O sobie

  • Zainteresowania Sport, film, gry, książki
  • Ulubiony zawodnik Cała Barcelona
  • Ulubione zespoły Barca
  • Barcelonie kibicuję od Od przyjścia Ronniego :)

Statystyki

  • Dni w serwisie 3176
  • Liczba komentarzy 6882
  • Polecenia 5152

Komentarze

8

Wow. Taką Barcę myślę że wszyscy chcielibyśmy oglądać. Bramki piękne, akcje szybkie. Pressing był, szybka wymiana podań. Szkoda akcji po której Leo strzelił bo była kapitalna ale spalony był niestety. Tylko mnie irytowało że każdą bramkę Barcy przez var sprawdzali? xD

3

Puig, De Jong i Busi. Według mnie to powinna być podstawowa nasza pomoc na chwilę obecną. Oby tak było jak Franek wróci.

32

A jestem dotknięty całym tym bałaganem jaki panuje obecnie w klubie.

0

@barteq Okey tylko że on po długiej kontuzji jest. Patrzmy jak Suarez gra ogólnie i co daje. W porównaniu do Griezmanna to niego a ziemia.

1

Za Griezmanna Fati i składzik okey. Ileż można wystawiać gościa co jest bez formy i na nie swojej pozycji jeszcze :P

Zobacz wszystkie

95

Teraz śmiało mogę to stwierdzić. Poziom półfinału pokazał że Polska osiągnęła mniej niż ją było na to stać. Nie sądziłem że to powiem ale Polskę stać było na finał.

94

Podczas gdy Ronaldo i jego siostra potrafią publicznie skrytykować to że Modrić wygrał to Messi potrafi zachować skromność. To jest jedna z różnic między Leo a Cristiano :)

66

Mało obiektywny ten wywiad i w dodatku obrażający Messiego.Ronaldo nie jest nurkiem? A Neymar tak? Typowy fanatyk z klapkami na oczyach.Dziękuję za taki "pieprzony pełen kłamstw " wywiad.

64

Sztuką jest umieć się śmiać z samego siebie :)

61

Z Barceloną wygrał wszystko. Albo ona z nim xD Ale oby więcej było tych trofeów. Głownie LM. Za Argentynę trzymam kciuki. Oby wygrali Copa America bo stać ich na to. Chciałbym widzieć płaczącego ze szczęścia Messiego w reprezentacji.