O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Vinicius
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od dobre sobie...

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5100
  • Liczba komentarzy 681
  • Polecenia 876

Komentarze

2

@Borneo
Likwidacja prawa weta jest niebezpieczna. Dzięki temu hipotetycznie 26 krajów może przegłosować przymusową relokację 500 tysięcy "uchodźców" do jednego i ten nie może się legalnie sprzeciwić. To skrajny przykład, ale możliwy dzięki likwidacji. Obecnie mamy takie tuzy intelektu jak Biedroń, który mówi, że nie ma projektu przymusowej relokacji, bo można zapłacić i się nie przyjmie. W jego świecie "płać albo przyjmuj" nie jest przymus.
Weto ma w domyśle chronić kraje przed decyzjami głupich i sprzedajnych polityków.

0

@MarioVeB!
Z twoich ust to wręcz komplement.

0

0

@MarioVeB!
Do tego trzeba by było mieć pieniądze, a tych bez kolejnych wirtualnych dźwigni nie ma.

0

@PatrykBarca
No, jakim niby warsztatem? Chodzi ci o tego samego człowieka, który rozbił 4:1 w finale Juventus, który do tego meczu stracił w całym turnieju 3 gole? Trener bez warsztatu, który był asystentem Ancelottiego, a potem wygrał 3 razy z rzędu Ligę Mistrzów? Kiedy nawet legendarny Guardiola z Messim w składzie nie był w stanie jej obronić? Ma to sens.

Zobacz wszystkie

27

@barpol11
Załatwianie sobie miejsca w reprezentacji olimpijskiej z prezesem federacji to nic ciekawego?

23

Messi ma się nie zgodzić na propozycję o którą występowali JEGO prawnicy na JEGO prośbę? Czy ty nie masz przez przypadek na nazwisko Petru?

23

Wystawienie od pierwszych minut Pedriego, Ansu czy Torresa będzie idiotyczne i pokaże tylko, że jeden mecz z Realem w bezwartościowym pucharze jest ważniejszy od reszty sezonu. Ogólnie, powrót po kontuzji w meczu z takim przeciwnikiem to głupota i niepotrzebne ryzykowanie zdrowiem, gdy Barcelonie bardziej przydadzą się by grać o udział w LM.

23

Nie płacili, płacili za raporty ustne, płacili za raporty pisemne, płacili za szkolenia zawodników jak zachowywać się wobec sędziów, płacili za neutralność, a teraz wychodzi wersja, że płacili za ochronę przed Realem.
Można gdzieś obstawiać jaką następną niedorzeczną wymówkę znajdą?

22

Wystarczyło nie sprzedawać Fabregasa i Thiago, a nie szukać alternatyw za 100 milionów dwa lata później.

Media

Sonda

Kto zostanie mistrzem Europy?