O sobie

  • Zainteresowania futbol, prawo energetyczne i administracyjne, fotografia
  • Ulubiony zawodnik Xavi Hernandez
  • Ulubione zespoły Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1997

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3500
  • Liczba komentarzy 1591
  • Polecenia 2795

Komentarze

2

@Coutinho007 Ten film u góry to tak naprawdę stary film z interwencji Rosyjskich służb u nich w kraju. Ten na dole to u nas. Ale gość niewątpliwie geniusz.

0

@BarcaInfo na tym drugim zdjęciu to chyba "La Tortura".

0

Jeszcze 6 dni i czeka nas pierwszy naprawdę poważny test Setiena.
Można się cieszyć, że rewanż gramy na Camp Nou. Tutaj jednak naszych stać na naprawdę wielkie rzeczy, więc zawsze jest to pewnego rodzaju zabezpieczenie na wypadek ewidentnego niepowodzenia w Neapolu.
Ale chciałbym, żeby wreszcie Barca w jakiś przekonywający sposób pokazała się w meczu na wyjeździe i przede wszystkim żeby zaprezentowała jakiś wyraźny, konkretny zamysł taktyczny.
Podejrzewam, że nie mogę się tego doczekać tak samo mocno jak wszyscy na tej stronie...
Visca el Barca!

0

@beznicku1000 jest cienki bolek

1

@FC1899Barca Zobaczymy. Atletico nieczęsto daje sobie wbić więcej niż jednego gola. W tym sezonie we wszystkich rozgrywkach tylko 6 razy rywale wbili im więcej niż jednego gola (zawsze były to dwa gole - inaczej mówiąc w żadnym meczu w tym sezonie Atletico nie dało sobie strzelić więcej niż 2 bramek). W dodatku tylko w jednym z takich meczy Atletico nie zdołało zdobyć choćby jednej bramki.

Zobacz wszystkie

117

Skarżyliśmy się na Valverde, że słabo gramy na wyjazdach. Ernest wziął sobie to do serca i teraz gramy słabo także u siebie.

97

Messi strzela bramkę - widownia szaleje.
5 sekund później Messi się przeżegnał i uniósł ręce w stronę nieba - tłum wygwizduje Messiego.
Uwielbiam tę tolerancję islamistów...

91

Ależ Rafinha się cieszył po ostatnim gwizdku. Pewnie poczuł, że zrobił coś dobrego nie tylko dla Celty, ale i dla Barcy :)

51

Uwielbiam szyk przestawny Szpaka:
"debiutancki gol w Pucharze Króla Arthura"

51

Czyli jeśli wiem, że parówki w Biedronce będą od piątku w promocji i dopiero wtedy je kupię, to i tak muszę zapłacić cenę sprzed promocji, bo już wcześniej postanowiłem, że te parówki kupię?