@marcin62 Skoro można swobodnie wyrażać swoją opinię to ja uważam, że jego muzyka jest wybitnie gówniana. Teksty, teledyski, wszystko wg mnie tylko pod publikę. Absolutnie nie rozumiem fenomenu. Ale dzieci szybko rosną, za parę lat Mata będzie historią.

Ale końcówka okienka! Ale na szczęście rzutem na taśmę Barca w ostatniej chwili zdążyła jeszcze zrobić z siebie idiotę.

@marcin000019 Możliwe 22 mln za gówniarza z rocznym kontraktem i sianem w głowie to mało?

No to pięknie, teraz Munir się zablokuje i przestanie strzelać bramki.

97

Po tym newsie łydka Aguero zagoiła się już w 50%.

83

Dla mnie najpiękniejsze jest to, że w żadnej minucie meczu nie brakowało woli walki naszym graczom. Nawet gdyby w 90 minucie stracili gola byłbym z nich zadowolony. Mentalność zwycięzców, epicka wygrana, coś czego brakowało w kwietniu. Jeśli tak będą grać w przyszłym sezonie to jestem spokojny. Visca el Barca!

75

Oficjalnie! Neymar umówił się z Messim, że kto przegra w 1/8 przechodzi do drużyny rywala.

Źródło: moja żona żartownisia

63

Świetna wiadomość. No i Rakitić pewnie zadowolony, że będzie grał tylko 85-88 minut.