O sobie

  • Zainteresowania futbol, prawo energetyczne i administracyjne, fotografia
  • Ulubiony zawodnik Xavi Hernandez
  • Ulubione zespoły Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1997

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4700
  • Liczba komentarzy 2260
  • Polecenia 4393

Komentarze

0

Jeśli dobrze kojarzę, to w tym sezonie przepieprzylismy z ostatnią i z przedostatnią drużyną w tabeli. Brawo Xavi.

0

Liga Europy to dla nas za wysokie progi.

3

Grać w Meksyku, polecieć na drugi koniec świata do Hiszpanii, żeby pójść do klubu, w którym zgwałci się gówniarę, a następnie trafić za to do więzienia.
Wydaje się to dość niespotykane. Ale jeśli przed tym wszystkim dodamy jeszcze zdanie "Być Brazylijczykiem", wtedy historia jest całkowicie standardowa.

2

Soldevila ustrzelił hat-tricka.

3

@Seba_89_ mnie na przykład drażni jak ktoś pisze lewą ręką i nie chciałbym mieć kogoś takiego w rodzinie. Uważam, że takie osoby nie powinny też móc zawierać związków małżeńskich, bo moim zdaniem akt małżeństwa podpisany lewą ręką jest nieważny. Bóg chciał abyśmt żyli prawo, a podpisywanie się lewą ręką prawe nie jest. Niech sobie więc zawierają jakieś inne związki, ale nie małżeńskie. I takie osoby nie powinny też pełnić funkcji publicznych, bo nie budzą zaufania - będą przecież odwalać lewiznę. Leworęczni nie powinni też zajmować kierowniczych stanowisk w spółkach, bo będą wyprowadzać pieniądze na lewo. Prawo jazdy też powinno się im odebrać, bo auta nie są dostosowane do jazdy przez osoby leworęczne. Oczywiście moje poglądy nie świadczą o dyskryminacji osób leworęcznych. Żyjemy w wolnym kraju i mam prawo mieć takie poglądy.

PS. Ten komentarz to oczywiście ironia, mająca pokazać jak absurdalne są próby dyskredytowania kogokolwiek ze względu na cechy osobiste.

Zobacz wszystkie

117

Skarżyliśmy się na Valverde, że słabo gramy na wyjazdach. Ernest wziął sobie to do serca i teraz gramy słabo także u siebie.

113

Ten cytat przejdzie do słownika: "Z jednej strony fajnie, że Real przegrał, a z drugiej zajebiście."

97

Messi strzela bramkę - widownia szaleje.
5 sekund później Messi się przeżegnał i uniósł ręce w stronę nieba - tłum wygwizduje Messiego.
Uwielbiam tę tolerancję islamistów...

96

W związku z tym, że za chwile będą zawieszone wszystkie rozgrywki piłkarskie, oraz, że tylu tutaj ekspertów od wirusów i dyskusji o koronawirusie, proponuję zmianę nazwy "La Rambla" na "La Boratorium".

91

Ależ Rafinha się cieszył po ostatnim gwizdku. Pewnie poczuł, że zrobił coś dobrego nie tylko dla Celty, ale i dla Barcy :)

Media

Sonda

Zgadzasz się na sprzedaż Raphinhi za około 80 milionów euro?