O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4600
  • Liczba komentarzy 4029
  • Polecenia 4450

Komentarze

0

@QuentinTarantino niech strzela w lidze. Nawet ogórkom. Bo głównie meczami z tymi ogórkami wygrywa się LaLigę. Drużyna potrzebuje graczy dających coś ze słabymi i mocnymi zespołami. Paradoksalnie czemu nasza pomoc, w ogórkowej lidze, nie potrafi tak klepać szybkiej piłki, jak robiła to wczoraj. Debele i Lewy to chyba wyższa pułka niż Olmo i Asensio

0

Najgorsze: to że w reprezentacji Hiszpanii nasza pomoc potrafi zdominować Kostarykę, a na tle Cadizów, Levantów itp. wyglądają jak goryle we mgle.

0

Mecz pokazuje jak nam w klubie jest potrzebny rozgrywający szybkie piłki, jak Olmo/Silva.

0

No jak chce kupić to natychmiast mu go sprzedajmy.

0

Fajnie bo będzie w rytmie treningowym podobnym do stylu Barcy. Jednak szczerze chciałbym aby nie grał. Nie daj boże jakiś uraz.

Zobacz wszystkie

40

Fajny mecz z jego strony. Widać, ze pasuje mu dużo bardziej szybka gra z Griezmanem niż granie statecznym Suarezem na ścianę albo stylem Barcy "w poprzek" na ścianę.
Oni i Fati powinni dostawać szanse. Naprawdę powinno się inwestować w choć jednego z nich.

35

Tendencyjny artykuł. Nie strzelasz to nie zwiększasz wartości?
Jeśli ktoś oglądał Duńczyków we wszystkich meczach, śmiało może powiedzieć, że poza meczem z Finami, Martin należy do najlepszych graczy na boisku. Potrafił wypracować kolegom setki. Stwarzał zagrożenie. W meczu z Rosjanami w kiwce dosłownie ośmieszył na wysokości pola karnego przeciwnika Rosjanina.
Na prawdę niezłe Euro Martina

32

Jak ktoś powie, ze to wina Cillessena to padnę. Kto miałby szanse to wyciągnąć?

31

Powiem tak. Łączony od dawna z RM. W zainteresowaniu każdego pewnie topowego klubu. Szacun dla Laporty jeśli udało mu się doprowadzić do tego że się zainteresowali do przejrzenia naszej oferty (w sytuacji jakiej jesteśmy) z bliska. To pokazuje że jesteśmy znowu w grze i czołowi piłkarze liczą się z nami. A czy uda się kupić? Wątpliwe czy nas w ogóle stać. Aczkolwiek z kryzysy nie zawsze wychodzi się redukcja i oszczędnościami, a budowaniem marki. Laporta być może liczy na powtórkę z cudu transferowego R10.
Tak naprawdę nasz@ największą szansą jest to że Barca zawsze miała topową mega 9 która była mega gwiazdą. To może skusić Haalanda. Etoo, Ibra, Suare a wcześniej Kluivert, Romario.
Może to być też koło ratunkowe jeśl nie zatrzymamy Messiego.

31

Powiedzmy sobie szczerze. Na poziomie Barcelony kiedy dostawał szansę nie zawiódł nigdy. Po mimo licznych kontuzji, gdy był gotowy wchodził i potrzebował pół meczu by nie odstawać od poziomu jak by grał cały czas.
Naprawdę dobry zawodnik. Osiągnął by TOP gdyby nie przypadłość do kontuzji