O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 460
  • Liczba komentarzy 486
  • Polecenia 776

Komentarze

0

@matteoFCB To paranoja. Człowiek grający na orliku, tworzy mniejsze ryzyko zakażenia innych niż osoba idąca na zakupy... Jeśli będą trzymali każdego w domu na siłę to to walnie, nie ma opcji. Ile można? Myślę, że w Ameryce będzie tragedia, bo tam tyle głupich murzynów i nie tylko, że za nic mają zalecenia władz...

0

@pluszek Nigdy się tego nie dowiesz kto tego wirusa wypuścił. Osobiście uważam, że żydzi, ale to tylko domysł. Mam nadzieję, że za to ty nie wierzysz w propagandę USraela.

0

@Pilka_jest_okragla Brytyjski angielski jest tak zesrany, że i tak nikt nic nie rozumie...

0

@KapitanKirk może ludzie nie mają powodu, żeby jechać po Atleticu. Pomimo, że to rywale, to ich osobiście bardzo szanuję.

0

@Arkon Ja oglądałem mecz Betis-Real, starając się jednocześnie być bezstronnym. Co do meczu mogę powiedzieć, że Betis to kapitalna drużyna. Aż dziwne, że są tak nisko. Dobrze, że mecz u nich mamy już za sobą.

Zobacz wszystkie

40

Trzeba byc ameba zeby pisac takie cos w wieku 24 lat (rocznik 91). Jakby to pisal jako gowniak, dajmy na to jako 15-latek,to mozna mu wybaczyc, kazdy byl kiedys glupi, ale dorosly, 24 letni gosc piszacy takie teksty to dno.

33

Roberto i Griezmann, odpowiednio na prawym i lewym skrzydle, to niemalże strata miejsca na boisku. O ile Griezmann może coś da w ataku, to Roberto na pewno nie. Szkoda, że nie ma alternatywy dla Fatiego na LS. Trzeba było zostawić Pereza, na rotację.

29

Dobry pomysl. Powinni rozegrac dwa mecze polfinalowe w Ameryce i Chinach. A Final rozegraliby na Antarktydzie.

23

Nie wiem czy go kiedys ogladales w akcji, bo mowienie ze jest przecinakiem to jest jak mowienie ze Casemiro to playmaker

21

Barca na CN i poza nim to dwie rozne Barcy. Jakies iluzoryczne szanse United ma, ale to raczej niemozliwe

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kto powinien być w niedalekiej przyszłości podstawowym prawym obrońcą Barcelony?