O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1787
  • Liczba komentarzy 505
  • Polecenia 1395

Komentarze

26

@AlexDark00 Jak Lewy bierze się za rozgrywanie, to źle, bo to napastnik i on jest rozliczany ze strzelania goli. Jak strzela gole, to też źle, bo tylko dobija świetne dogrania kolegów. No cóż, malkontentowi nie dogodzisz, troll zawsze pozostanie trollem.

2

@Antajbandaj Nie znam się na amerykańskim rapie, ale biorąc pod uwagę dorobek artystyczny każdego z raperów, to, jakich dokonali zmian na rynku muzycznym, w jaki sposób byli doceniani zarówno przez fanów, jak i przez ekspertów, poprzez nagrody, które zdobywali, poprzez popularność, którą osiągnęli, i wreszcie biorąc pod uwagę przekaz, z jakim trafiali do publiki poprzez swoje utwory, ale także patrząc na ich dokonania poza-muzyczne, muszę stanowczo stwierdzić, że nie jestem w stanie wybrać najlepszego amerykańskiego rapera w historii, gdyż - jak wspomniałem na samym początku - nie znam się na amerykańskim rapie.

1

@DonMatteo901 Nikt tak nie potrafi nabić poparcia PiS-owi, jak opozycja.

0

@karolszymek Każdy majonez do czegoś jest. I np. Kielecki jest do kanapek, sałatek i sosów, a Winiary jest do wyj*bania.

0

Widzę, że po raz kolejny wielkie poruszenie, wyzywanie platform streamingowych od złodziei... Ale tak szczerze teraz. Zgoda, że ceny są wysokie i polityka praw transmisyjnych z ich rozdzieleniem na kilka platform jest głupia i denerwująca. Ale. Czy oglądanie meczów jest tak niezbędne do życia, żeby musieć to robić nielegalnie?

Znowu: wyzywacie właścicieli tych serwisów od złodziei, a czy nielegalne streamowanie nie jest kradzieżą? Czym to się różni od podprowadzeniem czegoś ze sklepu, albo od jazdą bez biletu? Jeździcie na gapę, bo bilety drogie, a do danego miejsca trzeba dojechać z trzema przesiadkami na różne środki transportu?

Narzekajcie sobie oczywiście na ceny subskrypcji, bo to jest spoko. Ale pomyślcie też, czy nazywanie takiej polityki firm streamingowych "okradaniem" nie jest hipokryzją. Ostatecznie, to działanie tych platform jest zgodne z prawem, a to za nielegalne streamowanie grozi nawet więzienie. Pozdrawiam!

Zobacz wszystkie

93

Chciałbym, aby Real Madryt podpisał umowę sponsorską z Fiatem, której warunkiem byłby obowiązek używania przez ich piłkarzy modelu Multipla.

70

Ten biurofaks to chyba już zawsze będzie symbolem nieudolności zarządu Bartomeu...

44

Patrząc na działania szejków i oligarchów na rynku piłkarskim, słuchając takich person, jak Ceferin, czy Infantino, można odnieść (być może słuszne) wrażenie, że Superliga wcale nie miała niszczyć futbolu, a ratować go...

36

No, gdyby to Marca decydowała, to zawiesiliby go na czterdzieści meczów.

31

@Chakalaka Ty, oskarżający kogoś o atencyjność, to jak brudas wypominający komuś, że ten nie umył rąk.

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?