O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 845
  • Liczba komentarzy 1046
  • Polecenia 1384

Komentarze

0

@DonMatteo901 w sumie można zrobić film o tym jak Polacy mordowali żydow podczas wojny i powiedzieć że to nie jest film dokumentalny tylko sci fi.

Piękny strzał w kolano i pokarm dla PiS. Jednak zawsze mogło być gorzej i mogli film wypuścić tydzień przed wyborami xd

2

@Ojciec5tkidzieci napełniać to należało cysternę podczas pandemii gdy było poniżej 4zl.xd

1

@P33ck kreglogłowi :)

0

@Rhaan ten film na pewno doda z 1proc.pisowi a 1 odbierze Tuskowi. Gratulacje dla pani Holland. Mam wrażenie, że totalsi po prostu nie chcą lub boją się rządzić ;)

0

https://m.youtube.com/watch?v=sPIdSKlcPkw

Merytoryczna dyskusja w TVP xd. Przydał by się Korwin przynajmniej by walnął pięścią w stół i powiedział cholera teraz ja mówię.

Zobacz wszystkie

51

Z takimi bohaterami jak Neymar i Dembele to PSG już na pewno wygra LM xd Jeden będzie out w listopadzie i grudniu, drugi w styczniu i w lutym a obydwaj w kwietniu i maju xd

25

@tomek8756 te cztery dni w tyg beda pracować chyba tylko urzędnicy... Ja mam np płacone dniówki już widzę, jak mi szef zmniejszy dni pracy i rozbije te dniówkę z piątku na pozostałe cztery dni xd. Lewacy jak zwykle odklejeni.

20

To co robi się z lotami to jakiś dramat. Vikersund się nie dało oglądać, Planica też nie przynosi żadnych fajnych wrażeń a człowiek zawsze na te konkursy czekał najbardziej. Stosunkowo jeszcze na Kulm było w miarę. Odnoszę wrażenie że jakieś lobby chce ten sport wykończyć :) Skaczą sobie tacy sobie skoczkowie po 210 a belka obniżana do tego zmniejszane skocznie i mamy obraz nędzy i rozpaczy.

17

Musi chłopina a się troszczyć o przyszłość żeby mieć na start jak pojedzie za chlebem do USA.

17

@TheNekro94 przegraliśmy kilka pięknych tytułów grając przeciwko murarzom level hard- Inter,Chelsea,Kotletiko a jak się zdarzył jeden taki mecz gdzie Barca tak zagrała i to głównie przez braki kadrowe to mamy haje xd. Do tego ile razy przez ostatnie kilkanascie lat Real stosował taka taktykę przeciwko nam do tego ostro kopiąc po nogach ...

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?