O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1576
  • Liczba komentarzy 2302
  • Polecenia 3373

Komentarze

9

@Nazio_87 Nie aż tak źle jak z Kucharkiem i jego "grą".

0

@barcanawieki Lepiej go nie mogli zareklamować. Każdy jego gol bedzie podwojnie cieszył.

0

@Hasszz @Transu96 nie ma co się srać, kwestia czy ktoś grał w daną grę za dzieciaka czy nie. Sam w Gothica nie grałem, ale równie "drewniany" Wiedźmin 1 to dla mnie topka gier.
Tak samo Metin. Pokaż dziś dzieciakowi to cie wyśmieje, a ludzie 20+ miło wspominają (albo i dalej grają).

0

@lntrowertyk A, to to mnie nie dziwi.

0

@FCB24 I mimo wszystko Lewandowski, najlepszy zawodnik w naszej historii, w najbardziej popularnej dyscyplinie sportowej w Polsce.

Zobacz wszystkie

73

Zastanawiam się czemu najwięksi myśliciele Polski gromadza się akurat na tej stronie, by anonimowo dyskutować o losach świata. Rok temu medycy i naukowcy z zakresu biologii, biochemii i bioinżynierii, dziś specjaliści od konfliktów zbrojnych, historii świata i ekonomii.
a ja idiota wchodzę tu przeczytać coś o piłcę i może o fifie pogadać. Wstyd mi zwyczajnie.

52

@l0Messini Kobieca piłka to godny pożałowania widok, nic dziwnego że na forum piłkarskim, ludzie przyzwyczajeni do (oglądania) piłki na najwyższym poziomie śmieją się z poziomu jaki prezentują kobiety. Nie oznacza to wcale, że ci sami ludzie są incelami, śmiejącymi się z kobiet na każdym kroku. Większość nie leczy w ten sposób żadnych kompleksów, które zarzucasz ludziom.
Ty natomiast masz nieodpartą potrzebę bronienia kobiet przed potencjalnym "atakiem" ze strony kilku osób na stronie internetowej, dlatego nazwałem cię tak jak cię nazwałem.
Rozumiem że po dzisiejszym meczu nie doczekam się żadnych twoich komentarzy krytykujących, czy wyśmiewających któregokolwiek z piłkarzy? W końcu nic jeszcze nie osiągnąłeś, a na pewno mniej niż ci piłkarze.

43

Japonia wygrywa Mundial i Noriaki Kasai złota piłka.

40

@Peszko07 Księżyc

39

@Arden Dumnym bezrobotnym.

Media

Sonda

Kto zostanie mistrzem Europy?