O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 744
  • Liczba komentarzy 386
  • Polecenia 472

Komentarze

2

@kejdzi To nie oznacza że ma na siłę przekonywać kogoś do obniżenia zarobków

2

Hahahahhaa. Warunek obniż pensje bo bez tego nie możemy działać na rynku transferowym. Miał być nowy zarząd, nowe pomysły a tu tylko szukanie cwaniarskich pomysłów i zasłanieniem się gatką "dla dobra klubu obniż pensję". Żenada.

0

@goldensun Nie próbuj zrozumieć co @Aragorn33 mówi. Ma zamkniętą głowę. Wymyślił sobie że Tebas powinien zostać ukarany bo powiedział jakie straty może ponieść Barcelona w przyszłości xd. Mówi coś o ukaraniu Tebasa nie wiedząc czy za to jest rzeczywiście kara. Nie sprawdził a mówi coś o ukaraniu.

0

@Aragorn33 Po 2 jesteś pewien że są jakieś regulacje zabraniające takich informacji. Jesteś pewien ale nie sprawdziłeś czy taki przepis rzeczywiście istnieje. No brawo. I tym można skończyć

0

@Aragorn33 Mówi 140 bo pewnie oszacował i to nic złego że o tym mówi. Nie rób problemu tam gdzie go niema.

Zobacz wszystkie

28

Kurde De Jong jest nawet profesjonalistą poza boiskiem. Wie że opuści klub i żegna się z kibicami. To jego podejście zarówno na boisku jak i poza to wzór do naśladowania. Nikt nie był fanem jego transferu ale jak już wchodził to wykonywał dobrą robotę. Mimo wszystko będzie brakować takiego gościa.

21

Co ten gość sobie jeszcze myśli? Koeman, Xavi. Kto jeszcze ma przyjść żeby on zrozumiał że się tu nie nadaje?

19

Ale się zacznie pompowanie balonika jacy my jesteśmy zajebiści

19

Gość ma rację. Tak się ludzi nie traktuje.

18

Zrzec się odrodzonej pensji. Jeśli to prawda to niech De Jong odejdzie. Kupują nowych piłkarzy a nie potrafią się zobowiązać wobec swoich. Po prostu żenada.