O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Messi, Ronaldinho, Maldini, Ronaldo
  • Ulubione zespoły Milan, Barca
  • Barcelonie kibicuję od ~2014

Statystyki

  • Dni w serwisie 1613
  • Liczba komentarzy 625
  • Polecenia 862

Komentarze

0

@Death_voice Hmm... W takim wypadku myślenie o ciąży, by po chwili z niej zrezygnować też jest "rabowaniem potencjału życiowego" xD - stosując tą nomenklaturę. Cały czas skutek jest taki sam. Dziecka nie będzie. Choć jeśli z twojego punktu widzenia "dziecko nienarodzone" jest dzieckiem to masz rację. Po prostu z mojego punktu widzenia tak nie jest

0

@Rhaan Napisałem tylko, że niemożliwym jest pozbawić budżetu państwa niemałej części przychodów nie rezygnując jednocześnie z niektórych wydatków. Gdyby obiecali usunięcie 500+ czy finansowania szkolnictwa wyższego z budżetu państwa, wtedy wszystko miałoby przynajmniej ręce i nogi.

0

@Death_voice Ale jaki praktyczny skutek ma "pozbawianie życia człowieka" ? I czym różni się od niezachodzenia w ciążę ?

0

@Death_voice 1. Według mnie nie ma żadnej różnicy między "zabiciem dziecka nienarodzonego" a niezachodzeniem w ciąże. Oba skutkują tym, że gówniarza nie będzie. Wolnościowcy - nie mylić z "wolnościowcami" (cudzysłów celowy) mają jednomyślny punkt widzenia w tej kwestii.

0

@Rhaan Tak jak pisałem, oni nie mają programu. Niby chcą usunięcia 15 podatków, ale nie rozumieją, że jest to niewykonalne bez usuwania niektórych wydatków. Czy coś tak nielogicznego można nazwać programem ?

Zobacz wszystkie

40

Trzeba byc ameba zeby pisac takie cos w wieku 24 lat (rocznik 91). Jakby to pisal jako gowniak, dajmy na to jako 15-latek,to mozna mu wybaczyc, kazdy byl kiedys glupi, ale dorosly, 24 letni gosc piszacy takie teksty to dno.

33

Roberto i Griezmann, odpowiednio na prawym i lewym skrzydle, to niemalże strata miejsca na boisku. O ile Griezmann może coś da w ataku, to Roberto na pewno nie. Szkoda, że nie ma alternatywy dla Fatiego na LS. Trzeba było zostawić Pereza, na rotację.

29

Dobry pomysl. Powinni rozegrac dwa mecze polfinalowe w Ameryce i Chinach. A Final rozegraliby na Antarktydzie.

23

Nie wiem czy go kiedys ogladales w akcji, bo mowienie ze jest przecinakiem to jest jak mowienie ze Casemiro to playmaker

21

Barca na CN i poza nim to dwie rozne Barcy. Jakies iluzoryczne szanse United ma, ale to raczej niemozliwe

Media

Sonda

Zgadzasz się na sprzedaż Raphinhi za około 80 milionów euro?