O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 894
  • Liczba komentarzy 1203
  • Polecenia 1961

Komentarze

0

@arasz1819

Przecież na pewno go odsuną. Mentzen na zachodzie jest kojarzony po tej akcji jako homofob i rasista, nie ma szans żebyś posedziowal finał po czymś takim.

0

@ngif
Dokładnie. I jeszcze przy okazji by to uwiarygodnić araby wyciągną Benzeme z Realu.

0

@Survier

Wcale by nie zmieniło. Nawet jakby Francuzi od razu zaatakowali Rzeszę, tak jak na to u nas liczono to i tak byśmy upadli, tylko dłużej się bronili. Nie było takiej siły, która w 1939 mogła się postawić Rzeszy.

2

City jest w tym momencie potworem, najlepsza drużyna bez jakichkolwiek wątpliwości, reszta daleko w tyle. Coś wspaniałego co oni grają.

0

@AmigoBlancos

Raczej straci, za wysoka ta porażka.

Zobacz wszystkie

110

@Ratamahatta

Polsat nie ma żadnego interesu by być od kogokolwiek zalezny i to jest najbardziej obiektywna stacja. TVN to to samo gówno co TVP tylko odwrócone treści. Obie telewizję mogłyby być zdelegalizowane za szerzenie przerażającej dezinformacji.

61

Słuchając wypowiedzi kadrowiczów można odnieść wrażenie że są podraznieni tym meczem ze Słowakami, szkoda tylko Hiszpanii w tym wszystkim i Lucho, przyjdzie im zapłacic rachunek, z jednym punktem po dwóch meczach będą mogli żegnać się z turniejem.

52

Bez względu na poglądy polityczne, granica kraju to jest świętość, i chyba większość osób to doskonale rozumie, ale jednak zdarzają się wyjątki, celebryci, którzy atakują straż Graniczną. Pomoc humanitarna ważna rzecz, życie ludzkie ma wartość ogromną, ale bezpieczeństwo kraju, czy strzeżenie granicy to jest naprawdę coś ponad podziałami, dyskusjami. Chodzi mi o to, że społeczeństwo powinno bardziej piętnować takich celebrytów, którzy atakują straż Graniczna, pamiętajmy o tym, że rządzący, ktokolwiek to nie będzie, czy Tusk, Kaczyński, Bosak, Biedroń, biorą pod uwagę nastroje społeczne, a gdy będzie trzeba podjąć decyzję by kiedyś do kogoś na granicy otworzyć ogień, to nie mogą się zawahac ci ludzie, nawet na sekundę, można się kłócić sprzeczać, dyskutować, nie zgadzać, ale nie w kwestiach sytuacji na granicy. Nikt nieuprawniony, nie ma prawa jej przekroczyć, bez względu na cenę która trzeba zapłacić.

36

@barcelonaLM
Gość chwilę temu miał covid, ale zapalenie mięśnia na pewno przez szczepionkę która przyjął pewnie z 10 miesięcy temu. Trzeba wszystko zwalać na szczepionki co nie? Jeszcze by się okazało ze sam covid jest szkodliwy i powoduje powikłania.

35

@Kgorecki2500
Jedyny kraj który coś robi.

Media

Sonda

Zgadzasz się na sprzedaż Raphinhi za około 80 milionów euro?