O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Dembele, Trincao
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 645
  • Liczba komentarzy 6031
  • Polecenia 20355

Komentarze

1

ciekawe co z pensją

0

5

Barcelona złożyła ofertę za Aaronsa, 5mln funtów za wypożyczenie, trwają rozmowy a Norwich domaga się aby był obowiązek wykupu


0

@BarcaInfo Jovic z Eintrachtu do Realu i znowu do Eintrachtu xd

40

@Albus54 żałosne

Zobacz wszystkie

218

Gerard Piqué: „Pamiętam, kiedyś Carles Puyol wracał z kontuzji, a kiedy wrócił na boisko, powiedziałem mu:„ Witaj z powrotem, kapitanie ”. Odwrócił się do mnie i powiedział: „Zamknij się i skup się na grze”.

185

@LuisSalvano Naprawdę dla chłopaka który prawdopodobnie ma depresje i inne problemy natury psychologicznej, ty mu polecasz dzi**e ? Nie wierzę że jesteś pedagogiem

141

@Janiama Ciągle mam wrażenie że ty piszesz cały czas to samo tylko inaczej dobierasz słowa

136

Mocny wywiad z Malcomem:

Malcom: "Tak, Barcelona była moim marzeniem i nie mogłem uwierzyć, gdy złożyli za mnie ofertę. Już pakowałem się do Rzymu, kiedy mój agent zadzwonił, powiedział, że Roma traci cierpliwość i Barça przed minutą zaoferowała 40 milionów euro. Nawet się nie zastanawiałem. Kto byłby tak nienormalny, by odmówić Barcelonie?"

"Dziś, gdy wspominam tamte wydarzenia, czuję ból, który rozrywa moje serce w tysiące kawałków. Bardzo zmieniłem się w poprzednim sezonie, ale w tym samym czasie próbowałem zachować zimną krew tak często, na ile to tylko możliwe. Nie sprawiałem żadnych problemów, nie narzekałem na decyzje podejmowane przez "Mistera" i oddawałem całe swoje serce z każdą minutą spędzoną na murawie Camp Nou."

"Koniec końców byłem jednym z zawodników, którzy przez cały sezon byli pomijani. Wystawiono mnie na listę transferową i cały optymizm wraz z płomieniem nadziei z początku sezonu zmienił się w coś zupełnie innego. Załamałem się i nie byłem w stanie normalnie funkcjonować."

"Teraz jestem świadom, że niebo marzeń nie zostało stworzone dla każdego. Niektórzy muszą żyć i umierać bez uosobienia chwały."

Via : FC Barcelona Inside

110

- Zaskoczyła cię postawa twoich piłkarzy ?
- Nie
XDDDD

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Którego napastnika powinna sprowadzić Barcelona w miejsce Luisa Suareza?