O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3900
  • Liczba komentarzy 2805
  • Polecenia 2680

Komentarze

0

Kwestia tego że chyba nie powinniśmy tego chcieć.

0

Messi powinien dostać - 1 zaliczając czerwoną kartkę. Przechodzony mecz. Dramat kondycyjny uwidoczniony przy kontrze Dembele gdzie na początku próbował biec a później stanął. To obrazuje jaką siłę wpływu na zespół i trenera musi mieć że pozwala mu się zostawać jako najbardziej wysuniętemu grwczowi, gdzie nie raczy nawet ruszyć po wykopywane do przodu piłki, a także nie asekuruje przed polem karnym przy rożnych przeciwnika. Powiedzmy sobie wprost. Messi poza atakiem nie istnieje dla drużyny w meczu. A gdy włącza tryb "przechodzenie meczu" to w cale go nie ma. A wręcz przeszkadza ustawiając się na środku przed polem karnym wyci@gając obrońce i uniemożliwiając zejście do środka innym graczom. Sorry alw obecnie jego obecność na boisku po prostu gniecie cały zespół.
Myślę że właśnie dlatego Koeaman nie interweniował w sprawie zatrzymania Suareza. Pora pozbyć się balastu choć by byli to najlepsi i najbardziej zasłużeni gracze jeśli nie potrafią dostosować się do obecnych warunków drużyny.

0

@PIETREKs jest regulamin odnośnie pauzowania za kartki, który był znany stronom przed meczem. Wiec w czym problem

2

MEssi dał impuls w 118 minucie! Brawo Leo pokazałeś jak dziś grałeś! Przynajmniej nie będę musiał ciebie oglądać chodzącego w następnym meczu.

0

@Magicc89PL bez przesady Athletic też nie za wiele miał. 4 akcje? To my straciliśmy głupio 2 bramki. Przy trzeciej bez przesady, narzekać na kogokolwiek było by głupio. Strzał życia.

Zobacz wszystkie

40

Fajny mecz z jego strony. Widać, ze pasuje mu dużo bardziej szybka gra z Griezmanem niż granie statecznym Suarezem na ścianę albo stylem Barcy "w poprzek" na ścianę.
Oni i Fati powinni dostawać szanse. Naprawdę powinno się inwestować w choć jednego z nich.

32

Jak ktoś powie, ze to wina Cillessena to padnę. Kto miałby szanse to wyciągnąć?

30

@Rafiniaaa W jego wieku iniesta był głębokim rezerwowym leczącym uraz za urazem. Żaden piłkarz nie ustabilizuje formy nie grając.

28

Każdemu zimowemu transferowi mówię nie. Jeśli transfer Garcie ma wynieść 5+5 to wolę za pół roku brac za darmo. Jest dramat z kasą. I każde 5mln się liczy.

28

No tak. Znowu wygrywamy i znowu miernotę przyktywamy zwycięstwem i dobrą grą drużyny.
To jakie straty notuje w rozegraniu Busi to jest jakaś patologia. 4 to maksymalna ocena i tym razem czytelnicy nie zawiedli. Człowiek gra w jakimś swoim świecie obecnie. Jak można podać w bok na pamięć w obronie na 30 metrze jak tam stoi rywal. Mocny zjazd w tym sezonie naszego DM. Może to i dobrze. Zmiany będą latwiejsze do przyjecia.
Poza tym reszta spoko. Cieszy to ze w koncu pomoc wziela sie za granie.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Co było najgorsze w Barcelonie w 2020 roku?