26

Czyli 6 czeka na Gaviego

0

Dzięki i powodzenia! Gavi nr 6 już czeka !

1

Czy tylko ja zauważyłem ten strach w oczach Kounde jak zauważył Albę ? :D

1

dzięki i powodzenia !

0

@Kazragore noo racja D Ja np nie byłem za zostaniem Dembele w klubie

1

Powodzenia Oscar. Dzięki że byłeś z drużyną w tym trudnym okresie. Powodzenia!

0

@Koorsik Prędzej Luuk coś dał MB 57 meczów 10 goli 5 asyst w 2,5 roku

0

@Takitaki No Pique odejdzie po sezonie a Umtiti musi teraz. Napisałem Garcia gdyż on ma 21 lat i uważam że nie zadowoli się ławką i będzie chciał odjeść w celu regularnej gry.

0

@swiergol2 tak serio to mogłem sprawdzić jak się go pisze, ale stwierdziłem że każdy skapnie się o kogo chodzi, i nie spodziewałem się że ktoś mi tu uwagę zwróci.

0

No to mamy parę stoperów Araujo- Kounde. Powodzenia! Swoją drogą teraz mamy aż 5 SO i wydaje się że zimą Garcia odejdzie (no chyba że będzie lepszy jak Christiansen)

0

@Dejker a tak się może stać myślę że Auba będzie pierwszy do odejścia bo nie będzie grał. Ferran jeśli Fati będzie w zdrowiu to też mało będzie grał. Raphinha i Dembele no i tu jest zagadka, bo jak dla mnie Raphinha zjada Dembuza, ale zobaczymy co przyniesie przyszłość. Narazie możemy sobie popisać i poczytać komentarze:D

0

@Dejker Mogę się założyć że za rok nie będzie z nami Depaya (odejdzie teraz) Auba (zimą bądź latem bo nie będzie grał) Ferran i Dembuz któryś z nich też odejdzie bo ławka, to wtedy zostanie nam 4 zawodników w napadzie. Ja jestem za jego powrotem w takiej roli jak Ibrahimović do Milanu, no i oczywiście mniejsze zarobki.

0

@Awauhan No 5-1o mln i myślę że Leo się na to zgodzi.

3

Ja uważam że należy mu się lepsze pożegnanie i niech wróci na sezon bądź dwa. Niech ten powrót będzie w roli takiej jaką ma Ibrahimović w Milanie. On ma 41 lat i może to dlaczego nie Messi w wieku 36 lat. Leo na to zasługuje jak nikt inny...

0

Mogę sie założyć że najpóźniej za rok odejdzie Auba Ferran i może Dembele, jak dla mnie mamy za dużą obsadę w ataku

0

1 Ter Stegen 2 Dest 3 Pique 4 Araujo 5 Sergo 6 Gavi ? 7 Dembuz 8 Pedri 9 Robert 10 Ansu 11 Torres 12 Depay ? 13 Pena 14 Nico 15 Christiansen 16 Pjanic ? 17 Auba 18 Alba 19 Kessie 20 Roberto 21 FDJ 22 Rafa 23 Collado 24 Garcia.
Co do moich opini wolałbym aby to Nico miał 16 a Auba 14 i Ferran 23 a Rafa 11

0

@Emerald No nie wiem do końca z tego co kiedyś wyczytałem Bratłajt inkasuje jakieś 6 mln Neto 3 Umtiti po redukcji też 6 mln, mogę się mylić bo nie umiem dokładnej listy płac znaleźć... Może nie kluczowy, ale był to gość pierwszego składu i aż tak tragicznie nie grał jak ludzie piszą...

0

@Majami1928 No może i masz rację ale skoro mu zależy na grze to jakoś chyba idzie się dogadać i zredukować kontrakt ?

3

Takiego zostawiaja a De Jonga chcą się pozbyć, masakra co oni robią z tym klubem...

1

@ninja81 Ratować a ściągają nowych zawodników. To jest chore, skoro wiemy że nie potrafimy zgłosić zawodników to po co ich ściągamy ? Chyba najpierw trzeba z klubu sprzedać a nie ściągać a potem się martwić ?

3

Nie rozumiem czemu się go pozbywamy. Żal się w sercu robi jak nasz klub traktuje tego zawodnika. Jednego nie rozumiem, a mianowicie skoro nie umiemy zgłosić zawodników to po co ich ściągamy do klubu. Może najpierw transfery z klubu a potem do klubu ?? Umtiti Puiq Mingueza Bartłajt Neto Collado zostają a my pozbywamy się kluczowego zawodnika... Laporta co ty wyprawiasz...

1

@Mavcin1980 z tego wszystkiego po sezonie Ferran i Dembele odejdą bo to pewnie oni będą rezerwowymi

1

Zostawić De Jonga w Barcelonie !

0

dla mnie powinni pozbyć się Neto i to Inaki powienien być drugim bramkarzem w Barcelonie

0

ciekawe jaki nr dostanie. Szkoda że w Hiszpanii nie można grać w numerach od 1 -99, bo Kessiemu pasuje ten 79 :D

2

Chciałbym żeby w końcu trafił nam się ktoś kto nie ucieknie do USA Tylko tu zakończy karierę. Myślałem że pierwszym będzie Pique a później Bussi. Modrić pokazuje że i w wieku 36 lat można być na topie. Bussi wierzę że zostaniesz z nami jeszcze 2/3 lata.

11

A kiedy jest międzynarodowy dzień rodziny ? (mężczyzna, kobieta i dzieci ) Czy wtedy Camp Nou też coś przygotuje ? Myśle że post dodany głównie dla prowokacji.

1

Po co nam ten beksa, już wole jakby Grimaldo wrócił.

2

Skoro dzieci chodzą tu do szkoły to wypożyczyć lub sprzedać do Espaniolu i takim sposobem zostanie w Barcelonie :D

0

i dobrze dowidzenia. Cou poszedł Griez też i on też niech wyp... mamy Ferrana na skrzydło

Media