie wieku emerytalnego oraz sprzedawanie spółek które przynosiły straty to decyzję niepopularne ale konieczne. Teraz macie partie, które podejmuje decyzje tylko na swoją korzyść to efekt nauczenia ich że ludzie są głupi i nie ma co robić im dobrze na siłę bo tego nie docenia. @kamyk_23 ma racje mieliśmy mądry rząd, który w trudnej sytuacji przeprowadził kraj i z roku na rok poprawiał jakość życia. Nie pasowali wam bo nie byli patriotami pod publikę i mieli ludzke podejście do LGBT. Teraz jeszcze chcecie na przetestować idiot***ne pomysły konfederatow, którzy są takimi samymi populistami bez planu jak PiS bo to Konfederaci najczęściej prowadzili taka narrację i na początku twierdzili ze nie będzie tak źle mimo iż mówiono im jak to się skończy.
2008 4,2%
2009 3,5%
2010 2,6%
2011 4,3%
2012 3,7%
2013 0,9%
2014 0,0%
2015 −0,9%
2016 -0,6%

73

Rewolucja obróciła ten klub o 360°

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?