O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1413
  • Liczba komentarzy 307
  • Polecenia 899

Komentarze

0

@Compadre Dobrze, że zacząłeś od "Jeśli to nie fejk" - dzięki temu wiem, żeby dalej nie czytać. Jeśli nie chciało Ci się weryfikować informacji, którą podajesz, to są dwie opcje: albo liczysz na to, że ktoś zweryfikuje ją za Ciebie, albo liczysz na zielone z racji umieszczenia jakiejś informacji, wywołującej duże/skrajne emocje. Co by to nie było - cieszę się, że zaznaczyłeś, że nie sprawdziłeś autentyczności tej sytuacji, bo są tacy, którzy chcieliby zmarnować czyjś czas lub wywołać tzw. "sensację".

2

Ale jaja. Alba, który jest prawdopodobnie dopiero trzecim wyborem Xaviego, w oczach Lucho jest ponad Balde i Alonso. Chyba faktycznie panowie się ze sobą pogodzili...

4

"Miałam wtedy 12-14 lat.", "(...) ale chciałam spełnić swoje marzenie." - chłopak płynnie zmieniał płeć w trakcie wywiadu, niesamowite!

4

A Lewy coś strzelił? A nie, czekaj...

0

@Lucassito Przeczytaj jeszcze raz główny post, potem mój komentarz, potem spróbuj go zrozumieć. Jeśli Ci się nie uda - daj znać, to Ci wytłumaczę.

Zobacz wszystkie

93

Chciałbym, aby Real Madryt podpisał umowę sponsorską z Fiatem, której warunkiem byłby obowiązek używania przez ich piłkarzy modelu Multipla.

70

Ten biurofaks to chyba już zawsze będzie symbolem nieudolności zarządu Bartomeu...

44

Patrząc na działania szejków i oligarchów na rynku piłkarskim, słuchając takich person, jak Ceferin, czy Infantino, można odnieść (być może słuszne) wrażenie, że Superliga wcale nie miała niszczyć futbolu, a ratować go...

36

No, gdyby to Marca decydowała, to zawiesiliby go na czterdzieści meczów.

31

@Chakalaka Ty, oskarżający kogoś o atencyjność, to jak brudas wypominający komuś, że ten nie umył rąk.

Media

Sonda

Które miejsce zajmie Barcelona w zbliżającym się sezonie LaLigi?