O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 418
  • Liczba komentarzy 445
  • Polecenia 744

Komentarze

0

@TheMefju Masz rację. Barca nie może w końcu wybrzydzać, bo musimy sprowadzić zawodnika z La Ligi i to w dwa tygodnie, jeśli się nie mylę. 18mln to niewiele. Pogra u nas co najmniej do końca sezonu, odciąży trochę zawodników z podstawki i git. Nawet jak nie wypali to transfer za 10mln i koniec historii. Dodam jeszcze, iż chciałbym, aby wszyscy ci, którzy krytykują jakiegokolwiek zawodnika, nie widząc go nawet w akcji, zamilczeli, gdy jednak wypali. Nie wiadomo czego można się spodziewać od Duńczyka, ale poniżej pewnego poziomu nie zejdzie. Dla mnie jest on półkę wyżej od Boatenga

0

To jest rezerwowy napastnik i to za niezłe pieniądze. To oczywiste, że w kolejnym sezonie będzie grał Suarez, albo inny klasowy napastnik, który przyjdzie.

0

@Katalonbar Głosy różnych ludzi powinny mieć różne wartości. Z uwzględnieniem przychodów lub IQ. Wystarczy zadowolić najbiedniejszą hołotę rozdawnictwem i wybory wygrane. Jak to Korwin mawia, "Tfu... demokracja."

1

Dobry ten Griezmann. Jak widać wystarczy przestać wystawiać go na lewym skrzydle.

0

@BarcaInfo Też nie byłbym za tą operacją. Jeśli odejdzie Griezmann to na pewno będzie trzeba kupić lewego skrzydłowego, a ciekawe skąd wziąć pieniądze ? Według mnie priorytetem byłby dobry lewoskrzydłowy, a nie napastnik. Bo w Dembele nie ma co już wierzyć.

Zobacz wszystkie

40

Trzeba byc ameba zeby pisac takie cos w wieku 24 lat (rocznik 91). Jakby to pisal jako gowniak, dajmy na to jako 15-latek,to mozna mu wybaczyc, kazdy byl kiedys glupi, ale dorosly, 24 letni gosc piszacy takie teksty to dno.

33

Roberto i Griezmann, odpowiednio na prawym i lewym skrzydle, to niemalże strata miejsca na boisku. O ile Griezmann może coś da w ataku, to Roberto na pewno nie. Szkoda, że nie ma alternatywy dla Fatiego na LS. Trzeba było zostawić Pereza, na rotację.

29

Dobry pomysl. Powinni rozegrac dwa mecze polfinalowe w Ameryce i Chinach. A Final rozegraliby na Antarktydzie.

23

Nie wiem czy go kiedys ogladales w akcji, bo mowienie ze jest przecinakiem to jest jak mowienie ze Casemiro to playmaker

21

Barca na CN i poza nim to dwie rozne Barcy. Jakies iluzoryczne szanse United ma, ale to raczej niemozliwe