O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Kevin Garnett z Minnesoty
  • Ulubione zespoły Zespół Szkół Ogólnokształcących w TL
  • Barcelonie kibicuję od 1998

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3600
  • Liczba komentarzy 1042
  • Polecenia 2619

Komentarze

8

Olewam czy te gazety piszą prawdy czy półprawdy. Uważam natomiast, że Barca dryfując na pograniczu chorych finansów ma w tej chwili przesrane. I najgorsze w tym wszystkim jest to, że Mes que un club, poszanowanie dla ikon, jakieś durne puszczanie graczy za darmo, sprzedawanie za bezcen w imię zasług, chore kontrakty na czele z Messim, trzymanie ludzi w wyjściowej jedenastce tylko dlatego, że są zasłużeni dla klubu itd itp wychodzi teraz bokiem bo piłkarze mają te wszystkie wartości w tyłku. Rozpieszczenie widać od kilku lat, klub robił dużo dla piłkarzy, ciekawe ile piłkarze zrobią dla klubu.

0

Imprezowicz! Pijak! Leń!

0

Luis jak to Luis, jak ma jakiś cel to nie rozmyśla tylko zaciska zęby... ;)

0

Jakiś wirusolog powiedział, że najważniejsze w takich sytuacjach jest działanie. Nie ważne czy dobre czy złe. Wiadomo, że nie da się podjąć 100% dobrych decyzji. Ale ponoć nie podejmowanie żadnej decyzji w obawie przed negatywną opinią, skutkami czy konsekwencjami jest jeszcze gorsze.
Spójrzcie na Chiny, tam się nikt narodu nie pytał czy mu się coś nie podoba w zakazach. Taki system, że masz się dostosować i koniec. Oczywiście Chiny ze swoją technologią i pieniędzmi mieli 10 razy łatwiej niż Europa ale ogarnięcie takiego wirusa w 2 miesiące to naprawdę wyczyn, Europa będzie się tarzać w problemach kilka razy dłużej. Najbardziej ciekaw jestem Brytanii co się będzie działo patrząc na to, że do tej pory nie robili kompletnie nic. Moim zdaniem najmniej stracą ci co najwcześniej zaczęli coś działać, co by to nie było.

9

1. Zostało 11 kolejek do końca sezonu. Grając co trzy dni potrzeba 5 tygodni na dokończenie sezonu. Do tego jakiś okres przygotowawczy bo piłkarze z lotu nic nie zagrają tak jak po wakacjach. Czyli potrzeba 7-8 tygodni minimum na samą ligę.
2. Rewanże w LM 1/8 zostaną rozegrane raczej normalnie. Dalej propozycja jest stworzenia grup po 4 drużyny. Nie wiem czy to ma sens, trzy mecze w grupie plus jeden w finale pomiędzy zwycięzcami grup to raptem jeden mecz mniej niż przy tradycyjnej formule. No ale mniejsza o to, ważne żeby w ogóle się udało je zagrać. To kolejne 2 tygodnie rozgrywek.
3. W sumie potrzeba jakieś 2,5 miesiąca do gry a warto się zmieścić do 30 czerwca kiedy wszyscy są na kontraktach. Czyli nie wiem jak oni chcą to zrobić, musieliby zacząć w połowie kwietnia a prawda jest taka, że wirus dopiero się rozkręca i w połowie kwietnia to może być nawet kilka razy gorzej niż teraz.
4. To brzmi jak postulaty w stylu 1... 2... 3... 4 - gramy dopóki Real nie zostanie liderem ;)

Zobacz wszystkie

133

No to pięknie, teraz Munir się zablokuje i przestanie strzelać bramki.

83

Dla mnie najpiękniejsze jest to, że w żadnej minucie meczu nie brakowało woli walki naszym graczom. Nawet gdyby w 90 minucie stracili gola byłbym z nich zadowolony. Mentalność zwycięzców, epicka wygrana, coś czego brakowało w kwietniu. Jeśli tak będą grać w przyszłym sezonie to jestem spokojny. Visca el Barca!

63

Świetna wiadomość. No i Rakitić pewnie zadowolony, że będzie grał tylko 85-88 minut.

55

Myślę, że Suarez godnie go zastąpi :)

51

Nie ma co się łudzić i katować ligą. LM jest zbyt istotna, żeby rzucać wszystkie siły na jakiś rekord. A i tak zaraz jakiś sędzia babola odstawi i okradnie z pkt. Wtedy i po rekordzie i po LM.

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kto powinien być w niedalekiej przyszłości podstawowym prawym obrońcą Barcelony?