O sobie

  • Zainteresowania Piłka Nożna, E-sport, Gothic , Muzyka
  • Ulubiony zawodnik Lionel Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od Fify 08

Statystyki

  • Dni w serwisie 1564
  • Liczba komentarzy 378
  • Polecenia 944

Komentarze

1

@Mario96w możesz się podpiąć nie ma problemu :D

0

@patry295 spokojnie tez nie wiedziałem

5

Historie na TAXI #1
już dwa tygodnie za mną jako kierowca ale trochę już rzeczy działo się w mojej taksówce także mam co opowiadać :D


https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10160274#comment-10160274

tutaj wklejam link do mojego posta, ponieważ dzisiaj zdarzyła mi się niestety podobna sytuacja. Była już 5 nad ranem i podjechałem pod 3,4 gości nie pamiętam już dokładnie ale od razu zauważyłem że jeden facet wygląda inaczej niż inni. Mój instynkt podpowiadał mi że może być z nim ciekawie, a wręcz bałem się trochę bo jego wygląd mówił mi że lubi facetów. Gdy już byli w taksówce ten właśnie typo zaczął gadać właśnie jakieś dyrdymały o biseksualistach. Ja się uśmiechnąłem pod nosem bo stwierdziłem "no idiota". On to zauważył i od razu zaczął gadać do mnie bo stwiedził że jestem "zainsteresowany", pytał się jak mam na imię, mówił mi że mam ładne oczy i rzęsy, pytał się mnie czy mam dziewczynę, czy lubię trójkąty, czy wiem co to Poppers . Jedynie co się odezwałem to powiedział mu że mam na imię Daniel i że mam narzeczoną. Resztę jego wywodów przemilczałem uśmiechając się pod nosem. Ale ten mój uśmiech to był taki śmiech przez łzy ponieważ nie czułem się komfortowo. Choć jestem łysy to ja nie jestem taki że powiem spier**** , odpie*** się bo ci przku****. Ja przy takich sytuacjach stykowych milczę, nie wiem czy to dobre zachowanie ale taki już jestem. Dobrze że jego koledzy byli i przepraszali mnie za jego zachowanie, bo nawet chciał mi dać Poppers ale go koledzy zwyzywali czy go nie poje**** Jakby jechał sam to kto wie co by odwalał. Dobrze że byli jego koledzy. Ogólnie będę wspominał tą sytuacją śmiejąc się ale wtedy to był DRAMAT

13

Dzisiaj moja pierwsza nocka i pierwszy dzień jako praca taxi-kierowca, trzymajcie kciuki :D

0

Ale mi szkoda de bruyne, przegrany finał lm, teraz przegrana z Włochami, mój ulubiony zawodnik zaraz po messim :(

Zobacz wszystkie

65

Nie wiem jak w innych szkołach ,ale w szkole mojej dziewczyny uczniowie uciekają przez okna bo zamknęli ich na sali gimnastycznej i kazali im oglądać filmy oraz czytać lektury.

54

A ja wolę żeby Real przegrał i w końcu ten CR7 bóg nie znalazł się w 11 fifa best player,bo to już jest śmieszne...

47

Messi,to jest twoja zasługa że kocham ten klub.To ty sprawiłeś że niemożliwe stało się możliwe.Dziekujemy ci za to że jesteś i życzymy dalszych sukcesów !

45

PSG strzeliło nam 4 bramki to co my ***** nie możemy? Wierzę mocno, VeB

42

Miej wyj**ane a będzie ci dane :D