O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Vinicius
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od dobre sobie...

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4600
  • Liczba komentarzy 536
  • Polecenia 698

Komentarze

0

@FabianMrozek
Ale też na pewno nie piłkarz, bo nie można tak nazwać kogoś biegającego wyłącznie za pieniędzmi po drugiej stronie globu.

3

@FabianMrozek
Nie jest już piłkarzem? W wieku 37 lat nadal strzela bramki i ma swoje miejsce w odradzającym się powoli Manchesterze United.
Piłkarzem od kilku lat nie jest za to Iniesta, który wybrał się na emeryturę do Japonii w wieku 34 lat.

3

"Z drugiej strony Xavi w zeszłym sezonie potrafił wyciągnąć zespół z głębokiego kryzysu i doprowadzić nawet do momentu, gdy Barcelona miała wszystko w swoich rękach, aby wygrać mistrzostwo."
W którym momencie Barcelona miała mistrzostwo na wyciągnięcie ręki? Komuś nie pomyliły się wyniki z Football Managera? Barcelona w tamtym sezonie wskoczyła na drugą pozycję w tabeli już w 30. kolejce, gdy tracili do Realu tylko 12 punktów. To jest to "wszystko by wygrać"? Widzę, że nie tylko Alemany potrafi trzeźwo ocenić sytuację.

2

@qba
"Naprawdę trudno się w takich warunkach zmotywować. "
Nie żeby mogli spróbować zagrać przyzwoicie choćby dla ludzi, którzy przyszli na stadion.

0

@caminero
Arsenal? United? West Ham?

Zobacz wszystkie

27

@barpol11
Załatwianie sobie miejsca w reprezentacji olimpijskiej z prezesem federacji to nic ciekawego?

23

Messi ma się nie zgodzić na propozycję o którą występowali JEGO prawnicy na JEGO prośbę? Czy ty nie masz przez przypadek na nazwisko Petru?

23

Wystawienie od pierwszych minut Pedriego, Ansu czy Torresa będzie idiotyczne i pokaże tylko, że jeden mecz z Realem w bezwartościowym pucharze jest ważniejszy od reszty sezonu. Ogólnie, powrót po kontuzji w meczu z takim przeciwnikiem to głupota i niepotrzebne ryzykowanie zdrowiem, gdy Barcelonie bardziej przydadzą się by grać o udział w LM.

22

Wystarczyło nie sprzedawać Fabregasa i Thiago, a nie szukać alternatyw za 100 milionów dwa lata później.

18

Chłopie, ochłoń trochę, wygrali 3 z 4 ostatnich LM. Arsenal, Atletico, Manchester City, Benfica, Sevilla i PSG wygrały 0 z 25, w dodatku Sevilla, Benfica i PSG nie osiągnęły jeszcze w tym wieku półfinału. To o te drużyny możesz się rzucać, a nie pluć od rana na najlepszy klub w historii europejskich rozgrywek.