O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Carles Puyol
  • Ulubione zespoły AC Milan, Polonia Warszawa
  • Barcelonie kibicuję od 2003

Statystyki

  • Dni w serwisie 2422
  • Liczba komentarzy 3801
  • Polecenia 5603

Komentarze

0

@lukkobe to mogłoby fajnie chodzić... Wszystko w rękach Alemanyego i Laporty...

0

@rav55 Czegoś tu nie rozumiem... Co to znaczy, że piłkarz nie jest stworzony pod daną ligę...? Piłkarza kształtuje trener i chyba od niego w dużej mierze zależy, jak dany piłkarz będzie grał w danej lidze... Napastnik ma dostać podanie i strzelić bramkę, a to bez wątpienia Lewandowski umie. Poza tym, Bayern trenował Pep. Czy Lewy nagle przestał strzelać gole bo trenował go trener z Hiszpanii? Bayern grał wtedy fantastyczną piłkę.
Wskaż młodego piłkarza gwarantującego min. 20 bramek w sezonie, którego można kupić za niewielkie pieniądze... Póki co musimy stawiać na doświadczenie, a w międzyczasie szukać młodego napastnika na przyszłość.

2

@AmadiRM przede wszystkim ćwiczyć i proponuję zacząć od oddechu na raz tzn. prawa ręka z przodu, lewą ciągniesz i łapiesz oddech z lewej, potem jedno pociągnięcie prawą z głową pod wodą i znowu (lub na odwrót jeśli ci tak wygodniej). Jak pływałem regularnie to robiłem bez przerw po 50-60 basenów olimpijskich kraulem z tą właśnie metodą. Jeśli się męczysz szybko to rób interwały: 1 basen kraulem, 2-3 żabką i od nowa. Nabierzesz w końcu wprawy w regularnym oddechu. W ćwiczeniu oddechu pomaga też bieganie z ustaleniem sobie tempa oddechu do rytmu biegu.

0

@koksik2700 wzmocnienie brzucha to jak masz pogłębioną lordozę ;)

0

@Antimadridista_WR booking kasuje 18% tego co zapłacisz... Czasami warto spróbować dogadać się z najemcą poza bookingiem lub sprawdzić, czy nie ma strony i możliwości rezerwacji przez nią...

Zobacz wszystkie

189

Zastanawia mnie sens wypuszczania takich głupot, a w drugiej kolejności ich powielanie...

133

Już się nie dziwię dlaczego większość zawodników była za Valverde... Jakby szef w pracy pozwalał mi się opier****ć, też bym go lubił...

113

Jak nie urok to sraczka
Jak nie ojciec to matka...

101

Tym razem Bayern z ogórami...