O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2019
  • Liczba komentarzy 563
  • Polecenia 1589

Komentarze

7

W obecnej sytuacji finansowej Barcy, Deco, pytający o piłkarza z klauzulą 100 baniek, be like:
[Valencia] Mogę w czymś pomóc?
[Deco] Tylko się rozglądam.

0

@kuz Wtedy to będzie hat-trick: dwa strzały do bramki na boisku, i trzeci w szatni - strzał ojcowski w Denzela.

0

@chavez No to dałem Ci dwie podobne sytuacje, a jednak - skrajne w rezultatach.

I nie unoś się, tak, ja Ci tylko wyjaśniłem, jak może być odebrana Twoja wypowiedź. I wyjaśniłem, dlaczego zadawanie pytań medycznych z tak małą liczbą szczegółów jest bez sensu. Tym bardziej na forum, gdzie zamiast ekspertów masz głównie randomowych no-name'ów (w tym i mnie, i Ciebie). Więcej - to nawet groźne, bo przeczytasz jakąś anonimową poradę albo diagnozę, a okaże się, że w ogóle w tym przypadku nie jest adekwatna.

A jeśli szukasz podobnych sytuacji - to statystycznie, większość tego typu przypadków to nic groźnego. I poradziłem Ci - zamiast się zamartwiać na zapas, spotkajcie się z przyjaciółmi, pograjcie w planszówki, pogadajcie. To jest znacznie lepsze, niż myślenie 24/7, jakie mogą być konsekwencje, skoro źródeł problemu może być kilkadziesiąt (w tym - większość niegroźnych).

1

@chavez Martwisz się o niego, więc pytasz na La Rambli o przyczyny, jakbyś szukał lekarza, ale zaprzeczasz, że szukasz tu lekarza?

A kolejna rzecz: przyczyn może być dziesiątki. Pytanie "krew mu leci z nosa, co mu jest?" jest bezsensowne, bo zawsze się analizuje inne symptomy, ewentualnie - wykonuje się badania. Ja miałem kiedyś randomowe krwawienia z nosa i okazało się, że mam suchą śluzówkę i mi pękają naczynka w nosie, ale np. koleżanka też miała randomowe krwawienia w nosie i okazało się, że to z powodu guza mózgu (na szczęście - łagodnego).

A jeśli się martwisz o brata, to może poprzebywajcie ze sobą trochę, spotkajcie się z przyjaciółmi, pośmiejcie się i wygłupiajcie jak zawsze. Internet to najgorsze miejsce na szukanie pocieszenia, a z drugiej strony - idealne na szukanie atencji.

1

"Miły gest ze strony polityków" < 3

Zobacz wszystkie

93

Chciałbym, aby Real Madryt podpisał umowę sponsorską z Fiatem, której warunkiem byłby obowiązek używania przez ich piłkarzy modelu Multipla.

70

Ten biurofaks to chyba już zawsze będzie symbolem nieudolności zarządu Bartomeu...

44

Patrząc na działania szejków i oligarchów na rynku piłkarskim, słuchając takich person, jak Ceferin, czy Infantino, można odnieść (być może słuszne) wrażenie, że Superliga wcale nie miała niszczyć futbolu, a ratować go...

36

No, gdyby to Marca decydowała, to zawiesiliby go na czterdzieści meczów.

31

@Chakalaka Ty, oskarżający kogoś o atencyjność, to jak brudas wypominający komuś, że ten nie umył rąk.

Media

Sonda

Czy klub powinien sprzedać Alejandro Balde?