O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2362
  • Liczba komentarzy 1839
  • Polecenia 4243

Komentarze

0

@mikokarla akurat Suarez zagrał dobry mecz z Bayernem. Jeden z najlepszych na boisku w naszej drużynie

0

@lukbed232 a myślisz, że zawodnicy i agenci, to nie mają w tej kwestii zdania?
To zawodnik i jego otoczenie decyduje z kim i jaką umowę podpisują.
Błąd Barcelony, polega na tym, że ściągają "gwiazdy" z marką i za grube miliony, więc taki zawodnik chce być dobrze opłacany.
Gdybyśmy robili transfery jak Klopp, kupowali "nonameów" i robili z nich gwiazdy, to co innego. Taki zawodnik, przynajmniej na początku, nie będzie stawiał kolosalnych warunków. Niestety, do tego trzeba mieć szkółkę, scouting i trenera, który na takich zawodników postawi. U nas, od odejścia Guardioli i Begiristaina, nie ma nikogo takiego w klubie, więc jest jak jest.

1

Teraz potrzeba jaj w zespole. Skoro Suarez opóźnia odejście, bo chcę pokrycia umowy, to trzeba mu przygotować wygodne miejsce na trybunach.
Jasno i stanowczo go upewnić, że CAŁY sezon zagra na trybunach.

Ciekawe, czy za rok, kiedy Suarez przesiedzi cały sezon na ławce i nie wystąpi nawet w jednym meczu, Juve i AtM, będą się tak ochoczo o niego starać i czy będą mu proponować takie same kontrakty. 34 latek, bez roku gry, mający problemy z kolanami i tendencje do "puchnięcia" kiedy nie trenuje.

Suarez chce ugrać swoje, bo wie, że może. Z drugiej strony, na pewno zdaje sobie sprawę ile może stracić.
Chce pensje od nas i pewnie pensje od Juve/AtM za dwa sezony, czyli tak jakby płatne za 3 lata gry (pensja za sezon 2020/21 płatna od nas, oraz od przyszłego pracodawcy, oraz za sezon 21/22, płatne od przyszłego pracodawcy).

Natomiast z drugiej strony, ma pewną, wysoką pensje u nas za przyszły sezon. Ale rok w futbolu to dużo, rok bez gry, dla 33 latka, to katastrofa. Nie sądzę, żeby ktoś dał mu porównywalną pensje do tej w Barcelonie, czy do tej, które oferuje teraz Juve/AtM. Czy takie marki, podejmą ryzyko i będą zabiegać o 34 latka, z roczną przerwa od gry i zapłacą mu ok 20 mlnów za rok? Śmiem wątpić.

Także, z Luisem trzeba twardo. Trzymaj Luis, oto Twoja karta, idź grać gdzie chcesz, ale kończymy teraz polubownie umowę. Jeśli nie, to zapraszamy na wygodne miejsce na trybunach, oraz miano Balea Barcelony, trener niestety nie będzie ba Ciebie stawiał.
Później, po sezonie poleci do MLS, jeszcze ładnie zarobi, ale w poważnym futbolu już nie zagra. Rozwiązując polubownie umowę, może niewiele mniej zarobić, oraz spróbować się w Serie A czy nowej edycji LM.

Nie możemy się przed nim ugiąć. A jeśli on sam za długo będzie to przeciągał, może zostać całkowicie na lodzie.

0

@Midast widzisz kolego, Ty, ja i może jeszcze mała cześć kibiców rozumie, że czas Leo, Suareza, Busquetsa już minął.
Niestety znaczna większość, wciąż kocha i chce Leo. Przez to prezes ma związane ręce. Bo choćby poszedł z Leo na noże i pozwolił mu odejść, jak i całej reszcie emerytów, to kibice by go zjedli. Z drugiej strony i tak ma to miejsce.
Bartek i tak poleci.
Szkoda, że nie pokazał, że ma jaja i nie puścił emerytów wolno. Zwieńczeniem wszystkiego byłoby dojście do 1/4 LM z młodzikami i awans po ostrej walce, o czym emeryci już dawno zapomnieli.

3

Świetna zapowiedź.
Ostatnim trenerem, który jawnie krytykował Messiego i jego podejście do treningów był LE.
Zrobił się kwas, ale później sezon skończyliśmy z potrójną koroną.
Więc jeśli mają być spięcia na linii trener - Messi, to niech będą, a możliwe że skończy się to jakimiś tytułami na koniec sezonu. Taki scenariusz biorę w ciemno.
W końcu trener, który dostrzegł, co było główną przyczyną porażek z Romą, Live i Bayernem. To że my próbowaliśmy usypiać rywali grą, a później to my okazywaliśmy zaspani podczas kontrataków przeciwników.

Zobacz wszystkie

82

Dlatego tak naciskał na transfer do Barcy po odejściu Neymara. Gdyby wtedy do nas nie trafił, Barca mogłaby kupić kogoś innego, tym samym zamykając drzwi przed Dembele.
Nie oszukujmy się, ale "pociąg" do Barcelony nie trafia się często.

78

Takie rzeczy tylko w Barcelonie. Każdy inny kibic skakalby z radości, bo do drużyny dojdzie jeden z najlepszych zawodników w lidze, uniwersalny, do pomocy i ataku, piłkarz kompletny, dobry technicznie, nadający się do gry na małej przestrzeni, ambitny, doświadczony, waleczny, potrafiący wykończyć akcję, strzelić z daleka, wytrzymały...

Nie wiem o co Wam chodzi ludzie, taki ktoś jest potrzebny Barcelonie, gość do środka pola, z powodzeniem może grać na każdej pozycji w ataku, uniwersalny, twardy. Moim zdaniem ktoś taki jest potrzebny jak mało kto. Strzela, asystuje, broni, walczy za dwóch, w spotkaniach o dominację w środku pola jest idealny. Iniesta nigdy nie będzie doskakiwal do przeciwnika, tak jak on. Poza tym, do dlaczego zawsze Barcelonę mają kopać po nogach, ktoś taki jest potrzebny, samym wyglądem budzi respekt wśród rywali.

Piłkarz światowej klasy. Mówicie, "goraca głowa", bo rzucił butem i dostał czerwoną kartkę w meczu z realem. A ilu z Was wie, że to była jego pierwsza czerwona kartka w AtM? Daje z siebie 300% w każdym meczu. Otoczyć takiego piłkarza technikami typu Messi, Ney, Suarez czy Iniesta, do tego Masche i mamy mieszankę wybuchową. Taki twardziel jest potrzebny, bo sam Masche to za mało na ostro grające zespoły. Su, Turan, Rakitic, Busi, Pique, Masche i już nie mamy samych chloptasiow składzie, oni sie nie dadzą tak łatwo przepchac, przewrócić.

Transfer na pewno lepszy niż Pogba. Turan już udowodnił swoją wartość, a przed tamtym jeszcze dluuuga droga to tych 100 mln, o które wołają.
Arda, zapraszamy i życzymy powodzenia!

66

Aż strach pomyśleć, co gra najlepszy piłkarz na świecie, skoro Messi jest 2 ...

52

Musisz się oglądać za realem?
Każdy sukces Barcelony porównujesz do realu?

Jak można porównać 3 tryplety do 4 LM? Przecież to 9 tytułów do 4? I Ty masz jeszcze wątpliwości, co ma większą wartość? real pokazał, że żeby wygrać LM, można prawie przegrać z Legia i zagrać kupę w fazie grupowej LM, a wystarczy się spiąć na 7 meczy fazy pucharowej. Tryplet, wygrywasz formą przez cały sezon.

Nie daj się wciągnąć, w ten medialny bełkot, że sezon z liga i pucharem krajowym jest mniej warty od LM. G ###o prawda. LM jest po prostu bardziej medialna, bo to oglądają wszyscy, jak MŚ. Poza tym, tej LM towarzyszy dodatkowa otoczka, trzeciej z rzędu, a to juz jest coś historycznego.

51

Patrzę co tu piszecie i ręce opadają. Wy jesteście kibicami?! Wy oglądacie futbol?!

Ludzie, dopóki piłka jest w grze to wszystko jest możliwe.

Legia vs real, 3-3, przed meczem któryś z Was powiedziałby, że jest możliwy taki wynik?

5 bramek Lewandowskiego w 10 minut, któryś z Was uwierzylby w to przed meczem?

W come back Liverpoolu w finale 2005 roku uwierzylby ktoś z Was?

No właśnie, Milan wygrywał 3-0 i był pewny, że już ma puchar. Podobnie może być z PSG, że już są w kolejnej rundzie. G prawda, to jest futbol!Mnie piłka nauczyła tego, że WSZYSTKO jest możliwe, dopóki piłka w grze! Tylko trzeba mieć, charakter, wierzyć, walczyć, iść po swoje. Jak w szatni mamy takich grajkow, jacy z Was kibice, to naprawdę szkoda gadać. Ale myślę, że Suarez, Messi i całą resztą, zagrają na 300% i będą walczyć, bo mają 90 minut i coś do udowodnienia !