O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Vinicius
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od dobre sobie...

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4400
  • Liczba komentarzy 510
  • Polecenia 675

Komentarze

0

@czarek78
Strasznie dużo słów by napisać Real zły.
Masz pełną rację, Barcelona gra zajebiście, a wszystko jest winą Pereza i Franco. Wystarczy? Czujesz się już lepiej?

0

@czarek78
Wpływ Madrytu? To dlatego Real nie dostaje karnych nawet za tak ewidentne zagrania ręką jak z Sevillą? Nadepnięcie na udo Rodrygo w ostatnim meczu kwalifikowało się na czerwoną kartkę, a sędzia nie odgwizdał nawet faulu. Tak wygląda pomoc sędziowska?

Skończ pisać głupoty, bo to żenada.

10

"Wygralibyśmy, gdybyśmy strzelili bramki"
Powiem, że do tej pory tak tego nie widziałem. Zawsze myślałem, że zwycięzcę losuje się a podstawie rzutu monetą po meczu, a nie wyłania na podstawie bramek...

27

@barpol11
Załatwianie sobie miejsca w reprezentacji olimpijskiej z prezesem federacji to nic ciekawego?

1

Organ wyznaczający sędziów jest zależny finansowo od tego czy konkretna drużyna zajmie drugie miejsce. Brzmi etycznie i nie budzi żadnych wątpliwości odnośnie błędów sędziowskich, co nie?

Zobacz wszystkie

27

@barpol11
Załatwianie sobie miejsca w reprezentacji olimpijskiej z prezesem federacji to nic ciekawego?

23

Messi ma się nie zgodzić na propozycję o którą występowali JEGO prawnicy na JEGO prośbę? Czy ty nie masz przez przypadek na nazwisko Petru?

23

Wystawienie od pierwszych minut Pedriego, Ansu czy Torresa będzie idiotyczne i pokaże tylko, że jeden mecz z Realem w bezwartościowym pucharze jest ważniejszy od reszty sezonu. Ogólnie, powrót po kontuzji w meczu z takim przeciwnikiem to głupota i niepotrzebne ryzykowanie zdrowiem, gdy Barcelonie bardziej przydadzą się by grać o udział w LM.

22

Wystarczyło nie sprzedawać Fabregasa i Thiago, a nie szukać alternatyw za 100 milionów dwa lata później.

18

Chłopie, ochłoń trochę, wygrali 3 z 4 ostatnich LM. Arsenal, Atletico, Manchester City, Benfica, Sevilla i PSG wygrały 0 z 25, w dodatku Sevilla, Benfica i PSG nie osiągnęły jeszcze w tym wieku półfinału. To o te drużyny możesz się rzucać, a nie pluć od rana na najlepszy klub w historii europejskich rozgrywek.