O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1138
  • Liczba komentarzy 2189
  • Polecenia 6593

Komentarze

2

@Aragorn33 zapuścił brodę i uagresywnił swój wygląd i przeciwnicy się go boją - to prawdziwa tajemnica sukcesu Eryka Garcii w tym sezonie.

Źródło: no mówię Ci, stary.

0

@MesQueUnClub08 3/10 i mniej to nawet nie trzeba wyrywać, bo w pewnym momencie same mogą zacząć się pchać - co jest w sumie dosyć zabawne do oglądania ^^.

0

@MesQueUnClub08 na szczęście dla mnie nie jest to kwestia myślenia czy wiary, lecz rzeczywistych wydarzeń, faktów z życia - one mi mówią jak jest.

0

@MesQueUnClub08 można uprawiać seks z kim się chce, lecz wystarczy myśleć troche i mieć coś w głowie.
Jeszcze nie spotkałem nigdy gościa, który mówiąc, że chłop to się musi nie wiadomo jak napocić, żeby zdobyć dziewuchę, nie był przy tym po prostu kretynem - w takich okolicznościach rzeczywiście musisz się napocić, otoczyć różnymi rzeczami, żeby wzbudzić zainteresowanie wśród innych, bo twoja esencja, człowieczeństwo nie jest interesujące.

1

@koksik2700 ale jeszcze nie będzie gotowym pilkarzem. Drużynie będzie potrzebny ktoś dojrzały i kreatywny przy tworzeniu akcji.

Zobacz wszystkie

94

Jeśli Bayern dzisiaj wygra, to największymi zwycięzcami będą dla mnie Perisić i Coutinho. Niechciani w Interze i Barcelonie zgarną tryplet, a Inter i Barça naplet.

90

Już nawet nie Tata, a Mama Martino byłaby lepsza niż Koeman.

81

26.10.2020, Bartomeu: Ani razu nie pomyślałem o podaniu się do dymisji.
27.10.2020, Bartomeu: *podaje się do dymisji*

Podsumowanie jego rządów xd.

68

Póki Messi nie zacznie nałogowo chlać, ćpać i robić zdjęć z komunistami, to nie ma co go zestawiać z Maradoną, no z czym do ludzi...
Dobrze, że chociaż czerwone kartki zaczął dostawać, ale i tak Maradona i Ronaldo lepsi.

62

Ernesto Valverde po katastrofie w Walencji z Levante 4:5 i jednym z najgorszych indywidualnych występów ostatnich lat, którego autorem był Yerry Mina:
"Patrząc na wynik, możemy uznać, że Yerry i pozostali obrońcy mieli fatalny dzień, jednak uważam, że Mina pokazał osobowość w niektórych fragmentach meczu. Nie uważam, że spisał się źle. Należy wziąć pod uwagę wysoką skuteczność rywali."

Wielka klasa. Ronald Koeman mógłby się od niego uczyć. Uczyć się tego, że trener na tym poziomie w mediach bierze swoich piłkarzy pod opiekę, broni, nie pozwala ich deprecjonować i sam też ich nie deprecjonuje.

Media

Sonda

Które miejsce zajmie Barcelona w zbliżającym się sezonie LaLigi?