O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1979
  • Liczba komentarzy 4011
  • Polecenia 9671

Komentarze

0

@Krzychu1010 Fauda 4 sezon wyszedł

1

@Kessie Żandarm i kosmicie mój TOP

1

@Comfortable_ nooo tak jest

0

@Comfortable_ teraz to Polska gra

1

Dawać Polsko!!!!!

Zobacz wszystkie

179

Mało gry organizm nie rozgrzany i są efekty.

110

"Cristiano Ronaldo był tak zadowolony z usług hotelu, w którym przebywał w Grecji, że dał napiwek na ponad 20,000 € i poprosił, aby podzielić tę kwotę równo wśród pracowników." Szanuje :)

106

Nie wiem czy było: " „Moja mama wciąż na mnie krzyczy. Powiedziała mi, że będzie kontrolować moje życie dopóki nie skończę 21 lat. Często powtarza, że gra w profesjonalną piłkę nożną nie oznacza, że ​​jestem teraz panem domu. O 20:00 muszę być w mieszkaniu, chyba, że jestem na obozie lub gram mecz wieczorem. Jeśli jestem na zgrupowaniu z drużyną narodową, muszę zadzwonić do niej na wideo i pokazać się jej w łóżku o 20:00 tuż przed zaśnięciem. Robi to, bo mnie kocha i nie chce żeby duże pieniądze uderzyły mi do głowy. "
- Ansu Fati

101

Trzeci sylwester bez alko bez kaca z porannym spacerem po plaży. Szanuje siebie

91

"Niesłusznie skazany na 18 lat więzienia Tomasz Komenda korzysta z życia po upragnionym wyjściu na wolność. W czwartek zjawił się na meczu Ligi Narodów pomiędzy Polską a Bośnią i Hercegowiną. Jego obecność nie przeszła bez echa. Po końcowym gwizdu do Komendy podszedł bowiem Jacek Góralski. Piłkarz reprezentacji Polski wręczył Tomkowi swoją meczową koszulkę, która bez wątpienia będzie stanowiła bezcenną pamiątkę. Ponadto Góralski zaprosił Komendę na kolejne zgrupowanie. "

Brawo.

Media

Sonda

Jak oceniasz decyzję o zwolnieniu Ernesto Valverde w styczniu 2020 roku?