O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 868
  • Liczba komentarzy 1156
  • Polecenia 1607

Komentarze

1

Walczak jakich mało, będzie na lata w klubie.

0

@JarekS trafiłeś w sedno, dzisiaj piłka jest siłowa i bazuje na dużej szybkości, twarda gra i brutalny pressing, nawet przepisy się pod to zmieniają, niedługo będziemy oglądać wrestling na boisku, dzięki twardej grze nasi piłkarze postawili się Angolom, którzy zmiękli jak fiuty po akcji i zaczęli płakać, ze im się krzywda dzieje.

0

Ter Stegen De Jong (nie Luuk) Arujo na plus, minus Pedrii bez formy, Luuk de Jong nie był w meczu, Roberto out z klubu nie potrafi się złożyć nożycami żeby piłkę z góry strzelić na bramkę.

3

Jest progres w drużynie bo lepszy wynik niż ostatnio, a Erykowi znów mecz nie wyszedł podobnie jak z Atletickiem bodajże. Drużnie brakuje kompaktowości i zgrania szczególnie podczas zakładania pressingu i szybkiego wyprowadzania piłki po odbiorze, generalnie to czasu potrzeba naszej drużynie i ogrania.

0

Memphisa będa bolały plecy po dzisiejszym meczu, jak będzie brał na siebie Sule.

Zobacz wszystkie

89

Pasy były jak innych lali, a teraz grają w kratkę, to takie koszulki będa bardziej do nich pasować :D :D :D

57

Coś czuję, że Cou odżyje przy Koeman'ie

40

Bartomeu i Valdek, tym dwóm panom dziękujemy, przez nich są same cyrki w tej drużynie z transferami, jeszcze dorzuciłbym sztab trenerski do wymiany, bo nie potrafią zawodników przygotowac do meczów, w takim klubie jak Barca, to wstyd.

39

Zmarła 9 letnia córka Luisa Enrique, to dla niej zostawił reprezentację, miała raka kości, nie dało jej się uratować, świeć Panie nad jej duszą, wyrazy współczucia dla całej rodziny :( niech się już skończy te okno trasferowe, dość tej telenoweli z Ney'em.

26

No i Lapek zapunktował z tym Moribą, sprawę załatwi po męsku, a nie zabawa w podchody, może jego agent chce sobie przy okazji wyrobić nazwisko, ciekaw jestem jak to się skończy.