O sobie

  • Zainteresowania kalistenika, informatyka, fizyka, filozofia
  • Ulubiony zawodnik Eric Abidal, Ronaldinho, Messi, Ronaldo Fenomeno
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 18.04.2006

Statystyki

  • Dni w serwisie 2864
  • Liczba komentarzy 6434
  • Polecenia 12060

Komentarze

77

Był już piłkarz leżący na ziemi za murem, byli piłkarze ustawiani przy słupkach... Ciekawe kiedy wpadną żeby dwóch piłkarzy wisiało na poprzeczce do góry nogami i blokowali okienka xDD

0

Mi się w Polsce bardzo dobrze żyje i nie mam powodu żeby cokolwiek się zmieniało, więc czemu mam mieć coś do PiSu? ;)

1

Ale wedle jakich kryteriów ma być interpretowana? Jeżeli księga powtórzonego prawa traktuje kobiety jako niższe istoty, które są własnością męża/ojca, podobnie jak dzieci, to jak mamy to dzisiaj interpretować?
Trzeba sobie jasno powiedzieć: moralność się zmienia, idzie z duchem czasu, a biblia pozostaje taka sama, zacofana i totalnie nieprzystajaca do dzisiejszych realiów. Chrześcijaństwo ma to szczęście że żył taki człowiek jak Jezus, który wyprzedził swoją epokę o 2 tysiące lat, co skądinąd daje mu status wybitnej osobistosci i przez to, stosując różnorakie przemilczenia i sztuczki, można sklecić coś co nie odstaje od dzisiejszej moralności. Ale Stary Testament to zbiór ksiąg o barbarzyńskim przekazie z dzisiejszego punktu widzenia

2

A czemu nie? Religia jest totalnym absurdem, jeżeli spojrzymy na nią na chłodno. I jeżeli ktoś żywi przekonanie graniczące z pewnością że wszystko to jest prawda, to czemu by tak go nie nazywać? Ludzi wierzących w horoskopy czy sw. Mikołaja też wyśmiewamy.
Co innego jeżeli ktoś ma wrażenie że coś tym światem steruje i przyjmuje różne możliwości i jest na nie otwarty, ale chrześcijański, muzułmański czy jakikolwiek inny religijny beton jest dla mnie niezrozumiały.

3

Jakby dał 0% to by się pomylił, może to był właśnie ten 1 przypadek że 100 o którym myślał Jose? ;)

Zobacz wszystkie

210

Lepszy żart zrobili ci hakerzy jak opublikowali oficjalke o Paulinho :D :D

A nie, czekajcie...

129

Valdes, Puyol, Abidal, Alves, Xavi... Pewna epoka przeminęła...

122

Ten mecz to osobisty bunt CR7 przeciwko przepisom LFP - kompletnie nie zgadza się z karą 2 meczów, dlatego zdecydował się przedłużyć sobie karę do 5 spotkań.
#Respect

103

Ciekawostka - od 2 stycznia 2015 Fabregas zaliczył 1 asystę i strzelił 0 goli, z czego ostatnia asysta miała miejsce prawie 1,5 miesiąca temu.
No to Cesc zaczął w swoim stylu coroczną celebrację Rundy Wiosennej ;)

85

Dobrze, że mu nie powiedzieli, że może odejść za darmo xDDD

Media

Liga typerów

1 barcatv 107 pkt
2 marius64 101 pkt
3 piotrtrzebinia 98 pkt
4 Tomini 96 pkt
5 TrogluS 96 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kogo Barcelona powinna sprowadzić w zastępstwie Ousmane'a Dembele?