O sobie

  • Zainteresowania sport
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Ruch Chorzów, Man City
  • Barcelonie kibicuję od 2004

Statystyki

  • Dni w serwisie 3109
  • Liczba komentarzy 788
  • Polecenia 1120

Komentarze

0

Skoro tak kocha klub i chce wrócić do gry, to dlaczego nie zdecyduje się na półroczne wypożyczenie żeby nabrać minut i wrócić do formy ? Dlaczego również nie obniży swojej pensji? Ja wiem jak się czyta takie artykuły to żal się robi człowieka, jednak często tacy piłkarze mówią to co kibic chce usłyszeć, a naprawdę myślą inaczej. Oczywiście jest mi go trochę żal że z Top5 stoperów taki zjazd zaliczył, życzę mu jak najlepiej, ale dla zarówno naszego jak i jego dobra będzie lepiej się z nim rozstać.

3

W końcu gra się mogła podobać. Bardzo dobra zmiana Coutinho. Mam nadzieje że to właśnie był przełomowy mecz. Vamos Barca!!!

0

Z tego co dziś gdzieś wyczytałem to już w styczniu mają wydać ok 200 mln na transfery. Na Cou jest przewidziane 50 mln. Ich celami na zimę są Coutinho, Icardi, Draxler i Navas. Ponadto klub ma zakupić dwóch obrońców i zatrudnić trenera (głośno mówi się o Conte) Jak dla mnie nawet za te 50 mln niech idzie, może odbuduje się w Anglii. Jedno jest pewne, w NU będzie gwiazdą i czołowym zawodnikiem.

1

@XTobiXNo to bym napisał 0:4, no ale kibicem się jest nie bywa. Przetrwamy ten gorszy czas...

0

@XTobiX Jak my przegrywamy z Benfica 3:0, to czego się dzis można spodziewać

Zobacz wszystkie

43

Jeszcze tylko Kaczyński i można spać spokojnie ????

42

Messi mógł mieć pierwszego hattricka w tym sezonie, jednak swoim zachowaniem pokazał klasę, zresztą nie pierwszy raz. Vamos jedziemy po mistrzostwo!

42

Chyba pierwszy raz chcę żeby okno transferowe się już zamknęło i nie było już tematu o nim.Czy tylko ja mam już dość wałkowania tego tematu ?

34

Ta Antonella po trójce dzieci a nadal zjawiskowa

30

"To jest kierunek w którym powinna zmierzać Barcelona" Bardzo dobrze napisane.Rafinha po raz kolejny udowadnia że mu sie należy nowy kontrakt i pozostanie w zespole.Griezmann dziś w końcu odpalił.Perez także dobry występ.Minus właśnie te błędy w obronie ale mecz mógł się podobać VeB