Następny mecz:  Ibiza  -  Barcelona     ·  Dziś o 19:00  ·  1/16 finału Puchar Króla TVP Sport   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz
Informacje ogólne

Miasto:

Brak informacji

Zainteresowania:

Brak informacji

Ulubiony zawodnik:

Dembele Messi Arthur

Ulubione zespoły:

FC Barcelona

Barcelonie kibicuję od:

Brak informacji

Kontakt
Statystyki

Data rejestracji

16 grudnia 2018

Dni w serwisie

402

Liczba komentarzy

4674

Ocena komentarzy

+14867

Najlepiej oceniane komentarze
 • Suzu
  Polecają 218

  Gerard Piqué: „Pamiętam, kiedyś Carles Puyol wracał z kontuzji, a kiedy wrócił na boisko, powiedziałem mu:„ Witaj z powrotem, kapitanie ”. Odwrócił się do mnie i powiedział: „Zamknij się i skup się na grze”.

 • Suzu
  Polecają 136

  Mocny wywiad z Malcomem:

  Malcom: "Tak, Barcelona była moim marzeniem i nie mogłem uwierzyć, gdy złożyli za mnie ofertę. Już pakowałem się do Rzymu, kiedy mój agent zadzwonił, powiedział, że Roma traci cierpliwość i Barça przed minutą zaoferowała 40 milionów euro. Nawet się nie zastanawiałem. Kto byłby tak nienormalny, by odmówić Barcelonie?"

  "Dziś, gdy wspominam tamte wydarzenia, czuję ból, który rozrywa moje serce w tysiące kawałków. Bardzo zmieniłem się w poprzednim sezonie, ale w tym samym czasie próbowałem zachować zimną krew tak często, na ile to tylko możliwe. Nie sprawiałem żadnych problemów, nie narzekałem na decyzje podejmowane przez "Mistera" i oddawałem całe swoje serce z każdą minutą spędzoną na murawie Camp Nou."

  "Koniec końców byłem jednym z zawodników, którzy przez cały sezon byli pomijani. Wystawiono mnie na listę transferową i cały optymizm wraz z płomieniem nadziei z początku sezonu zmienił się w coś zupełnie innego. Załamałem się i nie byłem w stanie normalnie funkcjonować."

  "Teraz jestem świadom, że niebo marzeń nie zostało stworzone dla każdego. Niektórzy muszą żyć i umierać bez uosobienia chwały."

  Via : FC Barcelona Inside

Ostatnie wystawione oceny

20. kolejka La Liga Niedziela, 19 stycznia 21:00 Transmisja: Eleven Sports 1

Gorące tematy