O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 904
  • Liczba komentarzy 1304
  • Polecenia 2219

Komentarze

0

@szela1899 Brawo, udało ci się sparafrazować moja wypowiedz.

1

@szela1899 Daleko od prawdy nie jest, bo takie kawałki też się pojawiały (jak choćby "Puke" na Encore, w której na dzień dobry mamy 15 sekund odgłosów rzygania.
Z tym że Encore, to jego najsłabszy album, który powstał gdy Eminem miał już ugruntowana pozycję jako znany raper i gdy muzyk kompletnie odleciał ze względu na te czy inne używki.

0

@ArterkHD W FUT czy zwykły?

3

@ini_barca Ogromny plus za formę - wystarczy porównać twoja wypowiedź z pierwszymi odpowiedziami i widać przepaść, kultura i poziom merytoryczny na zupełnie innym poziomie, aż miło czytać.
Mimo wszystko dostaliśmy ogromne transfery w momencie, w którym wielu spodziewało się posuchy i grania odpadami czy młodzieża. Oczywiście pieniadze z dźwigni nie sa tu bez znaczenia, podobnie jak osoba Xaviego, ale jak sam przytoczyłeś - od negocjacji jest właśnie Alemany i już fakt, że wynegocjował nam zawodników rozchwytywanych, którzy mogli iść do wielu innych klubów, po cenach, jak widać, akceptowalnych dla nas świadczy o tym, że wykonał kawał dobrej roboty. Warto też dodać, że wciaż mamy lipiec, a kadra jest prawie kompletna. Dawno już nie pamiętam okienka, w którym tak sprawnie przeprowadziliśmy transfery tego kalibru, czy w takiej ilości. A sprzedaż? Pewnie priorytetem miały być transfery do klubu i teraz przyjdzie czas na te w druga stronę.
Na koniec - nie wiemy kto tak na prawdę stoi za tymi transferami, bez dwóch zdań więcej niż jedna osoba. Ale większość kibiców jest, pewnie słusznie, w euforii i chce kogoś komu można gratulować dobrej roboty, a co by nie mówić, dyrektor sportowy jest dobrym kandydatem do pochwał.

1

@adukla Ja umiem sobie wyobrazić, że jednym z kryteriów było to, że prowadził już Athletic przez 6 sezonów z niezłymi wynikami. Ale pewnie chodzi o to kucanie bardziej.

Zobacz wszystkie

52

@l0Messini Kobieca piłka to godny pożałowania widok, nic dziwnego że na forum piłkarskim, ludzie przyzwyczajeni do (oglądania) piłki na najwyższym poziomie śmieją się z poziomu jaki prezentują kobiety. Nie oznacza to wcale, że ci sami ludzie są incelami, śmiejącymi się z kobiet na każdym kroku. Większość nie leczy w ten sposób żadnych kompleksów, które zarzucasz ludziom.
Ty natomiast masz nieodpartą potrzebę bronienia kobiet przed potencjalnym "atakiem" ze strony kilku osób na stronie internetowej, dlatego nazwałem cię tak jak cię nazwałem.
Rozumiem że po dzisiejszym meczu nie doczekam się żadnych twoich komentarzy krytykujących, czy wyśmiewających któregokolwiek z piłkarzy? W końcu nic jeszcze nie osiągnąłeś, a na pewno mniej niż ci piłkarze.

34

@Persyfl Ach tak - oburzenie o to, że odpisałem na komentarz na publicznym forum. Reszta na podobnym poziomie - gierki słowne i czepianie się pomyłek.
Osoba propagująca faszystowski model rodziny nie jest faszystą? To może mogę założyć organizację faszystowską dalej nim nie będąc? Gdzie ustawiasz granicę?

33

@weld141 No tak, kazdy student to nierob bez ambicji, prawdziwa elita to operatorzy wozkow widlowych i spawacze.

29

@takisobiektos Bezbłędna retoryka. Argument o braku pomocy ze strony kościoła upadł, wspaniale wyjaśniony przez @cinek090, więc trzeba było zejść na poboczny temat.

29

@damiano996 Kolejny dowód twojego braku tolerancji - ataki na wyborców danej partii. Kim ty jesteś by umniejszać wszystkim, którzy nie podzielają twojego światopoglądu? Sam siedzę aktualnie w dresie - nie wiedziałem że jestem przez to gorszy. Znaczna większość użytkowników przebija cię tutaj kulturą, umiejętnością prowadzenia dyskusji czy formułowania składnych i poprawnych wypowiedzi. Już w pierwszym poście pokazałeś jaki z ciebie ważniacha bo "pracowałeś za granicą" i sądzisz że jest to dostateczny powód by móc wygłaszać objawione prawdy. Powiedz mi - co tam robiłeś? Byłeś politykiem czy pracowałeś na zmywaku? Jakie masz wykształcenie? Doktorat z jakiegoś kierunku, czy po zawodówce zakończyłeś edukację? Co sprawia że twoje poglądy są tymi właściwymi, przy których moje są zacofane i zaściankowe?