Barça zakończyła współpracę z Audi, zawodnicy muszą zwrócić samochody

Łukasz Lewtak

20 lipca 2019, 10:00

AS

115 komentarzy

30 czerwca zakończyła się ponaddziesięcioletnia współpraca FC Barcelony z marką Audi. W związku z tym piłkarze Barçy mają trzy tygodnie na zwrot samochodów, które otrzymywali od firmy. Zawodnicy mogą również wykupić auta na preferencyjnych warunkach.

Gracze Barçy będą musieli zwrócić samochody lub wykupić je najpóźniej po powrocie z azjatyckiego tournée. Warto przypomnieć, że w ostatnich latach niektórzy piłkarze Blaugrany nie zgadzali się na to, aby przyjeżdżać do Ciutat Esportiva lub na Camp Nou samochodami Audi, które zostały im przekazane. Niektórzy z nich, jak np. Zlatan Ibrahimović, wsiadali w bardzo drogie i eksluzywne auta sportowe.

Klub wielokrotnie zwracał uwagę zawodnikom, aby używali wskazanych samochodów Audi. Nie zawsze jednak takie upomnienia były skuteczne. W niektórych przypadkach gracze tłumaczyli, że ich żona zawiozła samochodem Audi dzieci do szkoły, dlatego oni nie mogli skorzystać z tego auta.

W najbliższym czasie okaże się, czy FC Barcelona podpisze kolejną umowę z innym producentem samochodów.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Chciałbym, aby Real Madryt podpisał umowę sponsorską z Fiatem, której warunkiem byłby obowiązek używania przez ich piłkarzy modelu Multipla.

@ZygmuntTrzeciFaza Ładnie odleciałeś...

@ZygmuntTrzeciFaza było by całkiem śmiesznie gdyby nie fakt że o multipli niejedno już zostało powiedziane a poza tym ostatni nowy model wyjechał 9 lat temu ;)

@krzysiek-fcb-17 tym bardziej :D

@ZygmuntTrzeciFaza@ZygmuntTrzeciFaza Ty to jesteś dopiero geniusz zła XD

@ZygmuntTrzeciFaza Człowieku, Real ma problem ze sprzedażą Bale, pomyśl ile musieli by dopłacić do transfery gdyby jeszcze multiplą jeździł :D

« Powrót do wszystkich komentarzy