La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1494 Culés

38

Quique Setién przyznał w ostatnim wywiadzie, że bardzo wpłynęła na niego sytuacja, która miała miejsce podczas El Clasico. Chodzi o słowa i gesty Sarabii.

"Eder to chłopiec o wspaniałym temperamencie, który pod wieloma względami jest fenomenalny. Ale musi nauczyć się to kontrolować. Spróbuję poprawić ten problem, ponieważ mieliśmy już takie sytuacje. Podczas meczów posiada on dużo energii, co dla jest niezwykle pozytywne, ale jesteśmy na ławce klubu, który reprezentujemy, a nasze zachowanie powinno być bezbłędne. Popełniliśmy błąd i musimy go uniknąć."

"Media używają kamery, która stale podąża za tobą na ławce. Jest to coś, co powinno zostać wyeliminowane. To powinno się skończyć. Nie może być tak, że przez cały mecz trzymam dłoń przy ustach. Nie powinni nas zmuszać się do zakrycia ust."

[El Periódico]

42

@BarcaInfo To są jaja, których w tym klubie nikt dawno nie widział stąd takie poruszenie.

38

@BarcaInfo Racja popełnił błąd, bo powinien każdemu sprzedać plaskacza to może by zaczęli grać.

2

@BarcaInfo no i do póki ktoś nie wstrząśnie szatnia to LM Barca nie wygra.. Piłkarzyki wielce nie można na nich krzyczeć bo jak to przecież są legendami klubu

0

@BarcaInfo jestem ciekawy jak Sarabia zaaregaowal jak ich super transfer najpierw zmarnowal setke a po chwili zawalil bramke która kosztowala strate lidera chwile po wejściu na boisko.Tego nie bylo w materiale.

Nikt sie nie zastanowil jak reszta zawodniow ktora wypracowała sobie taka pozycje w tabeli od początku sezonu musiała się poczuć. Tym bardziej ze Braithwaita wszyscy chwala niewiadomo za co a po reszczie jest jechane.

Jeali Sarabia tak zaaregaowal na tamte sytuacje to Braithwaita powinien w szatni utluc.

0

@FDJ zawalił setkę? Ale tego, że najpierw sobie tę setkę wypracował to już nie wspomnisz co? Messi jak zawalił setkę to też w porządku, prawda?

0

@kolagadawid no no prawdziwy crack. Gdzie mu tam wypominac fatalny blad przez ktory przegralismy.. Przeciez tyle dobrego dla Barcy zrobil ze trxeba go na rękach nosic i gdzie Messiemu do niego.. az wstyd Messiego przy takim kozaku stawiac hahaha

0

@FDJ no rzeczywiście fatalny błąd, bo dostał prostopadłe podanie, bo jako środkowy napastnik powinien wiedzieć jak ma grać boczny obrońca.. Przeciez tyle złego dla Barcy zrobil ze trxeba go rękami bić i gdzie Griezmannowi do niego.. az wstyd @FDJ takie komentarze pisać hahaha

« Powrót do wszystkich komentarzy