O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1511
  • Liczba komentarzy 2655
  • Polecenia 7839

Komentarze

3

Dopiero 21 września, a Jude Bellingham już strzelił więcej bramek niż Pedri strzeli do końca sezonu.
Ciekawa sprawa.

1

@Firestone problemem jest to, że z perspektywy czysto sportowej Roberto pełni marginalną rolę, a zbiera hejt i krytykę jakby był jednym z najbardziej odpowiedzialnych za grę zespołu.
Najwyższy czas się zaktualizować i przyjąć wreszcie do wiadomości, że Sergi Roberto jest i już pozostanie rezerwowym, zmniejszyć wobec niego oczekiwania - tak jak on przyjął zmniejszenie swojej roli w zespole.

1

@Sulimo 5 lat temu Roberto ładował 2 asysty przeciwko Realowi w manicie.
Naprawdę warto sobie odświeżyć trochę karierę tego piłkarza, bo jak widać niechęć i ostatnie słabsze sezony przysłoniły całość.
Roberto dzisiaj ma 31 lat, jest przeorany przez kontuzje, jest jednym z najgorzej zarabiających piłkarzy w drużynie, zaakceptował spadek w hierarchii, nie marudzi i oczywistym jest, że jest teraz słabszym piłkarzem niż Cancelo.
Po prostu denerwuje mnie takie narzekanie i czepianie się z dupy gościa, który nawet nie wystąpił w tym meczu. Roberto nic nie zrobił, a Ty marudzisz.

2

@Sulimo zapieprzał i to z Realem Madryt na Bernabeu, gdy zastępował Messiego.
Ale to trzeba być kibicem, który pamięta coś więcej niż jeden mecz do tyłu.

0

@lntrowertyk Akurat Jutgla debiutował u Xaviego.

Zobacz wszystkie

94

Jeśli Bayern dzisiaj wygra, to największymi zwycięzcami będą dla mnie Perisić i Coutinho. Niechciani w Interze i Barcelonie zgarną tryplet, a Inter i Barça naplet.

90

Już nawet nie Tata, a Mama Martino byłaby lepsza niż Koeman.

81

26.10.2020, Bartomeu: Ani razu nie pomyślałem o podaniu się do dymisji.
27.10.2020, Bartomeu: *podaje się do dymisji*

Podsumowanie jego rządów xd.

68

Póki Messi nie zacznie nałogowo chlać, ćpać i robić zdjęć z komunistami, to nie ma co go zestawiać z Maradoną, no z czym do ludzi...
Dobrze, że chociaż czerwone kartki zaczął dostawać, ale i tak Maradona i Ronaldo lepsi.

62

Ernesto Valverde po katastrofie w Walencji z Levante 4:5 i jednym z najgorszych indywidualnych występów ostatnich lat, którego autorem był Yerry Mina:
"Patrząc na wynik, możemy uznać, że Yerry i pozostali obrońcy mieli fatalny dzień, jednak uważam, że Mina pokazał osobowość w niektórych fragmentach meczu. Nie uważam, że spisał się źle. Należy wziąć pod uwagę wysoką skuteczność rywali."

Wielka klasa. Ronald Koeman mógłby się od niego uczyć. Uczyć się tego, że trener na tym poziomie w mediach bierze swoich piłkarzy pod opiekę, broni, nie pozwala ich deprecjonować i sam też ich nie deprecjonuje.

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?