O sobie

  • Zainteresowania futbol, prawo energetyczne i administracyjne, fotografia
  • Ulubiony zawodnik Xavi Hernandez
  • Ulubione zespoły Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1997

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5000
  • Liczba komentarzy 2269
  • Polecenia 4426

Komentarze

9

Jurgen Klopp ogłosił odejście z Liverpoolu po zakończeniu obecnego sezonu.

12

Za zasługi to jeszcze punktów w tabeli nie dopisują. Xavi, ucz się od Ancelottiego jak motywować zawodników do grania do końca i jak z zimna krwią wykorzystywać szanse.

0

30 sierpnia rozpoczyna się rocznicowy, bo 80. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Wenecji. Myślicie, że jako jedna z gwiazd pojawi się tam Natalia Janoszek?

1

@michal26 Że Rosja atakuje Ukraine, a ojciec Kołodziejczaka z nimi handluje. Taki był wydźwięk materiału TVP o Kołodziejczaku i jego ojcu.
Wiadomo, że to była chamska manipulacja, bo nie powiedzieli, że handlował z Rosją 5 lat temu, kiedy jeszcze wojny nie było, no ale przedstawili to tak, jakby handlował jeszcze po wybuchu wojny.

1

@GeneralXavi Kołodziejczak nie jest politykiem PO. To tak jakby powiedzieć, że Ziobro jest politykiem PiS. To że startują z jednej listy, nie oznacza, że są t as samą partią. Mogą mieć różne poglądy, co najlepiej pokazują stanowiska Ziobry i Kaczyńskiego w sprawie Prezeski TK, Julii Przyłębskiej.

Zobacz wszystkie

117

Skarżyliśmy się na Valverde, że słabo gramy na wyjazdach. Ernest wziął sobie to do serca i teraz gramy słabo także u siebie.

113

Ten cytat przejdzie do słownika: "Z jednej strony fajnie, że Real przegrał, a z drugiej zajebiście."

97

Messi strzela bramkę - widownia szaleje.
5 sekund później Messi się przeżegnał i uniósł ręce w stronę nieba - tłum wygwizduje Messiego.
Uwielbiam tę tolerancję islamistów...

96

W związku z tym, że za chwile będą zawieszone wszystkie rozgrywki piłkarskie, oraz, że tylu tutaj ekspertów od wirusów i dyskusji o koronawirusie, proponuję zmianę nazwy "La Rambla" na "La Boratorium".

91

Ależ Rafinha się cieszył po ostatnim gwizdku. Pewnie poczuł, że zrobił coś dobrego nie tylko dla Celty, ale i dla Barcy :)

Media

Sonda

Czy Barcelona powinna pożegnać się z Frenkiem de Jongiem?