O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3600
  • Liczba komentarzy 2362
  • Polecenia 1982

Komentarze

1

@Tom_Sta Vermalena ani Arsenal ani Barca nie wyleczyły. Niektórzy tak po prostu mają. Ale zgodzę się, że jest mega dobry. Nawet w Barcie to polakzywał. Dodatkowo na liczbę rozegranych minut statystyki ma swietne

0

@Fenelon dasz glowe ze tam nie ma klauzul, że im to oddadzą itp? Inaczej co za problem bylo powiedzieć obcinajcie? Po co jakieś negocjacje?
Prawda jest taka, ze na pewno ten procent negocjowano, i czymś ich przekonanno

0

I to jest dobre podejście. Chcemy nie chcemy jak każdy musimy przetrwać. To nie czas na rzucanie 150mln na Neymara czy 100 na Lautaro, jeśli obcinamy pensje zawodnikom. To wprowadzi mega zgrzyty.

0

@Aleksy1986 Napisał o piłkarzach. Mamy jeszcze inne sekcje. A jak wczęsniej podawali mamy zdaj się 80proc wydatków na pensje pracowników (czyli wszystkich).
MEssi zarabia dużo więcej. Na mocy kontraktu z 2017r. 100mln. Tylko jest to chyba brutto.
https://www.meczyki.pl/newsy/lionel-messi-zarobki-na-minute-dziennie-rocznie-sportbuzz/112859-n

2

@th@les jakoś nie wierzę o propozycję obniżenia pensji o 70 proc. Tylko raczej do 70 proc. Gazety często lubią leciutko zmienić literkę. Do/o.
A prawda jest taka, że teoretycznie wystarczy poprosić Messiego o obniżenie na rok o 70 proc. I już teoretyczna strata jest praktycznie pokryta. Dlatego nie wierzę w takie propozycje na ten moment kiedy nie wiedzą czy dograją sezon czy nie. Bo rachunek jest prosty. Jeśli nasz pułap płac jest na pozionie 80 proc całego budżetu. to jak obniżymy te płace o 70 proc, to zdaj sie wyjdzie ze to bedzie już tylko 56proc całego budżetu. I nagle Barca wyjdzie z 200mln zysku? W takiej sytuacji rozumiem piłkarzy. I dlatego cięzko mi uwieżyć aż w tak drastyczne cięcie.

Zobacz wszystkie

40

Fajny mecz z jego strony. Widać, ze pasuje mu dużo bardziej szybka gra z Griezmanem niż granie statecznym Suarezem na ścianę albo stylem Barcy "w poprzek" na ścianę.
Oni i Fati powinni dostawać szanse. Naprawdę powinno się inwestować w choć jednego z nich.

32

Jak ktoś powie, ze to wina Cillessena to padnę. Kto miałby szanse to wyciągnąć?

30

@Rafiniaaa W jego wieku iniesta był głębokim rezerwowym leczącym uraz za urazem. Żaden piłkarz nie ustabilizuje formy nie grając.

28

No tak. Znowu wygrywamy i znowu miernotę przyktywamy zwycięstwem i dobrą grą drużyny.
To jakie straty notuje w rozegraniu Busi to jest jakaś patologia. 4 to maksymalna ocena i tym razem czytelnicy nie zawiedli. Człowiek gra w jakimś swoim świecie obecnie. Jak można podać w bok na pamięć w obronie na 30 metrze jak tam stoi rywal. Mocny zjazd w tym sezonie naszego DM. Może to i dobrze. Zmiany będą latwiejsze do przyjecia.
Poza tym reszta spoko. Cieszy to ze w koncu pomoc wziela sie za granie.

26

Nie ma się co szczypać. Po to jest w składzie aby grać jak trzeba. Gorszego debiutu niż Firpo nie zaliczy raczej. A jak widać Firpo się po dramacie odbudował.
Skoro kupi to się nadaje nie?