O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2007

Statystyki

  • Dni w serwisie 494
  • Liczba komentarzy 411
  • Polecenia 423

Komentarze

2

Zapraszam na świetny materiał o Hansim Flicku na kanale Meczyki. Link poniżej.
https://www.youtube.com/watch?v=u8bpJVzjh_I

0

Bienvenido Hansi Flick!
Nie mogę się doczekać!
https://x.com/Mmonkoaa/status/1793993749246439829

1

Jeśli prawda, że Flick zgodził się trenować Barcę za mniej niż Xavi dostawał i to o 30% to chapeau bas. Daje to nam jakieś 5,6 mln brutto.
Bardzo ciekawi mnie temat gościa od przygotowania fizycznego. Flick chciał zabrać ze sobą typa z Bayernu któremu kończy się kontrakt w czerwcu. Pracował z nim wcześniej za jego kadencji w Bayernie. Coś wiadomo o tym?

0

Xavi w dniu jego prezentacji na Camp Nou jako nowy trener Barcy:
"Mam tę przewagę, że znam klub i zawodników. Barça jest najtrudniejszym klubem na świecie, bo trzeba nie tylko wygrać, ale i grać dobrze. Nie wystarczy zwyciężać 1:0. Mam nadzieję, że znajdę się w tej grupie byłych piłkarzy co Zidane czy Pep."
Tymczasem Xavi śrubujący rekord wygranych meczy wynikiem 1:0
W poprzednim sezonie już zmienił narracje i mówił tak
"Co jest złego w wygrywaniu 1:0? To fantastyczny rezultat"
Niesamowicie zmienny jest ten człowiek.

8

@arasz1819 Nie do końca. Ja pamiętam, że było wiele wątpliwości do tego, że Xavi trenował tylko w Katarze wcześniej. Jak wyszło w praniu bardzo trafne wątpliwości.

Zobacz wszystkie

25

Kompletnie nie rozumiem jak można bronić Xaviego za jego kadencję jako trener. Rozgraniczmy to na 2 różnych ludzi - Xavi jako piłkarz, uwielbiamy i kochamy oraz Xavi jako trener,
-małpiszon przy linii,
-brak jakiegokolwiek profesjonalnego zachowania,
-brak planu na mecze, prócz kilku wyjątków,
-słabe przygotowanie motoryczne piłkarzy
-Pier%$#@ głupot na konferencjach, których jako trzeźwo myślący człowiek, nie da się słuchać, zwalanie winy na wszystko dookoła, nie widząc winy w sobie. Jest jakimś egotopowcem
-brak umiejętności odpowiedniego zarządzania kadrą - rotacje oraz tworzenie odpowiedni więzi z zawodnikami. Przypomnijmy o tych przeciekach, gdzie nawet nie rozmawia z Roque.
Niestety, to jak można uwielbiać Xaviego jako piłkarza, to jednak trzeba w tym momencie rozliczać go jako trenera i to tak wielkiego klubu. Już w poprzednim sezonie gra wyglądała słabo, tam udawało się dociągać mecze po 1:0. W tym sezonie przegrana wszystkiego i to w takim stylu przekreśla go jako trenera na następny sezon. Przegrana wszystkich klasyków, przegrana obu meczy z Gironą i strata tam AŻ 8 goli, manita od Villarealu na Montjuic, 5 goli straconych z Granadą w obu meczach, która spadła. To niedopuszczalne.
Dziękuję Xavi za mistrzostwo oraz SPH, lecz czas się pożegnać. Życzę powodzenia w dalszej karierze.

24

Kolesiostwa ciąg dalszy. Zaraz po ściągnięciu zachcianki Deco czyli Roque teraz ma paść na Sergio Conceiçao? Deco musi mieć jakieś taśmy na Laportę.

17

Martwię się o zdrowie psychiczne Viniciusa, który na pewno zobaczył terminarz i spostrzegł tam, że czeka go jeszcze w tym sezonie 270 minut przeciwko bestii z Urugwaju. Oby nie popadł nam w depresję przez to, bo złomowanie brazola przez Araujo nigdy mi się nie znudzi.

16

@Albatros W większości gier karcianych dżoker nie jest w ogóle grany, idealnie podsumował Czawi naszego orła.

10

Też macie taki brak entuzjazmu na przyszły sezon, taki że nie do końca macie ochotę oglądać mecze Barcy. Niby fajnie, że zarząd interesuje się Nico Williamsem itd, ale co z tego jak zawodnik jakimś cudem przyszedł by do nas, to trener albo zajedzie go, a co gorsza jeszcze nie będzie wykorzystywać go w odpowiedni sposób, Bo przecież CIĄGLE SIĘ UCZY!!! Dużo bardziej bym się cieszył z nowego trenera i brak wzmocnień niż z wzmocnieniami i kolejnym sezonem z Xavim. Znowu sezon pełen wymówek, wmawiania piłkarzom jacy to nie są zajebiści, jak to nie dominowaliśmy przez 65 min, ale no pech na koniec... De Jong wyjdzie i powie, że staraliśmy się, wyciągniemy wnioski na kolejne spotkanie i tak w kółko. Zawodnicy nie będą się rozwijać, a Xavi będzie robić z siebie małpę przy linii. Oczywiście będę śledzić spotkania, ale bez żadnego entuzjazmu.

Media

Sonda

Czy klub powinien sprzedać Alejandro Balde?