O sobie

  • Zainteresowania MMA, Pilka , kobiety
  • Ulubiony zawodnik Leo, Ronaldinho, Puyol, Xavi , Iniesta, Gavi
  • Ulubione zespoły Lech Poznan , Cracovia , Arka , Barca , Genk
  • Barcelonie kibicuję od 1987

Statystyki

  • Dni w serwisie 2255
  • Liczba komentarzy 7119
  • Polecenia 13432

Komentarze

2

@AduŚ07 czyli nie żyje ?

1

@kamyk_23 a ty głosujesz na PiS ?

1

@FcPortoFan1999 Adolf Hitler zmarwychwstal ? :)

0

@Awtameok_Klana tak oczywiście jednak 27 lat to kupa czasu a wiadomo było mniej więcej wszystko po tygodniu . Teraz keefe będzie mówił byle co żeby nie dostać krzesła

0

@_barti oby Argentyna !! Jbc brazoli

Zobacz wszystkie

241

Dzisiaj wygrałem opiekę nad 5 letnim synem. Proces polsko/holenderski. Wyrok w Holandii w ciągu 4 tygodni . Następnie matka porywa dziecko do Polski a ja procesem z konwencji haskiej ściągam go do domu do Holandii ( okres 8 miesiący 1 wyrok + 6 miesiący 2 wyrok po apelacji ) . Syn wrócił do domu po czym w Holandii w ciągu 1,5 miesiąca aplelacja wygrana. Synek jest w domu i to najlepszy dzień mojego życia . Lepszy niż jego narodziny. Wszystkim ojcą którzy nie wierzą w siebie i w to że mogą wygrać życzę wytrwałości i sumienne iść do celu . Koszt 37 tys euro ... Jestem dziś najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi ... Tak od chciałem sie wyżalić komuś :)

134

Pjanic to niech lepiej szlifuje język chiński i się pakuje .

132

Zabawne jest jak Leo pudrowal tego trupa ostatnie 5 lat . Trudno uwierzyć że jeden człowiek tak wiele dawał tej drużynie .

102

Najgorsze : Że valverde nie zostanie zwolniony że stanowiska i dalej będziemy oglądać taka kreatywna pomoc w przyszłym sezonie !!!

Najlepsze : że jest szansa że odejdzie po następnym sezonie :(

98

Toni Kroos o transferach do Arabii

„Odchodzą dla pieniędzy . To wbrew piłce nożnej. Sprawy stają się trudne dla futbolu, który wszyscy znamy i kochamy. Nigdy nie odszedłbym do Arabii Saudyjskiej z powodu łamania tam praw człowieka".

Fajna postawa . Szanuje

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?