0

@MichuZ44 Co to za pajac?

1

@tomek8756 Ciekawe co na to Uefa - może jakaś samokrytyka ze strony Roberta.

1

@ObiwanKenobi Domyślam się, że nie chodziło o takie jednoznaczne porównanie tylko raczej o to, że podejście zagranicy do faszyzmu jest podobne jak nasze do banderyzmu. A to że łatkę faszystów próbuje się przypiąć konfederatom to już inna sprawa. Ja na przykład nie orientuję się nic a nic jeśli chodzi o nazwiska jakichś ukraińskich polityków i jeśli ktoś przedstawi mi artykuł i wyrwie z kontekstu jakieś ich słowa odnośnie pochwalania banderyzmu to też mogę się na to złapać, a ich sprostowania mogą już do mnie nie dotrzeć.

1

@ObiwanKenobi " Porównywanie Mentzena do bandery" Gdzie ty widzisz takie porównanie?

7

@hayek Błazenada i tyle w tym temacie. Współczesne polowanie na czarownice - rzuć w kogoś oskarżenie i niech ten się tłumaczy,że nie jest wielbłądem. Takie tłumaczenia zawsze będą brzmieć kuriozalnie.

8

Z cyklu "Ten świat oszalał" - Irlandzki rząd planuje przeznaczyć ok. 600 milionów euro na ubój 65 000 krów rocznie przez trzy lata, aby osiągnąć swoje cele klimatyczne. Do takich informacji dotarli dziennikarze Irish Independent.


1

@Przemek2323 Kto to u diaska jest marcin szymoniak?

2

@Janas11224 "UEFA i cała społeczność piłkarska brzydzi się ''wartościami'' promowanymi przez wspomnianą grupę" - ciekawe co na to FIFA której nie przeszkadzał mundial w Katarze

0

@MESSIah16 Z drugiej strony niejedna gwiazda PL odbiła się od La Ligi. Jakoś łatwiej przywołać takie nieudane transfery niż te które wypaliły.

0

@DonMatteo901 No niestety. Niestety bo to Real nabił sporo te statystyki.

0

@barcelonaLM Tutaj piszą tylko o LM więc do tego się odnoszę. A tak na serio to czekam na jakieś oficjalne wykluczenie - póki co to olewam to ciepłym moczem.

0

@marcin62 Czyli znowu nas czeka Liga Europy

1

@Szklaner Trochę śmieszkuję,bo wiem co chciałeś przekazać,ale z tym Trynkiewiczem to jednak lekko naciągany przykład.

0

@LS "obowiązek emitowania wyłącznie materiałów bezstronnych politycznie i kulturalnie" - to takie materiały da się w ogóle stworzyć w obecnych czasach? Wszystko w zasadzie można podciągnąć pod łamanie tych wytycznych.

4

@Szklaner Trynkiewicz jest popularnym youtuberem?

1

@kejdzi Chodzi o to, że być może Barca tak naprawdę wcale nie chce go sprowadzać...

0

@Bartula Mou oczywiście jest burakiem,ale ta sytuacja o tym akurat wcale nie świadczy.

0

@Kuba_1 Messi przed Maradoną i Pele? Jakiś żart chyba.

1

@Ptasior Na tle Sampaoliego to niejeden mógłby być uznawany za cudotwórcę. Co nie zmienia faktu,że należy się wielki szacunek dla Mendilibara.

0

@MesQueUnClub22 Aha. Ale to i tak wiadomo o kogo chodzi.

0

@BorzyKrzys Wielu trenowało Real, ale jednak Mourinho zapisał się w tej historii trenerów Realu jak najgorzej. To za jego kadencji klasyki były pełne kontrowersji. Co nie zmienia faktu, że jak najbardziej można dziś kibicować Romie.

0

@Medium Że też ktoś jeszcze nadal rozpowszechnia co ta osoba wygaduje. Powinna mieć dożywotniego bana na wszelkie media.

1

@Cotutajsiedzieje Wyskoczyłem z radości. Szkoda, tylko że Muani nie wykorzystał swej szansy.

0

@BorzyKrzys Roma.

0

@arasz1819 Ciut weselej? Lekkie niedopowiedzenie.

1

@pt9 Ousmane to to?

1

@arasz1819 Pociesz się myślą,że niektórzy mają gorzej. Choćby nasi sąsiedzi na Ukrainie.

0

@bartekvisca Tu tak nie zadziała bo państwo nie ma monopolu na żywność.

1

@LM10GOAT Podpis zdjęcia powinien brzmieć - "Zespół Coldplay i jacyś fani"

Media

Sonda

Zgadzasz się na sprzedaż Raphinhi za około 80 milionów euro?