O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4100
  • Liczba komentarzy 3635
  • Polecenia 3878

Komentarze

0

Nie chciałem komentować po wczoraj. Ale City wystawia 2 rezerwowych, Livepool oszczędza najlepszego obrońcę. Każdy rotuje jak może bo wie że najważniejsi zawodnicy musza odpoczywać. A my klepaliśmy biednym Pedrim aż mu organizm nie wytrzymał. Powie ktoś kogo w puścić. W sezonie przejściowym tego kogo mamy na ławce.
To nie wina Pijaniców że nie byli w stanie grać na pioziomie tylko zespołu, który jest niewolnikiem starego stylu gry. Tylko obecnie nie ma już kim tak grać. A na ten moment nie umiemy grać ani defensywnie, ani z kontry.

1

@XTobiX ciężko tak porównać. Pamiętaj że Bayern prowadzący 2:0 też gra inaczej. Już tak nie pressuje. Oddaje piłkę do gry Barcie.

2

Ludzie czego się spodziewamy. Jesteśmy niewolnikami stylu który prezentowaliśmy wiele lat. Niestety przespaliśmy zmiany pojedynczych zawodników. Doszedł Alba, wpasował się. Rakitic sie wpasował. Ale trzon był taki sam. Później każdemu kładzono kłody pod nogi. Bo nie gra jak ALves. Bo nie gra jak Xavi. Ale to były tuzy. Zobaczcie jak to wygląda w Bayernie. Musiała w zeszłym sezonie młody drewniak. Obecnie? Wschodzaca gwiazda. A u nas środek nie umie kopnąć dwóch piłek. Bo nikt nie ma pomysłu co zrobić z Fdj. Ani na DM anie na ofensywnym ani w środku. Niech się ktoś zdecyduje co on ma w końcu robić. Nasze skrzydła z Destem to dno. Alba potrafi zagrać ale jemu ktoś musi zrobić miejsce i wypuścić piłkę. W przedsezonie środek fajnie szybko grał. A teraz co?
Nie ma środka to i obrona zrobi błąd. I napad nie będzie miał sytuacji. Zbudowaliśmy obronę. Zbudowaliśmy nowy atak. Ale do przodu nie będzie fajnie to wyglądało jak nie będzie miał kto grać w środku. A na chwilę obecną nie ma.

1

Może ten mecz pokaże trenerowi że w środku potrzeba kogoś kto rozgrywa. Ani Pedri ani Fdj i Busi nie są rozgrywającymi. Są fajni w odbiorze. Pedri z Frankim grają dobrze wysoko ale w środku jest dziura.
Demir albo Puig muszą wejść.

0

Jak mamy coś zagrać w środku to Demir/Puig na 4 pomocnika. Bo kiedy jak nie teraz. Nazwiska na ławce zniewalające.

Zobacz wszystkie

40

Fajny mecz z jego strony. Widać, ze pasuje mu dużo bardziej szybka gra z Griezmanem niż granie statecznym Suarezem na ścianę albo stylem Barcy "w poprzek" na ścianę.
Oni i Fati powinni dostawać szanse. Naprawdę powinno się inwestować w choć jednego z nich.

35

Tendencyjny artykuł. Nie strzelasz to nie zwiększasz wartości?
Jeśli ktoś oglądał Duńczyków we wszystkich meczach, śmiało może powiedzieć, że poza meczem z Finami, Martin należy do najlepszych graczy na boisku. Potrafił wypracować kolegom setki. Stwarzał zagrożenie. W meczu z Rosjanami w kiwce dosłownie ośmieszył na wysokości pola karnego przeciwnika Rosjanina.
Na prawdę niezłe Euro Martina

32

Jak ktoś powie, ze to wina Cillessena to padnę. Kto miałby szanse to wyciągnąć?

31

Powiem tak. Łączony od dawna z RM. W zainteresowaniu każdego pewnie topowego klubu. Szacun dla Laporty jeśli udało mu się doprowadzić do tego że się zainteresowali do przejrzenia naszej oferty (w sytuacji jakiej jesteśmy) z bliska. To pokazuje że jesteśmy znowu w grze i czołowi piłkarze liczą się z nami. A czy uda się kupić? Wątpliwe czy nas w ogóle stać. Aczkolwiek z kryzysy nie zawsze wychodzi się redukcja i oszczędnościami, a budowaniem marki. Laporta być może liczy na powtórkę z cudu transferowego R10.
Tak naprawdę nasz@ największą szansą jest to że Barca zawsze miała topową mega 9 która była mega gwiazdą. To może skusić Haalanda. Etoo, Ibra, Suare a wcześniej Kluivert, Romario.
Może to być też koło ratunkowe jeśl nie zatrzymamy Messiego.

31

Powiedzmy sobie szczerze. Na poziomie Barcelony kiedy dostawał szansę nie zawiódł nigdy. Po mimo licznych kontuzji, gdy był gotowy wchodził i potrzebował pół meczu by nie odstawać od poziomu jak by grał cały czas.
Naprawdę dobry zawodnik. Osiągnął by TOP gdyby nie przypadłość do kontuzji