O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1210
  • Liczba komentarzy 1497
  • Polecenia 2597

Komentarze

0

Te ćwierćfinały pokazały że i Haaland i Mbappe w takim graniu na małej przestrzeni nie są wybitni. Nasz Lewy wypada w tym aspekcie dużo lepiej, nie mówiąc o napadziorach którzy już nie grają na wysokim poziomie jak Suárez czy Benzema.

2

Real nie obsrał portek przed City. Grali jak umieli, dali z siebie wszystko. Wyglądało to słabo, momentami bardzo słabo, ale taki mieli pomysł i jak widać to wystarczyło na City. Kadrowo Real z tym Nacho, Luninem i zmiennikami w postaci 70 letniego Modrica i młodziutkiego Vasqueza nie wymiata przecież. W ich przypadku widać ile daje trener który ogarnia co się dzieje, nawet jak nie idzie w meczu to nie panikują. Wczoraj znowu kolejny raz okazało się że posiadaniem piłki nie da się wygrać meczu. Nawet mając tak gigantyczna przewagę techniczną, fizyczna, kondycyjna, kadrową jak wczoraj City. Real nie miał wczoraj absolutnie żadnego argumentu żeby rywalizować z City.

0

@P33ck

Jakie to były sytuacje skoro xg wynioslo 2.5 a Realu 1.5 a obie drużyny strzeliły po jednej bramce. City nie tworzylo dogodnych sytuacji, ale czy byli tak słabi czy Real dobrze bronil nie wiadomo.

0

@chavez

Oczywiście że tak, tyle że mam wrażenie że Xavi nie miał absolutnie żadnego pomysłu a trener zawodowy, po normalnych kursach i zbieraniu doświadczenia u boku innych trenerów zareagowalby dużo lepiej. No ale tak jak mówię, absolutnie nie mam pretensji do Xaviego. Bardziej stwierdzenie faktu, przecież wiadomo ze on ma duże braki, nie nauczył się w katarze nic.

Cała wina za ten dwumecz idzie na konto Araujo tak czy inaczej.

0

@kigani

Siedli na nas i odpuścili dopiero po 3-1. Jak by nie było karnego to siedzieliby dalej. Lucho doskonale wykorzystał czerwona kartkę, a Xavi kompletnie nie miał pomysłu jak zareagować po czerwonej Araujo. Tutaj wyszedl brak doświadczenia trenera, ale jednak cały mecz idzie na konto Araujo.

Zobacz wszystkie

110

@Ratamahatta

Polsat nie ma żadnego interesu by być od kogokolwiek zalezny i to jest najbardziej obiektywna stacja. TVN to to samo gówno co TVP tylko odwrócone treści. Obie telewizję mogłyby być zdelegalizowane za szerzenie przerażającej dezinformacji.

61

Słuchając wypowiedzi kadrowiczów można odnieść wrażenie że są podraznieni tym meczem ze Słowakami, szkoda tylko Hiszpanii w tym wszystkim i Lucho, przyjdzie im zapłacic rachunek, z jednym punktem po dwóch meczach będą mogli żegnać się z turniejem.

52

Bez względu na poglądy polityczne, granica kraju to jest świętość, i chyba większość osób to doskonale rozumie, ale jednak zdarzają się wyjątki, celebryci, którzy atakują straż Graniczną. Pomoc humanitarna ważna rzecz, życie ludzkie ma wartość ogromną, ale bezpieczeństwo kraju, czy strzeżenie granicy to jest naprawdę coś ponad podziałami, dyskusjami. Chodzi mi o to, że społeczeństwo powinno bardziej piętnować takich celebrytów, którzy atakują straż Graniczna, pamiętajmy o tym, że rządzący, ktokolwiek to nie będzie, czy Tusk, Kaczyński, Bosak, Biedroń, biorą pod uwagę nastroje społeczne, a gdy będzie trzeba podjąć decyzję by kiedyś do kogoś na granicy otworzyć ogień, to nie mogą się zawahac ci ludzie, nawet na sekundę, można się kłócić sprzeczać, dyskutować, nie zgadzać, ale nie w kwestiach sytuacji na granicy. Nikt nieuprawniony, nie ma prawa jej przekroczyć, bez względu na cenę która trzeba zapłacić.

36

@barcelonaLM
Gość chwilę temu miał covid, ale zapalenie mięśnia na pewno przez szczepionkę która przyjął pewnie z 10 miesięcy temu. Trzeba wszystko zwalać na szczepionki co nie? Jeszcze by się okazało ze sam covid jest szkodliwy i powoduje powikłania.

35

@Kgorecki2500
Jedyny kraj który coś robi.

Media

Sonda

Jaką ocenę wystawił(a)byś Lewandowskiemu w dwumeczu z PSG?