La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2579 Culés

Trzykrotny zakład bez ryzyka o wartości 100 zł! Wygrywasz lub zwrot pieniędzy z opcją wypłaty. Do tego freebet 20 zł i 10 zł!

18+. Fortuna to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. Graj odpowiedzialnie.

69

Policjant w galerii kontra facet z kobietą.
Ludzie masowo udestępniają imie i naziwsko policjanta przedstawiając go jako banydtę, zło najgorsze. Mówię o sytuacji z galerii handlowej w Zamościu.

Czy tylko ja zrobiłbym podobnie jak policjant? Przecież ten idiota rzucił się na niego z pięściami. Dlaczego? Bo policjant użył gazu łzawiącego czy tam pieprzowego, ale miał powód oczywiście.
Czy waszym zdaniem policjant postąpił słusznie? Czy ofarią jest klient galerii?
Moim zdniame ten klient to szmaciarz, a ta jego laska to tania szmata. Tfu :D

PS: Co ma znaczyć tekst "Gazem kobiecie?!?!?!"
To kobieta jakaś lepsza od faceta jest? Faceta można bić, pałować i zakopać żywcem, a kobieta nietykalna mimo, że jest sama agresywna? Jakim patolem trzeba być, żeby taki argument rzucać.

55

@puyol_presidend5 Najpierw było nagranie z perspektywy tego klienta i laski. Nie miałem pewności. Później wpadło nagranie z galerii i było wszystko jasne, patusiarnia...

60

@puyol_presidend5Polska w pigułce:
1. Policjant nie użyje broni kiedy powinien - o boże mógł zginąć powinno być jak w USA
2. Policjant użyje broni - co za zły człowiek, trzeba go zniszczyć

64

@puyol_presidend5 Trzeba było nie szarpać policjanta to by nie mieli problemu.

konto usunięte

4

@puyol_presidend5 idź się leczyć człowieku. Bluzgać na ludzi idź na notatnik. Po pierwsze rzucił się na policjanta w obronie swojej kobiety którą ten bydlak spryskał gazem bez powodu

6

@puyol_presidend5 przepychanka zaczęła się o wiele wcześniej niż jest to na filmiku - jak zwykle filmik nie oddaje całej sytuacji. Jak najbardziej prawidłowe zachowanie z wyjątkiem kilkukrotnego przykładania paralizatora :D Trochę mógł to przemyśleć, ale młody policjant pewnie pierwsza jego taka sytuacja.

50

@Barca1922 Obejrzyj cale nagranie, nie tylko od momentu kiedy policjant uzyl gazu.

4

@puyol_presidend5 zachowanie jak najbardziej prawidłowe, niemniej jestem z tutejszych okolic i niestety nagonka i wieszanie "psów" na owym policjancie jest przerażająca, zdecydowana większość broni kobietę i mężczyznę. Smutne.

30

@Barca1922 ahahaha, wychodzi patusiarnia widzę, dzień dobry :D
Sebuś, kochany, dlaczego on jej psiknął w oczy karynowskie? Wiesz dlaczego? Bez powodu czy z powodu?
W obronie kobiety rzucił się z pięściami na policjanta hahaha, to od razu mógł powiedzieć swojej lasce "do zobaczenia za pare lat karyna, przynies mi mydło do kicia"

20

@puyol_presidend5

Bardzo dobrze policjant zrobił, koleś który się na niego rzucił powinien pójść siedzieć.

32

@xzzxyj To mnie przeraża właśnie. Społeczeństwo przećpanych tanim krakiem sebusiów i karyn

5

@Barca1922 bez powodu ?

Komentarz usunięty

konto usunięte

0

@JimMorrisonFCB to nie widziałem ale nie zmienia to faktu że patus wyzywa ludzi od patusow używając słów szmata czy szmaciarz

8

@Barca1922 Ty za to każesz mi się leczyć. Użyłem kilku epitetów, przepraszam, emocje przez zdanie sobie sprawy w jak przećpanym społeczeństwie żyję, nawet moi znajomi mają takie zdanie jak Ty na temat tej interwencji, a przede wszystkim Ci z bluzami "Polska walcząca".
Pytanie: Dlaczego nie odpowie

Dalej pytanie do Ciebie "dlaczego on jej psiknął w oczy karynowskie? Wiesz dlaczego? Bez powodu czy z powodu?"

25

@Barca1922

Nie ma czegoś takiego jak rzucił się na policjanta w obronie czegokolwiek, policjant jest nietykalny, on go uderzył w twarz. Obstawiam że posiedzi ze dwa latka, doedukuj się trochę w sprawie funkcjonariuszy, uprawnień, Twoich obowiązków jako obywatela podczas interwencji, naprawdę skoro tak uważasz, to kiedyś Ci się może przydać.

konto usunięte

0

@puyol_presidend5 widziałem nagranie od momentu psikniecia gazem więc dla mnie bez powodu . Jednak parę osób napisało że to niekompletne nagranie więc nie wiem

konto usunięte

0

@Piernik to że policjant jest nietykalny wie nawet dziecko ale sytuacja postrzelenia dwóch nieletnich w Poznaniu czy zabicia paralizatorem małolata w toalecie pokazuje że mimo wszystko władza jest nadużywana i jeśli Ty się na to godzisz to nie znaczy że ja muszę . Mówisz że policjant jest nietykalny to odpowiedz sobie na pytanie co jak zabije Twoje dziecko. Ja nie bronie nikogo jak jest winny ale są granice.

26

@Barca1922 gościu rzucił się z łapami na policję, potem nie wykonywał poleceń zarówno on i jego siostra, a na końcu rzucił się na funkcjonariusza na służbie i go dwa razy uderzył. Co jeśli nie byłoby na miejscu Strażnika Miejskiego który delikwenta od tyłu przewrócił i odciągnął? Wszystko jeszcze okraszone wyzwiskami od najgorszych. Jakby zabił tego gliniarza to byłoby okej? Co za myślenie... Cała trójka patusów powinna dostać gazem i z paralizatora.

3

@Barca1922 Proszę, wejdz na yt, wpisz galeria zamość, obejrzyj co się dzieje przed psiknięciem, wróć tutaj i napisz czy mamy rację my czy ty i szczekacze na fejsie.

PS: Zatrzymany 32 latek już był wcześniej notowany.
hEhe, przypadeg? NIE SONDZE

6

@Barca1922

Pytales przede wszystkim czemu kobieta dostała gazem, obejrzałes jak wnioskuje nagranie, dostała gazem, za niewykonywanie poleceń funkcjonariusza wykonującego obowiazki wobec innej osoby i szarpanie tego policjanta, w tym momencie juz mogła leżeć na glebie skuta w kajdankach.
Z policją jest taki problem, ze za bardzo się patyczkuje z takimi pimpkami którzy skaczą wokół, ona na glebę, on na glebę i do radiowozu, i taki powinien być finał, zgodny zresztą z przepisami.

Co do tego że władza nadużywa, zgoda, oczywiście, wszędzie są czarne owce. Temat rzeka. Rozmawiamy o tej konkretnej interwencji, wszystko prawidłowo. Wobec kobiety mogli być bardziej stanowczy.

konto usunięte

0

@Piernik czyli uważasz że rażenie paralizatorem człowieka który leży na ziemi przygnieciony kolanem jest w porządku ?

konto usunięte

0

@puyol_presidend5 chłopak nie powinien uderzyć policjanta to z pewnością ale używania paralizatora kiedy człowiek leży normalne nie jest

3

@Barca1922
"sytuacja postrzelenia dwóch nieletnich w Poznaniu czy zabicia paralizatorem małolata w toalecie pokazuje że mimo wszystko władza jest nadużywana"
Usprawiedliwia to bycie kompletnym kretynem i atak na policjanta? Co twoim zdaniem chciał tym zyskać? Po wyłapaniu gonga policjant miał powiedzieć "masz rację, odstępujemy od czynności"? Einstein powinien dostać najwyższy możliwy wymiar kary i tyle, poziom IQ społeczeństwa wzrośnie.

2

@Barca1922 Niektórzy nie rozumieją, że można krytycznie oceniać obie strony, jak kwestionujesz kilkukrotne użycie paralizatora na leżącym patusie to znaczy, że bronisz patusa.

4

@puyol_presidend5 żyjemy w czasach gdzue każdy z telefonem myśli, że jest bogiem. Myśli, że mając w dłoni telefon może popychać policjanta i go szarpać, bo ma telefon.
Zasranym obowiązkiem jest wykonywanie poleceń policjanta, nawet jeśli są głupie. Po wszystkim można złożyć zażalenie na funkcjonarusza, ale jak się naruszy jego nietykalność to sprawa przegrana.

Zachowanie policjanta bardzo dobre. I tak był bardzo cierpliwy.

Czas aby patusiarnia z telefonami zrozumiala, że nie są sędziami. Oni są małymi knypkami i mają wykonywać polecenia policjanta.

0

@Barca1922 Skoro leżąc na ziemi dlej chciał walczyć, probówać podnosić to bardzo dobrze, że dostał prądem. W moich snach byłoby jeszcze przyłożenie paralizatora to języka tej jego siorki, karyńsko wybitne.

2

@Barca1922 https://www.youtube.com/watch?v=lZyQolyK4Zo
masz prawilny obronca kobiet, i nie zapomnij tak samo bronic tej patusiary z jej braciszkiem.

konto usunięte

0

@Szklaner no pizgac prądem za brak maseczki haha masz rację to ma sens

konto usunięte

1

@puyol_presidend5 a słyszałeś o wadach serca ? Co jakby już leżący człowiek który jest obezwładniony by umarł porażony prądem ? Też byś mówił pizgac prądem po języku ? Mówisz że ktoś jest patusem po czym sam się wypowiadasz jak patus .

5

@Barca1922 jesli serio nie widzisz oco tu chodzi to mam tylko jedna rade - lecz sie na nogi, bo na glowe to juz za pozno.

2

@puyol_presidend5 ja bym powiedzial " Prosze sie odsunac, bo hybrydy pani polamie" i juz by stala spokojnie :D

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

5

@Barca1922 Widzisz sebek? Wszyscy tu sie nie znajom tylko ty jeden mądry.
Geniuszu, słuchaj. Po pierwsze dostał prądem, bo dalej chciał wstać z tej ziemi, nie dać się skuć. Po drugie rzucenie się na policjanta z pięściami co zmienia? Wszystko.

3

@puyol_presidend5
Bardzo słusznie
Maseczka jest obowiązkowa
Policjant tłumaczył
Delikwenci olewali to
Z Policja nie można się przepychać
48h dołek i sąd

Murem za mundurem i szanowaniem przepisów

2

@Barca1922
Bez powodu ?

2

@Barca1922
Pała łac takich

8

@Barca1922 Gościu on nie chciał się dać skuć, dalej próbował wstać, a już wcześniej uderzył policjanta. Uderzenie policjanta oznacza sąd z bomby, a sam policjant może cię wtedy spacyfikować dostępnymi środkami. Jak można być takim imbecylem, żeby bronić patusa?

1

@puyol_presidend5 ogólnie to atak na funkcjonariusza to gruba przesada. Przesadą też jest ten paralizator użyty wobec człowieka. To już lepiej było użyć pały. Prąd to bardzo niebezpiecznie narzędzie, jakby ten człowiek umarł to nikt by nie gadał że zaatakował policjanta, tylko że policjant zabił. Kur** i to wszystko przez te je*ane maski. Ten rząd wraz z opozycją i telewizją totalnie sprali mózgi ludziom. Przecież te szamty nawet nie chronią. Nosimy to i się dusimy. Mam nadzieję że kiedys za to przyjdzie rozliczenie tych którzy nas do tego zmuszają.

konto usunięte

0

@AbelKabel jaka obowiązkowa :V

5

@puyol_presidend5 patusów należy tępić

0

@ViscaDelFritz1983
Nakaz noszenia maseczek jest wprowadzony poprzez ustawę kolego
Nie jako rozporządzenie
Obecnie jest to obowiązek prawny

konto usunięte

0

@AbelKabel w takim razie dlaczego sądy anulują mandaty? :V

0

@ViscaDelFritz1983
Nie anulują
Kiedyś tak
Obecnie nie

0

@ViscaDelFritz1983
Juz od roku jest to unormowane prawnie :)

Od grudnia zeszłego roku ta argumentacja jest chybiona – rząd poszedł po rozum do głowy i przeforsował zmiany ustawowe. Ustawa z 28 października 2020 r. o zmianie niektórych ustaw w związku z przeciwdziałaniem sytuacjom kryzysowym związanym z wystąpieniem COVID-19 (Dz. U. poz. 2112) dodała przepis, który pozwala nakładać na obywateli dodatkowe obowiązki – w tym: wprowadzenie nakazu zakrywania ust i nosa, w określonych okolicznościach, miejscach i obiektach oraz na określonych obszarach, wraz ze sposobem realizacji tego nakazu. Po tych zmianach nieprzestrzeganie obostrzeń to wykroczenie z art. 116 Kodeksu wykroczeń - zagrożone jest grzywną. Policja (lub inna służba uprawniona do nakładania mandatów) za złamanie obostrzeń może nałożyć mandat w wysokości do 500 zł.

Czytaj więcej na Prawo.pl:
https://www.prawo.pl/prawo/obowiazek-zaslaniania-ust-i-nosa-2021-podstawa-prawna,511946.html

konto usunięte

0

@AbelKabel no to chooj noście dalej. :)

0

@puyol_presidend5 Nie no nie wierzę! Czy ja dobrze widziałem?! Tam było -50% na drugą parę obuwia??

0

@ViscaDelFritz1983
Nosze , każdy powinien

0

@puyol_presidend5
Fajna dyskusja, obrażająca policjantów i kogo się jeszcze tylko da (szmaciarz, tania szmata, bydlak)
W sam raz by klikalnośc wzrosła.
Oczywiście redakcja to toleruje, wszak to żaden hejt.

0

@pluszek Ja obrażam policjantów? Ja bronię ich, a ogólnie bronie normalności. Manipulujesz obrzydliwie

0

@ViscaDelFritz1983 A ja często nie nosze, ale wchodząć na teren czyjś czy chociaż publiczny liczę się z konsekwencjami łamania zasad. Ale patol przećpany to mu nie przetłumaczysz.

konto usunięte

0

@puyol_presidend5 luz,ja nie noszę od początku tego całego kabaretu.

0

@puyol_presidend5
Piszę DYSKUSJA - więc to nie jest tylko TWOJA wypowiedź!
Zrozum znaczenie słów.

2

@puyol_presidend5 Jedyny zarzut wobec policjanta to ten, że mimo, iż koleś leżał już nieruchomo, to wciąż raził go paralizatorem.
Poza tym staję po stronie policji i zachowałbym się podobnie.

1

@puyol_presidend5 Policjant bardzo dobrze zrobił. Przecież za atak na policjanta idzie się siedzieć. Nie ma zawiasów jako max wyroku. Facet się nie stosował do poleceń i był agresywny. W USA gościa już by zastrzelili jakby się rzucił na policjanta. Nieźle, rzuca się z pięściami na policjanta Ci go na glebę a tam ludzie co obserwują na policję wyzywają. Niezłe niektóre obiekty że tak się wyrażę. Patologia.

1

@Barca1922 Obejrzyj cały filmik od początku. Laska agresywna, facet też i się nie stosuje do poleceń a ty popierasz że się na policjanta z pięściami rzucił? A co to ona na kolegę się rzucał z łapami? Za atak na funkcjonariusza nie ma zawiasów. W USA już by gościa albo zastrzelili albo w nogi strzelali.

1

@puyol_presidend5 Akurat,jeśli chodzi o użytkownika @Barca1922 to trafiłeś ze słowem seba w 100%(dostałeś już groźby na pw?)
Łysy seba w dresach,do tego recydywista."Bogaty" poznański kibol.Mam dowody!!!

Dobrze,że te teksty,o tym,że kobiet nie powinno się dotykać a co dopiero bić są coraz mniej respektowane-oczywiście,jeśli chodzi o takie sytuacje jak na filmiku.

1

@Barca1922 Najpierw mówisz "Po pierwsze rzucił się na policjanta w obronie swojej kobiety którą ten bydlak spryskał gazem bez powodu".

Jak Ci już jasno pokażą, że powód był, to w ogóle się do tego nie odnosisz (bo wymagałoby to przyznania komuś racji), tylko hop i przeskakujesz do kolejnego zarzutu "ale czemu raził paralizatorem leżącego?".

I jaki jest sens Tobie odpowiadać argumentami, skoro nawet jeśli ktoś Ci coś wykaże, to w ogóle się do tego nie odniesiesz, tylko hop i zaczniesz kolejny temat?
Po drugim skoczysz na trzeci, po dziesiątym na jedenasty. I taka "dyskusja" do usranej śmierci.

Przyszedłeś tutaj z misją, ale wybacz, my tutaj niewierni, Twojej misji nie kupujemy. Spadaj na drzewo.

0

@rayqi Ale wiesz, że w Polsce żyje więcej niż jedna osoba?
No chyba, że śledzisz opinie tych samych pojedynczych osób, to szacun za spostrzegawczość.

0

@Barca1922 "idź się leczyć człowieku. Bluzgać na ludzi idź na notatnik. Po pierwsze rzucił się na policjanta w obronie swojej kobiety którą ten bydlak spryskał gazem bez powodu"
Fakt, że oceniłeś całą sytuację jedynie na podstawie niepełnego nagrania i z dzieciną łatwością wydałeś wyrok, nazywając policjanta bydlakiem, a potem, w kolejnych postach, kiedy zorientowałeś się, jaką gafę popełniłeś, nieudolnie usiłujesz z tego wybrnąć, wiele o Tobie mówi.

2

@AbelKabel Nie zapomnij założyć tego swojego kagańca przy wigilijnym stole i jeszcze kask rowerowy załóż, prezerwatywę naciągnij, a na krześle zapnij pasy to będziesz już w 100% bezpieczny.

1

@puyol_presidend5 Policjant powinien zostać dyscyplinarnie zwolniony ze służby. Gość był agresywny ale to policjant prowokował sytuację. Kto komuś takiemu dał wogóle paralizator do ręki ??? raził go tym prądem gdzie popadnie a następnie jak mu gościówa zwróciła uwagę to sie tłumaczy że go gośc dwa razy trafił w twarz :) Trzeba było na spokojnie go wyprowadzić po tym gdy założył maskę i wystawić mandat. Po głosach słychać że policjant znalazł sobie kogoś na kim się wyżyje ponieważ nie miał założonej maseczki.

4

@MesQueUnClub_87
Przed wigilia wykonam test i proponuje to każdemu zrobić.

Maseczkę nazywasz kagańcem.
A zakładasz prezerwatywę uprawiając sex z osoba nie pewna ? Czy jesteś taki chojrak ze ona tez ogranicza twoja wolność?
Pasy bezpieczeństwa w samochodzie po co są ? Tez ograniczają wolność ?

Są zasady i trzeba ich przestrzegać dla dobra wspólnego.
A nie być zwyczajnym ignorantem i prostakiem

konto usunięte

0

@Dari0G szkoda stzepic język na takich ludzi . Najśmieszniejsze jest to że te bydlaki dzielą naród a banda prostaków potrafi się tylko wyklucac w internecie . Szkoda że tak zaciekle nie walczycie o swoje prawa do wolności .

konto usunięte

0

@AbelKabel proponujesz komuś robić test przed wigilią? Bez jaj

1

@ViscaDelFritz1983
Jak jedzies do osób starszych to zwykła odpowiedzialność za nich !
Test obecnie jest w aptece

W mózgu pustka widzę i myślenie tylko o sobie

konto usunięte

0

@QUNJ haha co Ty bredzisz dzieciaku ? Jak ja nawet nie znam Twojego nicku . Słowa z Tobą nie zamieniłem :)

konto usunięte

0

@puyol_presidend5 was wszystkich adresy tu powinny być żeby wiedzieli sąsiedzi kto donosi dzielnicowemu :) kółko wzajemniej adoracji :D

konto usunięte

0

@AbelKabel rozumiem że wchodząc z ludźmi do autobusu czy pociągu to też będziesz kazać im się testować? Nie wiem jakie opowiadania Tobie żona ze szpitala przynosi ale z dnia na dzień coraz bardziej jesteś oderwany od rzeczywistości.

0

@ViscaDelFritz1983
W autobusie masz maseczkę
Przy wigilijnym stole nie

Myślisz coś

konto usunięte

0

@AbelKabel w porównaniu do Ciebie to żyje normalnie. :V

1

@ViscaDelFritz1983
Jakie wiadomości
Różne
Pracuje na położnictwie i ginekologi
Leżą kobiety ciężarne z Covidem
Jak ich stan się pogarsza, wykonywane jest cesarskie cięcie. Dziecko przeżywa albo nie, zależy od tyg ciąży.
Kobieta po cesarce trafia na ojom Covid już. W tamtym tyg dwie młode dziewczyny ok 30 zmarły na tym ojomie.

Nie widzę nic dziwnego w kupieniu testu w aptece za 20pln i zbadaniu się przez wigilia z osobami starszymi.
Jest to po prostu odpowiedzialne, jednak niektórzy nawet tego nie rozumieją.

Rano na kacu nie badasz poziomu alko jak chcesz jechać gdzieś ?


1

@Barca1922 Lubisz kłamać widzę,albo nie pamiętasz,tyle tego musiało być..Ooo dzieciaku-dokładnie tak samo,wtedy pisałeś :D
Nie pamiętasz(?),bo twoje zmienianie miejsca zamieszkania w dyskusjach z innymi,sprawiło,że się pogubiłeś.Oczywiście tak,by wyszło,że jesteś najmądrzejszy(chodziło o to jak gra Barca i Ajax).Może coś przypomnisz sobie.
Jednemu pisałeś,że jesteś z Polski i wyjeżdżasz sobie co dwa tygodnie na wakacje,bo jesteś bogatym człowiekiem,nie jak on,robolem.
Innemu,że mieszkach w Hiszpanii i chodzisz na każdy mecz Barcy,innemu zaś,że mieszkasz w Amsterdamie i jesteś na co drugim meczu Ajaxu.
Te dwa ostatnie,pisałeś bodajże w 2020 kiedy zaglądałem tutaj rzadko,ale akurat przypadkowo trafiłem na twoje rozmowy.
Twoje popędy dresiarza w 2019 zauważyłem i je przedstawiłem to nawet się nie broniłeś,tylko brnąłeś dalej.Skąd mógłbym wiedzieć,że masz urodziny yyy 13 Marca?
Dyskusja ze mną,była o przeliczniku 2.0 dla Francuskiej.
Skamlałeś,wtedy o to i nie wiedziałeś,dlaczego mają taki przelicznik-nie mając argumentów,zacząłeś tworzyc narrację,że jestem idolem Modricia i go bronię,jak i innych nagród indywidualnych(zp,złoty but),gdzie nikogo,ani nic nie broniłem.Klasyka,stwierdzanie czegoś,czego nie napisałem i nagle dorzucanie do tematu rozmowy,czegoś co jest nieisotne.
Później jeszcze w 3 innych moich dyskusjach z innymi użytkownikami,wpadałeś w rozmowę,musiałeś ładnie F5 klikać na moim profilu.
Moderacja nawet bezpośrednio w tamtej dyskusji napisała,by nie odpowiadać na posty a ty udawałeś,że nic złego nie robisz,ubliżając mi i kłamiąc.Poszukaj to może znajdziesz-mi to różnicy nie robi.Wtedy widziałem jaki jesteś odważny i to pokazałem.Przypadkiem po takim czasie trafiłem na ciebie tutaj,gdzie inni również to zauważyli...i oczwyiście to my znowu jesteśmy tymi głupszymi :>
Nieudolna próba obrony przekształca się w agresję.


konto usunięte

0

@AbelKabel jeśli mam gdzieś jechać na drugi dzień to nie pije po prostu.

1

@puyol_presidend5
"was wszystkich adresy tu powinny być "-ucięte zdanie,może brzmieć na manipulacja,ale jednak...już można wiele wywnioskować :>

To jedne z "próbek".
Nie mam więcej,pousuwane,ale było mocno.
https://zapodaj.net/db6ac7f9c8b6a.png.html
https://zapodaj.net/d519b520671ff.png.html
https://zapodaj.net/1fa3b28015ca6.png.html

Odpalił się ładnie wtedy.Łysy w czarnej koszulce z kibolskimi grafikami Lecha Poznań.
Bodajże posiadacz typowych tatuaży jak recydywiści 20-30 lat temu.Tego nie pamiętam dokładnie,ale jego F5 przez kilka dni na moim profilu,dobrze pamiętam :D
Sam stwierdź,czy chcesz toczyć dyskusję z nim.Według mnie wystarczają w temacie wyjaśniłeś wszystko :>

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Barca1922 ;///////////
Nie widziałem-usunięte.Może i lepiej.

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

3

@Barca1922
Nie mam tego zdjęcia...sam mi je przesłałeś.
Dwa lata czekał? Przecież napisałem,że nie trafiałem na twoją osobę.Wtedy praktycznie za każdym razem pisałeś pod artykułami a ja tam się udzielę 3 razy do roku.
Ooo znowu to samo-wypociny,kozak w necie.
Wtedy tez kiedy wstawiałem twoje cytaty i moje zdania,które przekształcałeś pod siebie,to pisałeś wypociny.
Kozak w necie-przecież to o tobie tak można napisać,nawet widać na ss wyzej.
" ajak przyjdzie co do obrony swojego zdania to jak struś chowa głowę w piasek"
a o tym to nawet nie wiem co napisać...również wyżej ci napisałem,że stwarzałeś jakieś teorie,że jestem fanem Modricia,mimo,że nie mam nic wspólnego z białymi.
Również teraz bronię swoje zdanie,opisujac tamte dyskusje,ciebie jak i wklejając ss.

Czyli jednak pamiętasz :)
No widzisz,idealnie cię podsumowałem.Nie masz nic na obronę i kozaczysz.Już mi kiedyś to pisałeś(nie tylko mi).Tylko nie wiem w końcu czy mieszkasz to w Belgii,w Holandii,w Hiszpanii czy w Polsce(w Poznaniu).Innym osobą również takie coś pisałeś,za każdym razem przedstawiając inne miejsce zamieszkania,więc jak to jest? Kto jest tym kozakem? Z tego co dobrze pamiętam,masz również dziecko,nie wstyd ci taką patologie odwalać w internecie?

Komentarz usunięty

2

@Barca1922 No nie podałeś właśnie ;/
Ale dokładnie tak samo kozaczyłeś i dokładnie tak samo,usuwała moderacja twoje posty,a ty udawałeś nadal,że nic nie zrobiłeś.Dokładnie tak samo ze mną i później z innymi.
Wyżej jednak mieli ewidentnie rację,że jesteś seba w dresie.Coraz lepiej ci idzie :D

Komentarz usunięty

1

@Barca1922 Gdzie napisałem,że mam twój adres?
Przecież niejednokrotnie napisałem,że to ty raz jednemu pisałeś,że mieszkasz w Hiszpanii,innemu,że w Polsce,innemu,że w Holandii.Ja nawet wtedy nie komentowałem tych postów,ba nie byłem zalogowany na konto.Mam po prostu dobrą pamięć w niektórych sytuacjach/sprawach.

ty znowu o tej dzielności i kozaczeniu.Przeczytaj swoje posty seba-przecież to ty kozaka zgrywasz.Udowadniasz cały czas,że jesteś taki sam jak ten z filmiku.Wyżej użytkownicy co stwierdzili,ja to stwierdziłem a ty dajesz argumenty,by tak o tobie pisać.
Co do tego poniżania,to nie mnie w jednej dyskusji nazwano sebą ,patusiarnią...i wielu się zgodziło z tym :D
Próbuj dalej,ale może najpierw naucz się czytać,bo widzę,że ciężko z tym.

0

@ViscaDelFritz1983
Tak to tylko przykład był
To jak idziesz z dziadkami na wigilie to nie wychodź z domu wcześniej przez 5 dni i się izoluj
Idąc tym debilnym tokiem rozumowania

Są testy nie tylko na Covid kolego w aptekach tak Apropo
Wystarczy nie być samolubem

Narazie bo nie mam ochoty pisać z Tobą

1

@ViscaDelFritz1983
Ja tez żyje normalnie
Dostosowując się do sytuacji jaka mamy
Myśląc za razem o moich rodzicach którzy maja ponad 70lat a tata jest schorowany

2

@Barca1922 Czyli faktycznie jesteś patologią Sebastianie, typowy prawaczek, który chciałby wszystko załatwić siłą, ale płaczę jak policja słusznie użyje siły wobec innej patologii.

1

@QUNJ Kibole to najgorszy "sort", nikt normalny ich nie szanuje, znam kilku cweli mocnych w grupie.

1

@puyol_presidend5 No to jest właśnie idealny przykład takiej osoby.
Chciałem pokazać jakim jest osobnikiem...i on sam mi w tym pomógł.Dla ogółu i zasady ;)

Najlepsze jest to,że to nie pierwszy raz tutaj,jego odwalania takiej maniany.
Nie wiem na 100% czy to prawda,bo tyle informacji podawał wtedy o sobie ogólnie(nie wiem po co :D) w tych wszystkich dyskusjach-ale podobno nawet ma dziecko i takie coś reprezentuje ze sobą.
Pisanie o 5 różnych miejscach zamieszkania w tym 4 w różnych krajach też wiele pokazuje.
A obrona tej patologii z filmiku jest chyba zwieńczeniem całego cyrku.Dobrze,że po takim czasie,trafiłem na niego i to w takiej dyskusji(pewnie sam nie raz był na podobnych filmikach),oby jak najwięcej osób widziało,jacy ludzie mogą być i co ze sobą reprezentują.Z dala od nich.

konto usunięte

0

@AbelKabel ale z czym Ty teraz wyjeżdżasz? Ja prdl nara

Komentarz usunięty

1

@marek86 Nie rozśmieszaj mnie, bardzo dobrze zrobił, obezwładnił patusa i prądem, bo się szaarpał na ziemi! Miał mu laskę zrobić i błagać na kolanach o podanie swoich danych? Obowiązek wylegitymowania mareczku.
A gazem karyńsko dostała za naruszanie nietykalności policjanta, gość prądem za rzucenie się z pięściami. DOŚĆ patologii, won z patologią. Margines społeczny.

Komentarz usunięty

0

@puyol_presidend5 patusy to takie polskie murzyny z BLM

1

@Barca1922 Typie, na "dzielnicy" nie jestem ani "kimś" anie "popychadłem" używając waszego slangu. Od wielu lat jestem osobą, której drogi się nie krzyżują z tymi ćpunami więc ani mnie nie zaczepiają ani nic. Kiedyś, lata temu dostałem od nich, od może 7 osób na raz. Dlaczego? Bo wygrałem solówę z ich kolegą więc jak to cwele mają w zwyczaju znaleźli mnie całą grupą :D Aż się smieję jak sobie to przypomnę, ja dostałem trochę siniaków i zadrapań, a oni zostala(byli) cwelami bez zasad i honoru :D Przećpańce niższego sortu :D

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

0

@QUNJ Niepotrzebnie się uniosłeś tak, bo ryzykujesz banem niestety.

0

@Sortello "Nie masz maski, nie chcesz, nie możesz założyć, spisujemy dane i sprawę rozstrzyga sąd, a nie funkcjonariusz."
No ale ten pollicjant tak chciał zrobić, ale ten patusek nie chciał dać się wylegitymować :D No i co teraz?

Komentarz usunięty

1

@puyol_presidend5 Proponuje wyjazd do rosji tam ustrój społeczny będzie w sam raz dla ciebie ewentualnie białoruś . Co to za słowo "patus " ?? Tak na ciebie rodzice wołają?

0

@marek86 Widzę niezła niewiedza. Jeżeli myślisz, ze rosyjski policjant pozwoliłby sobie, żeby byle patologia go okładała pięściami to muszę Cię wyprowadzić z błędu, taki ktoś zostałby wypałowany za wszystkie czasy.
Co miał ten policjant zrobić skoro gość chciał uniknąć legitymowania? Zrezygnować miał z tego? A skąd wiadomo czy to nie jakaś poszukiwana osoba? Myśl.

1

@puyol_presidend5 I tego ci życzę aby cię policja tak potraktowała za to że nie nosiłeś maseczki. Widać co rodzice za dziecka z tobą robi. Współczuję. A na marginesie dowiedz się najpierw od początku jak wyglądała sytuacja a nie nakręcony filmik tylko od połowy zdarzenia

0

@marek86 ale Marku (pewnie wychowany przez ulicę heh) policja tak nie traktuje za brak maseczki tylko za fizyczny atak na nich, nie manipuluj po raz kolejny, proszę. Za brak maseczki jest wylegitymowanie.

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

1

@QUNJ zwykle omijam margines społeczny, ale kibole natarczywie chcą dyskutować..

1

@puyol_presidend5 Mam wrażenie,że kibolem trzeba się urodzić...no ładne przypadki się trafiły...i nadal próbują :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy Barcelona powinna pożegnać się z Frenkiem de Jongiem?