O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 812
  • Liczba komentarzy 7151
  • Polecenia 36617

Komentarze

3

Jakość piłkarska Alby oraz to ile znaczy dla reprezentacji Hiszpanii tylko potwierdza jak bardzo jest to dobry zawodnik. Zgodnie z tym co mówiły legendy Barcelony z Puyolem na czele - tym się różni reprezentacja od Barcelony że Enrique stawia na najlepszych zawodników i są to jego decyzje, a nie polityka. W każdym razie Balde ma się od kogo uczyć.

2

@derus Ja też mam styczność z Serbami ze środowiska i piłkarskiego i kibicowskiego - szczerze mam styczność też z Francuzami, Niemcami, Belgami, Luksemburczykami, Holendrami czy kilkoma Hiszpanami i Włochami. Serbowie przy nich są najmniej proputinowscy.
Każdy ma swoje sympatnie, ale powiedzmy sobie szczerze - jak piszesz takie rzeczy to pisz, że to na podstawie twoich subiektywnych poglądów i doświadczeń. Potem takie rzeczy są w Europie cytowane i Polacy się dziwią że świat ich nienawidzi, a na Mundialu ktokolwiek by był na trybunach nie Polakiem to kibicuje naszym przeciwnikom. Ja od kilkunastu lat mieszkam na zachodzie Europy - tutaj nie ma problemu wojny UA-RU, tutaj ludzie się boją że fanatycy i fundamentaliści religijni z Polski wywołają IIIWŚ bo naruszą miedzynarodowe postanowienia. Na zachodzie jest przeświadczenie że Polska jest piątą kolumną UE, a teraz nawet USA i Izrael nie jest nas pewny. Polecam czerpanie wiadomości z różnych źródeł bo jak chodzi o wojnę w Europie to problemem nie są Serbowie, którzy mają poczucie krzywdy ze strony EU (patrz np. Kosowo), a właśnie nieprzewidywalność Polski oraz przekaz medialny, który mocno odbiega od tego co jest przedstawione w Europie zachodniej.

0

@derus a co ty taki cięty na Serbię jesteś - na palcach jednej ręki można policzyć kraje w Europie które nie gardzą Polakami lub nie patrzą na nas z wyższością i to są Serbowie. Kibice też często się razem trzymają.
Prawda jest taka że połowa Europy trzyma kciuki za ruskich a czepiasz się tylko ich.

0

@Antimadridista_WR Rybus też się odpalił :)

9

Wielkie gratulacje należą się Polakom! Grać taki brzydki futbol, tak mało kreatywny na poziomie Mundialu i po 2 meczach posiadać 4 punkty to coś pięknego. Świetnie że mamy indywidualności, ale zespołu jeszcze nie widzę, chociaż kto wie - może to był mecz przełomowy i z Argentyną zagramy jeszcze lepiej.

Zobacz wszystkie

128

Jedyny słuszny wybór! Brawo!
PS: genialne posunięcie marketingowe i psychologiczne zarówno dla klubu jak i zawodnika. Jak dzieciak dostaje numer po Messim to także powinno ułatwić sprawę przedłużenia kontraktu. Z psychologicznego punktu widzenia to pewnego rodzaju zobowiązanie - super!

104

Wow ale zejście z pensji!!!! 20mln na sezon to promocja - Laporta to jest guru negocjacji, chociaż brawa też dla Leo, który ewidentnie poszedł na rękę Barcelonie!

98

Dobra konferencja, dosadna, czytelna i sugestywna jednocześnie.
Nie pierwszy raz Koeman sygnalizuje "słuszne" postawy młodym zawodnikom i trudno będąc kibicem Barcelony się z nimi nie zgodzić. Wg mnie słowa o Moribie są bardzo ważne z dwóch względów:
1) To bezpośredni komunikat do otoczenia Moriby i samego zawodnika
2) To pośredni komunikat dla pozostałych młodych którzy od września będą przedłużać swoje kontrakty.

93

Prawda jest taka że gdyby nie odszedł - być może Bartomeu by nie oszalał, a klub może miałby jakąś wygraną LM więcej...

92

Ja bym bardziej zwrócił uwagę na fakt, że to Koeman opłacił z własnych pieniędzy odszkodowanie holenderskiej federacji co pokazuje w jak ciężkiej sytuacji był klub niemal 14 miesięcy temu.
Kolejna kompromitacja Bartomeu - potem dziw się człowieku, że trzecie okienko z rzędu osłabiamy kadrę, a z braku laku łatamy skład "talentami" z drużyn młodzieżowych.

@Lucassito zawsze klub opłaca koszt transferu trenera lub piłkarza - to wielki gest że z własnych pieniędzy opłacił odszkodowanie federacji nawet jeśli później te pieniądze miałby odzyskać. Dodatkowo do tego obniżył jako pierwszy w zespole swoją pensję dwukrotnie oraz odłożył jej płatność w czasie - to co piszesz jest podłe. Można kogoś nie lubić, ale takie insynuacje są mega słabe.