O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 222
  • Liczba komentarzy 3059
  • Polecenia 9840

Komentarze

5

Wnikliwie przeczytałem cały wywiad - serio nie widzę powodów dla których co niektórzy użytkownicy się non stop czepiają. Jakie dostał pytania to tak oszczerze odpowiedział - w czym problem?
Nasza seria bez porażki z tak kiepskim sportowo składem była imponująca - przegrywamy tylko z zespołami które mają więcej jakości i doświadczenia - patrz Real, patrz PSG.
Kto jak kto ale to Koeman wyciągnął z bagna nasz zespół oraz dał szansę młodzieży, która za kilka lat będzie dzielić i rządzić. To kluczowa fraza: "ZA KILKA LAT", bo biorąc pod uwagę jak wiele młodzieży gra pierwszym składzie to zawsze z topowym rywalem przykładowo Dest psychicznie przegra mecz przed rozpoczęciem, Pedri przestanie celnie podawać a Araujo może zostać dziecinnie ograny przez Benzemę i to jest normalne.
Pretensje do Koemana że z kilkoma bardzo doświadczonymi zawodnikami i młodzieżą nie wygrywa klasyku są chore - rozumiem że w ataku mógł postawić na kogoś innego niż Messi/Dembele, a w pomocy jakby dostał szansę Fernandes/Puig/Pjanic to byśmy rozklepali Real... no brawo - gwiaza Minguezy zaświeciła w klasyku, chłopaka który w poprzednim sezonie był rezerwowym w Barcelonie B - to chyba pokazuje bardziej ile dobrego wyciagnał z zespołu Koeman oraz jak bezsensowna była polityka transferowa Bartomeu.

3

Liczę że wynudzisz się jutro na bramce!

0

@gumaz hehehe biorąc pod uwagę że Dembele ma rok kontraktu to 40mln euro by było niewyobrażalną wręcz kwotą za niego:) nie wiem skąd wziąłeś taką kwotę ale może nie zrozumiałem żartu :)

5

Paradoksalnie ja bym zaczął z Dembele i Destem na ławce, bo jeden ma problem od kilku tygodni z pachwiną, a Dest musi poczuć oddech konkurencji bo może w jednym meczu osiągnął jak do tej pory poziom Roberto sprzed kontuzji.

3

Jeśli to prawda to nasz budżet latem będzie mniejszy o 88 mln euro niż plan finansowy. Nie mam zielonego pojęcia jak Bartomeu mógł zaplanować taki rozwój wydarzeń, bo bardziej wygląda to jak finansowa mina.
Liczę na korzystne warunki ustawy covidowej o której mówił ekonomista kilka artykułów temu bo inaczej zapowiadają się dziesiątki milionów kosztów za tego piłkarza bez względu na to czy będzie sprzedany czy nie.

Zobacz wszystkie

86

Pytanie kogo miał zaprosić jak jedynym stoperem w Barcelonie B jest 25-letni Riera, który przyszedł kilka dni temu, 18-letni Marsa, który jest mega słaby, a Gomes i Mingo są kontuzjowani... Koeman co najwyżej mógł wysłać smsa o treści pomagam i podesłać im Minguezę (ale wiemy że jest potrzebny u nas).

79

Barcelona zależna jest tylko od siebie!

68

Powoli Koeman staje się magnesem dla piłkarzy, dotychczas był niewątpliwie dla młodzieży magnesem, ale teraz wszystko się zmienia - Depay, Wijnaldum chcą mniej zarabiać byle wrócić pod jego skrzydła, teraz Lukaku, a Kane kilka dni temu też przebąkiwał że praca z nim to marzenie. Super!

60

Co by nie było - proszę o uszanowanie topowego strzelca w historii Barcelony i nie jechanie po nim jak po kobyle.

58

@priest9999 dla mnie to idiotyczne porównania - po co porównywać zawodników 1:1 jak trzeba patrzeć na zespół.
1. Valverde bazował na zgranym zespole
2. Valverde nie brał do składu 5-6 zawodników Barcelony B
3. Valverde nie musiał szkolić młodzieży
4. Valverde nie musiał ryzykować sinusoidalną formą młodych zawodników
5. Busi, Rakieta, Messi, Suarez, Umtiti, Iniesta 3 lata temu byli niewątpliwie lepsi niż dzisiaj
6. Valverde nie potrafił grać bez 9 - Koeman cały sezon bez 9 gra w zespole który grubymi latami grał z 9.
7. Valverde nie kombinował taktycznie - 1:0 i do domu po 3-4 strzałach w meczu. Koeman szuka najlepszych pozycji dla zawodników.

Różnica jest jeszcze taka - że bez względu na okoliczności praca Koemana za rok-dwa będzie zbierała owoce, a praca Valverde było trzymaniem w ryzach zespołu który się nie rozwijał.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Którego z napastników powinna sprowadzić Barcelona w ramach wolnego transferu?