O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Dembele Messi Arthur
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 565
  • Liczba komentarzy 5475
  • Polecenia 17535

Komentarze

0

0

@PanPatrykk Nie wiem jakie poglądy na temat Marszów ma pan Rafał , ale wygląda mi to na nadinterpretacje , wątpię że przesadzają mu marsze same w sobie a bardziej to co się na nich dzieje , gdy jakaś antifa i skrajni narodowcy wykorzystują tak piękne wydarzenie jak Marsz Niepodległości do niszczenia mienia i szczucia innych ludzi , nawet na szybko znalazłem artykuł gdzie są jego Twetty w których jedyny problem jaki ma to jedyne marsze jakie będzie delegalizował to takie na których pojawiają się faszystowskie hasła i symbole
https://zapodaj.net/7af4bcb1403da.png.html

0

@PanPatrykk To w czym problem ?

9

@PanPatrykk Naprawdę tak strasznie boicie się osób o innej orientacji seksualnej ? Chyba pora dorosnąć

1

@patrykzmc2000 Jeszcze jest Pedri

Zobacz wszystkie

218

Gerard Piqué: „Pamiętam, kiedyś Carles Puyol wracał z kontuzji, a kiedy wrócił na boisko, powiedziałem mu:„ Witaj z powrotem, kapitanie ”. Odwrócił się do mnie i powiedział: „Zamknij się i skup się na grze”.

141

@Janiama Ciągle mam wrażenie że ty piszesz cały czas to samo tylko inaczej dobierasz słowa

136

Mocny wywiad z Malcomem:

Malcom: "Tak, Barcelona była moim marzeniem i nie mogłem uwierzyć, gdy złożyli za mnie ofertę. Już pakowałem się do Rzymu, kiedy mój agent zadzwonił, powiedział, że Roma traci cierpliwość i Barça przed minutą zaoferowała 40 milionów euro. Nawet się nie zastanawiałem. Kto byłby tak nienormalny, by odmówić Barcelonie?"

"Dziś, gdy wspominam tamte wydarzenia, czuję ból, który rozrywa moje serce w tysiące kawałków. Bardzo zmieniłem się w poprzednim sezonie, ale w tym samym czasie próbowałem zachować zimną krew tak często, na ile to tylko możliwe. Nie sprawiałem żadnych problemów, nie narzekałem na decyzje podejmowane przez "Mistera" i oddawałem całe swoje serce z każdą minutą spędzoną na murawie Camp Nou."

"Koniec końców byłem jednym z zawodników, którzy przez cały sezon byli pomijani. Wystawiono mnie na listę transferową i cały optymizm wraz z płomieniem nadziei z początku sezonu zmienił się w coś zupełnie innego. Załamałem się i nie byłem w stanie normalnie funkcjonować."

"Teraz jestem świadom, że niebo marzeń nie zostało stworzone dla każdego. Niektórzy muszą żyć i umierać bez uosobienia chwały."

Via : FC Barcelona Inside

110

- Zaskoczyła cię postawa twoich piłkarzy ?
- Nie
XDDDD