O sobie

  • Zainteresowania Na pewno nie La Bambowy Patronite :>
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2102
  • Liczba komentarzy 3247
  • Polecenia 3600

Komentarze

1

1

@Sulimo @mekston przecież to jest kolejne multikonto... typa który co miesiąc tutaj je zakłada.

0

@PatrykBarca Przecież my byliśmy gorsi od Szwajcarii i wygraliśmy, a byliśmy lepsi od Portugalcuf i przegraliśmy.
Karne=na miękko :)

0

@Emhyr Nie atakuję, a raczej śmieję się.
"Trochę" komicznie brzmi 5 letnie doświadczenie a nie sprawdzenie( a co dopiero nie zagłębienie się) w temat yerby na zimno, która w głównym kraju przedstawicielstwa yerby jest tradycyjnym sposobem picia owej mate.
Reszty typów przygotowania yerby nie będę nawet przytaczał w takim razie.
Kolejnym punktem są twoje wypowiedzi sprzed kilkunastu miesięcy- gdzie twierdziłeś, że liczy się ilość zasypu(owszem), a nie rodzaj yerby(nie owszem :D) i próbowałeś to na swojej osobie pokazać, jako argument(mając ileś tam yerb wypitych), więc dlatego zadałem wyżej pytanie, czy po takim czasie nadal yerby bez praktycznie dawki kofeiny która może pobudzić...pobudzą bardziej od jednej z najmocniejszych na rynku i nie ważne czy wrzucasz to do naczynia 110,160,200,240 czy 300 ml tak samo nie ważne czy zasypujesz 30 gram czy 65 gram. No offense oczywiście ;)

1

@KamQiX No właśnie dlatego, że wszystkim to smakuje... naprawdę, ciężko z jakiegokolwiek otoczenia znaleźć osobę, której nie smakuje owa trójca tak samo jak jakieś tradycyjne, choćby lekkie Argentyńskie.

Nie smakuje jak "tradycyjna" w tym nawet "tradycyjne ziołowe czy po prostu z dodatkami". To są spryskańce(dlatego takie pyszne mmm), które są reklamowane a w Polsce w raz z CBSe na potęgę. To coś jak matcha z McDonalds. Kolejny przykład to taki herbaciarz- jest ktoś człowiekiem pijącym herbatę( i może uwielbiającym), dlatego pija same torebkowe herbaty- no nie jednak nie. Może wydawać się, że brzmię jak jakiś kraftowy świr, ale mylnie.

Oczywiście to nie jest tak, że ktoś Ci zabrania czy w tym przypadku ja wyśmiewam, ale raczej są spore cechy np. tej trójcy, które wykluczają się względem pierwowzorów, bardziej niż się komuś wydaje. Są również yerby które są nowym produktem, starej wyrobionej marki z dawnych lat i to robionych w tradycyjny sposób(chodź tutaj przez zmiany Unijne wiele się w procesie produkcji yerby zmieniło i zmienia), więc może się wydawać, że będą one trzymały poziom, ale tak nie jest.
Jak ktoś chce niech pije, ale szczerze tanie herbaty mają podobny smak, pobudzenie jest w wielu innych produktach( nie ważny czy z czasem organizm przyzwyczai się do kofeiny), najważniejsze czyli właściwości zdrowotne są wraz z tym spryskanym chemicznie posmakiem. To tyle z nowoczesnych yerb.
Koniec końców na zdrowie!

Zobacz wszystkie

74

62

@socha Ale Ty jesteś hipokrytą...
Najpierw zadajesz pod tym postem pytanie-"a co to jest?"
...a minutę później innemu użytkownikowi na inne pytanie,odpowiadasz by sobie wygooglował.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9712526#comment-9712564
https://zapodaj.net/97d4f6e406b0d.png.html

42

"I co idioci"


???
:VVVV

36

Przecież ten sędzia to parodia...kopią Arthura jak chcą i kartki nie wyciągnie,ale jak zaraz ktoś podbiegnie i będzie protestował to zaraz wyciągnie karteczkę,bo przecież to dobry sędzia nie daje sobie wejść na głowę :VV

31

"...a nie zawsze narzekać na sędziów" w punkt o RealMadrid TV...a nie czekaj!

Media

Sonda

Kto wygra mecz Finalissima 2025?