O sobie

  • Zainteresowania Sport, film, gry, książki
  • Ulubiony zawodnik Cała Barcelona
  • Ulubione zespoły Barca
  • Barcelonie kibicuję od Od przyjścia Ronniego :)

Statystyki

  • Dni w serwisie 3292
  • Liczba komentarzy 6934
  • Polecenia 5328

Komentarze

1

Wczoraj pisało że City rezygnuje z niego xD Poczekamy do końca sezonu. Lepiej nie słuchać tych wszystkich informacji bo raz tak raz tak.

0

Mimo chęci i ambicji nie widzę by coś dawał jak wchodzi z ławki. Może Niech go wystawi ze słabszym rywalem od pierwszej minuty żeby miał więcej czasu.

6

Jedynie skład Asa jest w miarę :) Za Gryzaka jedynie Dembuś na skrzydło.

0

@justfootball Jestem za tym by kobieta miała pełne prawo wyboru w specjalnych przypadkach tak jak było do tej pory. Stop piekłu kobiet. Nie wiem po co to zmieniali. Jeśli chodzi natomiast o aborcję na życzenie to jestem przeciwny. Dlaczego kobieta ma nie urodzić zdrowego dziecka, nie poczętego z gwałtu, kiedy ciąża nie zagraża jej życiu? Wytłumaczeniem miała by być wpadka np, czy że poszli do łóżka wcześniej się upijając i się nie kontrolując? Trochę słabo. Usuwam bo tak. Ciężka sytuacja materialna? Rozumiem. To czemu taka osoba nie może pomyśleć wcześniej? Nic nikomu winne dziecko ma odpowiadać za brak odpowiedzialności osoby dorosłej? Nie planuje dzieci to się zabezpieczam i tyle.

4

@HypeR Niby tak, ale w takiej sytuacji trzeba być egoistą.

Zobacz wszystkie

95

Teraz śmiało mogę to stwierdzić. Poziom półfinału pokazał że Polska osiągnęła mniej niż ją było na to stać. Nie sądziłem że to powiem ale Polskę stać było na finał.

94

Podczas gdy Ronaldo i jego siostra potrafią publicznie skrytykować to że Modrić wygrał to Messi potrafi zachować skromność. To jest jedna z różnic między Leo a Cristiano :)

70

Koeman to rewolucję powinien zacząć od telefonu do Bartomeu i powiedzieć mu że na niego nie liczy w przyszłym sezonie xD

66

Mało obiektywny ten wywiad i w dodatku obrażający Messiego.Ronaldo nie jest nurkiem? A Neymar tak? Typowy fanatyk z klapkami na oczyach.Dziękuję za taki "pieprzony pełen kłamstw " wywiad.

64

Sztuką jest umieć się śmiać z samego siebie :)