O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3664
  • Liczba komentarzy 2372
  • Polecenia 5253

Komentarze

0

Bar Csnaletes 2045 rok:
"Neymar po raz kolejny chciałby wrócić do Barcelony i przygotować się na MŚ w 2046 roku".

0

@mrmiki cóż, genów i miejsca urodzenia się nie wybiera...

Mieszkam w Polsce, kocham polską wieś, polską przyrodę, tu się urodziłem i daj Bóg, że tutaj umrę.

Będąc Polakiem, w pełni mogę wyrażać swoją krytyczną opinię nt naszego społeczeństwa. I tak, patrząc na nasze dokonania, nasze wybory, ludzi reprezentujących nasze interesy, w kraju i na światowej arenie, to jak jesteśmy podzieleni jako społeczeństwo, to należę do tych buntowników i nieudaczników. Jako Polak, jestem przesiąknięty środowiskiem, w którym się wychowałem. Szkoda, że tak późno zdałem sobie sprawę, jakim wadliwym konstruktem społecznym jestem.

Masz 100% racji, smutne i bardzo prawdziwe. Szkoda, że potrafimy się jednoczyć tylko w trudnych chwilach, wojna, powstania, obalanie komuny, śmierć papieża JPII... Nie potrafimy się jednoczyć i budować wielkich rzeczy, kiedy jest naprawdę dobrze, a dobrze, to już było (nie chodzi mi o rządy pisu, żeby nie było xD). Choć "mądrzy", wykształceni, to sterowani jak marionetki.

Przykro, że od wieków, Polak naprawdę mądry dopiero po szkodzie i raczej nic tego nie zmieni.

Pozdrawiam i szczerze życzę wszystkiego dobrego! Koniec tracenia czasu w internecie, ważne to, co w prawdziwym świecie!

Yo!

2

Haha... Świetne negocjacje, takie "po polsku" xD
Lapcio, zesraj się, a nie daj się.

Rok temu, jakieś "dziwne" wycieki umowy FdJ, jak to on dużo zarabia, jak to klubu nie stać na jego pensję. Teraz - "ultimatum".

Kto przegrywa negocjacje, stawiając takie "ultimatum"? FdJ nie podpisze nowej umowy, bo chciałby lepszą. Lapcio powie "nie? to przynieś 100 baniek", FdJ: "słuchaj panie Lapcio, umowy nie podpiszę, bo chcę więcej (zarabiać/wygrywać), był klub X, który byłby gotów zapłacić 50 baniek, ale ich olałem, bo panicz Lapcio, powiedział, że tylko zaSTO. Dlatego odejdę z kartą w ręce".

I co Ty Lapcio na to? Posadzisz na ławie? Kto wygra w tej sytuacji? Oczywiście Lapcio, bo pokaże, że z nim nie ma mientkiej gry. Da przykład innym, że ultimatum trzeba szanować, bo inaczej dostaną pensję za siedzenie na trybunach w słonecznej Barcelonie i premię od przyszłego pracodawcy, za kartę w ręce.

Lapcio zawsze miał "łe(p)b" do interesów.
Później fanfary i wielki sukces, bo zeszliśmy z xx mln z pensji xD

Jak wiele musiało się zmienić, żeby nie zmieniło się nic? Z każdym kolejnym rokiem, wiem dlaczego na Katalończyków mówią/mówili "Los Polacos" - buntownicy i nieudacznicy. Patrząc na nasze społeczeństwo, naszą klasę polityczną, na zarządzanie przez kibiców "więcej niż klubem", to choć dzielą nas ok 3 tys kilometrów, to nie dzieli nas nic.

Visca Barca! Visca Lapcio! Visca Los Polacos!

Smutne, ale bardzo prawdziwe...

13

Neymar juz nie wróci. W tym wieku, z taką etyką pracy, z takim charakterem... Nigdy nie był tytanem pracy, a po takiej kontuzji, trzeba pracować 24h/7dni w tygodniu.

Smutny jego koniec. Zapomniany, na arabskiej pustyni, wsród obwieszonych złotem wielBŁĄDami. Coż, jego kariera jest wysoce nieadekwatna, do posiadanego talentu. Nigdy nie dażyłem Neymara wielką sympatią. Uważam go za typowego pajaca, ale troche mi szkoda jego kariery. Mimo wszystko, cieszyły mnie jego bramki, w najlepszym dla Barcelony okresie.

0

Fati ma odejść, Felix ma przyjść...
Kto tym wszystkim zarządza? Gdzie logika?

Dziwić się, że jesteśmy w miejscu, w którym jesteśmy. Same patalachy... Jak nie Barto i jego klika, to Lapcio i jego klika.

Taki sam cyrk jak w polskim rządzie. Już wiadomo, dlaczego Katalończyków nazywają Polakami. Wspólne, to znaczy niczyje i tak się zarządza.

Daj Bóg, żeby Barcelonę przejął jakiś prywatny inwestor z głową na karku, albo żeby banda "tępych" jak polscy wyborcy socjos, wybrała takiego prezesa na poziomie Floro w Realu...

Zobacz wszystkie

82

Dlatego tak naciskał na transfer do Barcy po odejściu Neymara. Gdyby wtedy do nas nie trafił, Barca mogłaby kupić kogoś innego, tym samym zamykając drzwi przed Dembele.
Nie oszukujmy się, ale "pociąg" do Barcelony nie trafia się często.

78

Takie rzeczy tylko w Barcelonie. Każdy inny kibic skakalby z radości, bo do drużyny dojdzie jeden z najlepszych zawodników w lidze, uniwersalny, do pomocy i ataku, piłkarz kompletny, dobry technicznie, nadający się do gry na małej przestrzeni, ambitny, doświadczony, waleczny, potrafiący wykończyć akcję, strzelić z daleka, wytrzymały...

Nie wiem o co Wam chodzi ludzie, taki ktoś jest potrzebny Barcelonie, gość do środka pola, z powodzeniem może grać na każdej pozycji w ataku, uniwersalny, twardy. Moim zdaniem ktoś taki jest potrzebny jak mało kto. Strzela, asystuje, broni, walczy za dwóch, w spotkaniach o dominację w środku pola jest idealny. Iniesta nigdy nie będzie doskakiwal do przeciwnika, tak jak on. Poza tym, do dlaczego zawsze Barcelonę mają kopać po nogach, ktoś taki jest potrzebny, samym wyglądem budzi respekt wśród rywali.

Piłkarz światowej klasy. Mówicie, "goraca głowa", bo rzucił butem i dostał czerwoną kartkę w meczu z realem. A ilu z Was wie, że to była jego pierwsza czerwona kartka w AtM? Daje z siebie 300% w każdym meczu. Otoczyć takiego piłkarza technikami typu Messi, Ney, Suarez czy Iniesta, do tego Masche i mamy mieszankę wybuchową. Taki twardziel jest potrzebny, bo sam Masche to za mało na ostro grające zespoły. Su, Turan, Rakitic, Busi, Pique, Masche i już nie mamy samych chloptasiow składzie, oni sie nie dadzą tak łatwo przepchac, przewrócić.

Transfer na pewno lepszy niż Pogba. Turan już udowodnił swoją wartość, a przed tamtym jeszcze dluuuga droga to tych 100 mln, o które wołają.
Arda, zapraszamy i życzymy powodzenia!

66

Aż strach pomyśleć, co gra najlepszy piłkarz na świecie, skoro Messi jest 2 ...

52

Musisz się oglądać za realem?
Każdy sukces Barcelony porównujesz do realu?

Jak można porównać 3 tryplety do 4 LM? Przecież to 9 tytułów do 4? I Ty masz jeszcze wątpliwości, co ma większą wartość? real pokazał, że żeby wygrać LM, można prawie przegrać z Legia i zagrać kupę w fazie grupowej LM, a wystarczy się spiąć na 7 meczy fazy pucharowej. Tryplet, wygrywasz formą przez cały sezon.

Nie daj się wciągnąć, w ten medialny bełkot, że sezon z liga i pucharem krajowym jest mniej warty od LM. G ###o prawda. LM jest po prostu bardziej medialna, bo to oglądają wszyscy, jak MŚ. Poza tym, tej LM towarzyszy dodatkowa otoczka, trzeciej z rzędu, a to juz jest coś historycznego.

51

Patrzę co tu piszecie i ręce opadają. Wy jesteście kibicami?! Wy oglądacie futbol?!

Ludzie, dopóki piłka jest w grze to wszystko jest możliwe.

Legia vs real, 3-3, przed meczem któryś z Was powiedziałby, że jest możliwy taki wynik?

5 bramek Lewandowskiego w 10 minut, któryś z Was uwierzylby w to przed meczem?

W come back Liverpoolu w finale 2005 roku uwierzylby ktoś z Was?

No właśnie, Milan wygrywał 3-0 i był pewny, że już ma puchar. Podobnie może być z PSG, że już są w kolejnej rundzie. G prawda, to jest futbol!Mnie piłka nauczyła tego, że WSZYSTKO jest możliwe, dopóki piłka w grze! Tylko trzeba mieć, charakter, wierzyć, walczyć, iść po swoje. Jak w szatni mamy takich grajkow, jacy z Was kibice, to naprawdę szkoda gadać. Ale myślę, że Suarez, Messi i całą resztą, zagrają na 300% i będą walczyć, bo mają 90 minut i coś do udowodnienia !

Media

Sonda

Czy Joao Felix powinien zacząć mecz z PSG od pierwszej minuty?