O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4400
  • Liczba komentarzy 3891
  • Polecenia 4235

Komentarze

3

@MakeNoise głos rozsądku.
Powiem tak. 34 letniego Lewego za 30-35mln bym wziął, bo zwróci się z kontraktów i przysłowiowych koszulek. Ale przy 60 mln uśmiechnął bym się do Khana i powiedział. No to poczekamy rok.
Nie ma co się zarzynać. Odbudowa powinna polegać na zaciskaniu pasa i wyciskaniu wszystkich możliwych zaskórniaków z pr klubu. A nie na ryzykownej opcji wydam więcej żeby się więcej zwróciło.
Ta drug opcja ma sens tylko jeśli się uda. Jak za 1 kadencji Prezesa. Jak się nie uda to będzie czarna dupa bo już nie będzie co sprzedać.

1

Sytuacja z Umtitim pokazuje w jakiej czarnej dupie zostawił nas barto. Najpierw trzeba było walczyć na rozciągnięcie kontraktu. A teraz słuchać bzdur że zawodnik z czegoś zrezyguje.
Nie zrezygnował do teraz więc nie zrezygnuje i obecnie.

0

Po Mane Bayern na pewno nie jest zaintersowany, bo ma natłok grajków na tych pozycjach.
A Chelsea? Tuchel lubi zawodników grających od pola karnego do pola karnego. A nie wyłącznie atakujących. A po Lukaku dosyć im kapryśnych graczy.
Mam wątpliwości czy Dembele ma jakąkolwiek propozycje z liczącego się klubu.

2

I to znowu klub ma sprawdzać, czy może złożyć lepsza ofertę.
Oferta zdaj się OSTATECZNA została złożona.
Jestem zwolennikiem Dembele i zawsze byłem. Ale nie za cenę ośmieszania się klubu.
Bayern pokazuje swoim gwiazdom gdzie ich miejsce. Są jakieś granice finansowego szaleństwa. Nie ma piłkarzy ponad klub.
Dembele ma ten problem, że jest znany z kontuzji i zjeba....charakteru. Po Pogbie, Balotelilich kluby wystrzegają się freakow.
A choć to nadal świetny piłkarz, wygląda na to, że przyszedł moment opcji SPRAWDZAM. Skoro ma tyle ofert na ręku niech przebiera. Bo widać nagle bajkowa ciuchcia Bayernu, Psg i Chelsea nagle odjechała.

4

Za 5 mln nie znajdziemy rezerwowego na tym poziomie + z tymi zarobkami.
Ludzie. Skład liczy 25 osób. Dobrze jeśli ławka prezentuje poziom. A tego Mingezie nie odmówimy. Nie będzie to Puyol ani Pique. Ale kiedy trzeba poziom trzyma nienajgorszy.

Zobacz wszystkie

40

Fajny mecz z jego strony. Widać, ze pasuje mu dużo bardziej szybka gra z Griezmanem niż granie statecznym Suarezem na ścianę albo stylem Barcy "w poprzek" na ścianę.
Oni i Fati powinni dostawać szanse. Naprawdę powinno się inwestować w choć jednego z nich.

35

Tendencyjny artykuł. Nie strzelasz to nie zwiększasz wartości?
Jeśli ktoś oglądał Duńczyków we wszystkich meczach, śmiało może powiedzieć, że poza meczem z Finami, Martin należy do najlepszych graczy na boisku. Potrafił wypracować kolegom setki. Stwarzał zagrożenie. W meczu z Rosjanami w kiwce dosłownie ośmieszył na wysokości pola karnego przeciwnika Rosjanina.
Na prawdę niezłe Euro Martina

32

Jak ktoś powie, ze to wina Cillessena to padnę. Kto miałby szanse to wyciągnąć?

31

Powiem tak. Łączony od dawna z RM. W zainteresowaniu każdego pewnie topowego klubu. Szacun dla Laporty jeśli udało mu się doprowadzić do tego że się zainteresowali do przejrzenia naszej oferty (w sytuacji jakiej jesteśmy) z bliska. To pokazuje że jesteśmy znowu w grze i czołowi piłkarze liczą się z nami. A czy uda się kupić? Wątpliwe czy nas w ogóle stać. Aczkolwiek z kryzysy nie zawsze wychodzi się redukcja i oszczędnościami, a budowaniem marki. Laporta być może liczy na powtórkę z cudu transferowego R10.
Tak naprawdę nasz@ największą szansą jest to że Barca zawsze miała topową mega 9 która była mega gwiazdą. To może skusić Haalanda. Etoo, Ibra, Suare a wcześniej Kluivert, Romario.
Może to być też koło ratunkowe jeśl nie zatrzymamy Messiego.

31

Powiedzmy sobie szczerze. Na poziomie Barcelony kiedy dostawał szansę nie zawiódł nigdy. Po mimo licznych kontuzji, gdy był gotowy wchodził i potrzebował pół meczu by nie odstawać od poziomu jak by grał cały czas.
Naprawdę dobry zawodnik. Osiągnął by TOP gdyby nie przypadłość do kontuzji