O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 663
  • Liczba komentarzy 6574
  • Polecenia 32716

Komentarze

0

@pax święta prawda - ja bym powiedział nawet, że to szantaż zmuszający go do odejścia - przy takiej zagrywce i w takim momencie można niemal być pewnym, że odejdzie, gdyż Frenkie nie jest typem zawodnika, który może iść na wojnę z klubem.

16

@mm_ może to kwestia wyczucia momentu ale przy takim newsie może warto napisać coś miłego co?
Będąc w towarzystwie można pójść do toalety i zrobić swoje, możesz także powiedzieć wszystkim że chcesz się wysrać i taki też miał wyźdźwięk twój komentarz.

0

@Gaucho Wiesz czym się różni kupno przez Barcelonę zawodnika ze średniaka Premier League od topowego zespołu Premier League - to 30mln euro. Kupując z zespołu z topu to 100mln, a od średniaka to 70mln. Tutaj nie ma znaczenia jakiego piłkarza się kupuje - ważna jest marka zespołu który chce kupić.
NIestety Cucurella to pociąg który już z naszej stacji odjechał - ma kontrakt do 2026 roku i gra w zespole który ma dużo pieniędzy - możńa zapomnieć.

0

@jordi70 ma potencjał do bycia wielkim piłkarzem - z pewnością jeszcze swojego życiowego piku nie osiągnął. Podobnie do Christensena profilem nigdy nie pasowal do Chelsea - został kupiony tylko dlatego że otworzyła się furtka i było ich stać, ale uczciwie trzeba przyznać że jego potencjał był zdecydowanie bardziej widoczny w LM i reprezentacji, bo ma bardzo europejski styl grania, a nie typowo angielski.
Pomimo tego że nie pasował do Chelsea potrafił się dostosować i generował podobne statystyki co w BVB pomimo gry na totalnie różnych pozycjach ( minionym sezonie grał aż na 6 pozycjach). Nie ma sensu przesadnie analizować jego gry w PL - bo jakim jest piłkarzem pokazuje gra w europejskich rozgrywakach i reprezentacja - przy zmianie otoczenia to te cehy piłkarskie które tam pokazywał będą najbardziej widoczne i w moim przekonaniu w takim klubie jak Barcelona mógłby błyszczeć - wnosi sporo kombinacyjnej gry, dobre przyjęcie i uderzenie, rozciąganie gry i co najważniejsze - umiejętność brania ciążaru gry na siebie i naturalny ciąg na bramkę. Dla mnie to taki piłkarz do odświeżenia - niegdyś czołówka wśród piłkarzy młodego pokolenia, którym wieszczono niesamowitą karierę, ale zły wybór klubu sprawił że nie rozwinął swoich możliwości i 3 sezony w Chelsea trochę zostały zmarnowane. Jeszcze rok temu Guardiola powiedział że najtrudniejszy skrzydłowy z którym się mierzył w swojej trenerskiej karierze to był Pulisic - jego życiowym błędem był wybór Chelsea bo City Guardioli też o niego zabiegało, lecz drużyna z Londynu zaoferowała mu wyższy kontrakt...

1

@David_Martin Moussa Wague miał być lewym obrońcą Barcelony na kilkanaście lat, Alejandro Balde to kolejny talent na skalę światową, a nie może rozegrać pół sezonu bez kontuzji. Thomas Vermaelen gdyby nie kontuzje byłby najlepszym SO świata...
Porównanie do Pedriego jest totalnie bezsensowne bo grają na innych pozycjach, ale różnica między nimi jest taka że reprezentacja i Barcelona nie potrafi grać bez Pedriego, a bez Ansu już tak:) Na dzień dzisiejszy Ansu nikogo nie wciąga i modli się żeby się nie połamać w nowym sezonie - nie polecam zbytniej zuchwałości bo los się mści - życzmy Ansu powrotu na właściwe tory - o 2 lata opóźnił już swój rozwój - trzymajmy kciuki a nie piszmy głupot że kogoś wciąga... jak piłkarz nie może grać to niczym nie różni się od Puiga siedzącego na ławce - taki jest sport - piękny i brutalny jednocześnie.

Zobacz wszystkie

128

Jedyny słuszny wybór! Brawo!
PS: genialne posunięcie marketingowe i psychologiczne zarówno dla klubu jak i zawodnika. Jak dzieciak dostaje numer po Messim to także powinno ułatwić sprawę przedłużenia kontraktu. Z psychologicznego punktu widzenia to pewnego rodzaju zobowiązanie - super!

104

Wow ale zejście z pensji!!!! 20mln na sezon to promocja - Laporta to jest guru negocjacji, chociaż brawa też dla Leo, który ewidentnie poszedł na rękę Barcelonie!

98

Dobra konferencja, dosadna, czytelna i sugestywna jednocześnie.
Nie pierwszy raz Koeman sygnalizuje "słuszne" postawy młodym zawodnikom i trudno będąc kibicem Barcelony się z nimi nie zgodzić. Wg mnie słowa o Moribie są bardzo ważne z dwóch względów:
1) To bezpośredni komunikat do otoczenia Moriby i samego zawodnika
2) To pośredni komunikat dla pozostałych młodych którzy od września będą przedłużać swoje kontrakty.

93

Prawda jest taka że gdyby nie odszedł - być może Bartomeu by nie oszalał, a klub może miałby jakąś wygraną LM więcej...

91

Ja bym bardziej zwrócił uwagę na fakt, że to Koeman opłacił z własnych pieniędzy odszkodowanie holenderskiej federacji co pokazuje w jak ciężkiej sytuacji był klub niemal 14 miesięcy temu.
Kolejna kompromitacja Bartomeu - potem dziw się człowieku, że trzecie okienko z rzędu osłabiamy kadrę, a z braku laku łatamy skład "talentami" z drużyn młodzieżowych.

@Lucassito zawsze klub opłaca koszt transferu trenera lub piłkarza - to wielki gest że z własnych pieniędzy opłacił odszkodowanie federacji nawet jeśli później te pieniądze miałby odzyskać. Dodatkowo do tego obniżył jako pierwszy w zespole swoją pensję dwukrotnie oraz odłożył jej płatność w czasie - to co piszesz jest podłe. Można kogoś nie lubić, ale takie insynuacje są mega słabe.