La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1227 Culés

73

Zastanawiam się czemu najwięksi myśliciele Polski gromadza się akurat na tej stronie, by anonimowo dyskutować o losach świata. Rok temu medycy i naukowcy z zakresu biologii, biochemii i bioinżynierii, dziś specjaliści od konfliktów zbrojnych, historii świata i ekonomii.
a ja idiota wchodzę tu przeczytać coś o piłcę i może o fifie pogadać. Wstyd mi zwyczajnie.

3

@Ghostface :D :D :D

3

@Ghostface Ja przychodzę pogadać o piłeczce nożnej Portugalskiej,bo boję się polityki.

3

@Ghostface totalnie sie zgadzam, strasznie mi obrzydła ta strona. Moderacja nic nie robi, bo gdyby zablokować takie tematy to nie został by tu nikt. Większość tu wchodzi pokłocić się o byle co, gorące dyskusje zazwyczaj to tematy LGBT, Covid etc.

4

@Ghostface Tylko o piłce możesz zawsze czytać w artykułach na głównej.

3

@Ziemny myślę że to się trochę zmieniło. Teraz już tak dużo polityki tutaj nie ma bo widzę że wielu użytkowników którzy kłócili się kiedyś to teraz omijają i ignorują takie tematy.

1

@Ptasior Pewnie, że tak. Jak i 1/4 czy połowa postów na rambli mimo wszystko dotyczy piłki nożnej. Bardziej po prostu chciałem się pośmiać z tych naszych specjalistów, niż narzekać na "stan" tej strony.
Gwarantuję ci, że bardzo wielu z specjalistów nie ma matury czy studiów, ale za to ma internet i umie ładnie kopiować. Gdybym poruszył kwestię, w której jestem świetnie wykształcony to wciaz znaleźli by się ludzie, którzy udowodnili mi, że się nie znam i oni wiedza (umieja wyszukać) lepiej.

1

@Jakchcesz czekaj aż kampania na dobre ruszy xd

1

@Ghostface No można tu wyczytać jaki kraj kiedy powinienem użyć danej broni w konflikcie zbrojnym. Można się uśmiać jak ludzie wypowiadają się z pozycji eksperta bo obejrzeli kilka filmów na YT i poczytali kilka tweetów.

1

@Ghostface bo notatnik ma ograniczoną ilość IQ użytkowników ;)

1

@Ghostface No to dawaj. Napisz coś ze swojej dziedziny. Chętnie zobaczę jak zostajesz tu wyjaśniony przez prawdziwych ekspertów.

1

@maroon ale ja nie. Niestety, ani moja "dziedzina" nie jest ciekawa dla osoby postronnej, ani prosta na tyle, żeby móc o niej rozprawiać na forum. Można co najwyżej rzucić losowa ciekawostkę (ale to samo każdy może sobie wygooglować). Nie potrzebuję dyskutować na forum, bo mam możliwość prowadzić te dyskusje z bardziej adekwatnymi partnerami na uczelni.

Dzięki mojej wiedzy mogłem wypowiadać się juz tu kilkukrotnie na różne tematy - covida, ogólnie leków, żywności itd. Nie pamiętam (choć na pewno tacy byli) użytkowników, którzy mieli jakaś realna wiedzę, zapamiętałem za to sytuację, gdy ktoś dyskutował ze mna przekopiowujac pierwsza odpowiedź jaka udziela google.

0

@Jakchcesz poza czworka konfederatow, jeden co ma na imie michal, drugi kacper, trzeci nazywa sie barca itd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Kto powinien otrzymać Złotą Piłkę?