O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1305
  • Liczba komentarzy 1950
  • Polecenia 2943

Komentarze

0

0

@Barcasub 1 minuta trwa od 0:00 do 0:59, później 2 od 1:00 do 1:59...
Odpowiedz na pytanie: która minuta trwa między 94:00, a 94:59?

1

@Bocheno1 Pijany już przed meczem.

0

1

ale Zagłębie porobione bez mydła przez sędziego.

Zobacz wszystkie

73

Zastanawiam się czemu najwięksi myśliciele Polski gromadza się akurat na tej stronie, by anonimowo dyskutować o losach świata. Rok temu medycy i naukowcy z zakresu biologii, biochemii i bioinżynierii, dziś specjaliści od konfliktów zbrojnych, historii świata i ekonomii.
a ja idiota wchodzę tu przeczytać coś o piłcę i może o fifie pogadać. Wstyd mi zwyczajnie.

52

@l0Messini Kobieca piłka to godny pożałowania widok, nic dziwnego że na forum piłkarskim, ludzie przyzwyczajeni do (oglądania) piłki na najwyższym poziomie śmieją się z poziomu jaki prezentują kobiety. Nie oznacza to wcale, że ci sami ludzie są incelami, śmiejącymi się z kobiet na każdym kroku. Większość nie leczy w ten sposób żadnych kompleksów, które zarzucasz ludziom.
Ty natomiast masz nieodpartą potrzebę bronienia kobiet przed potencjalnym "atakiem" ze strony kilku osób na stronie internetowej, dlatego nazwałem cię tak jak cię nazwałem.
Rozumiem że po dzisiejszym meczu nie doczekam się żadnych twoich komentarzy krytykujących, czy wyśmiewających któregokolwiek z piłkarzy? W końcu nic jeszcze nie osiągnąłeś, a na pewno mniej niż ci piłkarze.

43

Japonia wygrywa Mundial i Noriaki Kasai złota piłka.

40

@Peszko07 Księżyc

34

@Persyfl Ach tak - oburzenie o to, że odpisałem na komentarz na publicznym forum. Reszta na podobnym poziomie - gierki słowne i czepianie się pomyłek.
Osoba propagująca faszystowski model rodziny nie jest faszystą? To może mogę założyć organizację faszystowską dalej nim nie będąc? Gdzie ustawiasz granicę?

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?