O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 408
  • Liczba komentarzy 5430
  • Polecenia 25126

Komentarze

22

To nie jest kwestia poparcia sceptycyzmu, a rzeczywista ocena sytuacji - LM jest poza zasięgiem - piękno piłki polega na tym że każdy teoretycznie z każdym może wygrać jakiś mecz, ale aby wygrać LM potrzeba by było serii spotkań wygranych lub zremisowanych z wyżej notowanymi rywalami - to prawie nierealne grając weteranami i piłkarzami Barcelony B, którzy dopiero za parę lat będą stanowić o sile zespołu.
Dla mnie ta sytuacja to Cream De La Creme bo współczesny futbol jeszcze nie widział takiego zaciągu młodych piłkarzy do zespołu na tym poziomie - jest to pasjonujące i bardzo ciekawe jak te kilkanaście młodych nazwisk z naszego zespołu się rozwinie.

3

Dziwne by było gdyby facet zapewniający gwarancje Laporcie powiedział coś innego.
Wolę fakty i liczby niż taki medialny bełkot, który nic nie wnosi, a nowych sponsorów nadal na horyzoncie nie widać.

12

Fajny wywiad - jak zawsze można przyczepić się do jakiegoś zdania, ale nie ma to znaczenia - pozytywny i bojowy nastrój płynie z tych słów i to najważniejsze - powodzenia Big Sam!

6

Trzeba przestać żyć przeszłością - de Ligt to odpowiednik naszego Cou - cień piłkarza z zespołu w którym się wybił. Mówcie co chcecie - że to taki etap w Juve, że nóżka, że humorek nie ten - chłopak psychicznie źle znosi presję gry w wielkim zespole i co mecz ma 2 wielkie babole bo potrafi się wyłączyć w trakcie gry (za dużo kmini).

4

@El dominatore Shaqiri jest jeszcze niższy od Gaviego o 4cm.
Całkowicie inna optyka jest jak widzisz takiego zawodnika na żywo, a inaczej w telewizji. Telewizja ewidentnie go poszerza - parę razy widziałem go na żywo jak jeszcze grał w barwach Stoke, a ja pracowałem w młodymi piłkarzami w Premier League - na żywo nie wygląda on tak monstrualnie jakby mogło się wydawać.
Nie zmienia to faktu że dla młodych piłkarzy, którzy mają słabe warunki fizyczne są to punkty odniesienia - przykładowo u mnie w klubie bez względu na budowę ciała każdy dzieciak ładuje na siłce ile wlezie bo od "nastego" rok życia każdy ma to utrwalone że to podstawa konkurencyjności teraz i szczególnie w przyszłości.
Gavi również będzie nabity jak tur w perspektywie 3-4 lat i już to widać po nim jak masy nabrał w ostatnich 12 miesiącach - chłopak waży prawie 5kg więcej, a optycznie obwód łydek lekko skoczył mu o 4-5cm. Szkoda że Puig stroni od siłki - jak to powiedział Franc Artiga parę miesięcy temu "albo leginsy albo futbol" (niestety dużo go kosztowały te słowa).

Zobacz wszystkie

128

Jedyny słuszny wybór! Brawo!
PS: genialne posunięcie marketingowe i psychologiczne zarówno dla klubu jak i zawodnika. Jak dzieciak dostaje numer po Messim to także powinno ułatwić sprawę przedłużenia kontraktu. Z psychologicznego punktu widzenia to pewnego rodzaju zobowiązanie - super!

103

Wow ale zejście z pensji!!!! 20mln na sezon to promocja - Laporta to jest guru negocjacji, chociaż brawa też dla Leo, który ewidentnie poszedł na rękę Barcelonie!

98

Dobra konferencja, dosadna, czytelna i sugestywna jednocześnie.
Nie pierwszy raz Koeman sygnalizuje "słuszne" postawy młodym zawodnikom i trudno będąc kibicem Barcelony się z nimi nie zgodzić. Wg mnie słowa o Moribie są bardzo ważne z dwóch względów:
1) To bezpośredni komunikat do otoczenia Moriby i samego zawodnika
2) To pośredni komunikat dla pozostałych młodych którzy od września będą przedłużać swoje kontrakty.

90

Ja bym bardziej zwrócił uwagę na fakt, że to Koeman opłacił z własnych pieniędzy odszkodowanie holenderskiej federacji co pokazuje w jak ciężkiej sytuacji był klub niemal 14 miesięcy temu.
Kolejna kompromitacja Bartomeu - potem dziw się człowieku, że trzecie okienko z rzędu osłabiamy kadrę, a z braku laku łatamy skład "talentami" z drużyn młodzieżowych.

@Lucassito zawsze klub opłaca koszt transferu trenera lub piłkarza - to wielki gest że z własnych pieniędzy opłacił odszkodowanie federacji nawet jeśli później te pieniądze miałby odzyskać. Dodatkowo do tego obniżył jako pierwszy w zespole swoją pensję dwukrotnie oraz odłożył jej płatność w czasie - to co piszesz jest podłe. Można kogoś nie lubić, ale takie insynuacje są mega słabe.

86

Pytanie kogo miał zaprosić jak jedynym stoperem w Barcelonie B jest 25-letni Riera, który przyszedł kilka dni temu, 18-letni Marsa, który jest mega słaby, a Gomes i Mingo są kontuzjowani... Koeman co najwyżej mógł wysłać smsa o treści pomagam i podesłać im Minguezę (ale wiemy że jest potrzebny u nas).