O sobie

  • Zainteresowania beatmaker, uavo operator, kultura hip-hop
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho Gaúcho
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2003

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4200
  • Liczba komentarzy 3227
  • Polecenia 5108

Komentarze

1

Busquets hamulcowym De Jonga

0

@VamosGirl Zbyt wiele pytań, tak mało odpowiedzi :)
Jedno jest pewne - śmierdzi to :D
Idź i zgłoś. Nic innego nie zostaje.

1

@VamosGirl Lepiej nie czekać i udać się od razu jak radzi @Mr8lack

Numer jest na infolinie owszem. Jednak z uwagi na sytuację i przejęcie twojego konta, załatwił bym to z człowiekiem którego widzę fizycznie, a nie tylko słyszę.

Mam wrażenie, że nikt ci konta nie zablokował, a cały ten zabieg o który cię proszą ma właśnie na celu "dokończenia roboty" przez złodzieja.

1

@VamosGirl Po tym co mówisz, to wykonał się skrypt który przejął twoje dane do logowania mBank. Co za tym idzie, mają wiele więcej danych niż może się wydawać.

Primo zgłosił by to do BIK bo może nie masz kasy na tym koncie, ale okaże się kredyt uda się wziąć.

Druga rzecz, spróbował bym załatwić sprawę stacjonarnie w oddziale, bo mogło dojść do wyłudzenia danych osobowych. A to już sprawa dla Policji.

0

@Kinginiesta Znam sytuacje, gdzie dostęp do konta został również przejęty. Następnie "bardzo dobrze" zorientowana konsultantka mBanku podając wiele szczegółów namówiła człowieka w ramach ochrony środków na zhackowanym koncie, żeby przelał je na nowo założony rachunek również w mBanku. Całe połączenie telefoniczne trwało prawie 2h i brzmiało bardzo wiarygodnie. Wiecie co z tego było? Środki zostały przelane na konto złodzieja.

Zobacz wszystkie

104

Gadał z Tuchelem, gadał z Guardiolą, a z Valverde nawet słowa nie zamienił - jak on tą Barcę wybrał to ja nie wiem :D

67

@Janiama Ja nie wiem jak to jest, co wybory to samo... PO kradnie, głosujemy na PIS. Teraz PIS kradnie, głosujemy na PO. Nie macie tam innych kandydatów?

PS. Nie pije do Ciebie bezpośrednio, ale czym tu się podniecać...

62

Cou to crack. Gadajcie co chcecie, ale po odejściu Messiego mogą dziać się cuda. Już widzimy jak Antek wchodzi w buty Leo, jak rozgrywa, czy śle piłki w stronę Alby tak jak to robił Argentyńczyk. Dlaczego Filipek miał by się nie odrodzić? Futbol zaskoczył mnie już tyle razy, ze uwierzę we wszystko

55

@puyol_presidend5 Najpierw było nagranie z perspektywy tego klienta i laski. Nie miałem pewności. Później wpadło nagranie z galerii i było wszystko jasne, patusiarnia...

51

@Hubsao Dobrze to idź jutro do pracy, dostań liścia bo źle wykonałeś swoją robotę i spróbuj miałknąć, bo przecież nie możesz być beksą :)

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Którego rywala chciał(a)byś dla Barcelony w Lidze Europy?