O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 483
  • Liczba komentarzy 369
  • Polecenia 472

Komentarze

2

@Malkey95 wróć lepiej na ukraine

0

@Pawel13sz potrzebujemy kreatora gry a nie defensywnego pomocnika. Ich mamy od groma. Jedynie Pedri potrafi rzucic jakąś prostopadła pilke ale nie liczmy na to, że taki młodzian będzie nam trzymał to.rozegranie samemu.

0

Szkoda Kounde bo nie dosc że zga a dwóch pozycjach to będąc prawym obrońca daje nam jeszcze centymetry i dobra grę głową.

0

@sokot tylko, że Pyuol lub Cannavaro to byli tytani fizyczności. Nawet Mascherano który był karlem jak na stopera ale waleczność i agresja robiły swoje. Tego akurat Eric nie ma póki co i mieć raczej nie będzie bo z tym się rodzisz.

14

@Kgorecki2500 Myślę, że jeszcze mistrz NBA mógłby zagrac...

Zobacz wszystkie

17

Musi chłopina a się troszczyć o przyszłość żeby mieć na start jak pojedzie za chlebem do USA.

14

@burza1982 tragedia była by jakby zmarł. Ludzie nauczcie się dobierać słowa.

14

@Kgorecki2500 Myślę, że jeszcze mistrz NBA mógłby zagrac...

12

@normasubiektywna oraz brak ciągu pomiędzy neuronami w mozgu

11

@katalonczyk112 prywatne stacje można przeboleć ale litości jak jest mecz LM z pilznem a jedzie całą delegacja TVP Sport i robią tam studio jak przed finałem lm za publiczne pieniądze to już nie jest zabawne... Za niedługo studio przed meczem z ostatnią drużyna ligi rozpocznie się o godz 10rano i będzie relacja live jak Robert stawia porannego klocka przed meczem. Ten kraj na prawdę jest chory skoro dwie bramki z ligowym slabeuszem grającym w dziesiątkę są najważniejsza wiadomością wieczoru na większości portali...