O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Ch. Stoiczkow, J. Litmanen, C. Puyol, L. Enrique
  • Ulubione zespoły Barca , Ajax
  • Barcelonie kibicuję od 1994

Statystyki

  • Dni w serwisie 2830
  • Liczba komentarzy 2019
  • Polecenia 4958

Komentarze

1

@Mns21 Oczywiście, że są i powinno to być również pietnowane. Jednak ja nie mam żadnych wątpliwości po co ten film akurat teraz został "odpalony".
Co do braku dowodów, to fakt. Ta produkcja raczej insynuuje, podpowiada dla widza, ale nie przedstawia żadnych dowodów, jak słusznie stwierdziłeś.

16

Bardzo, ale to bardzo jest podłe, to co robi TVP. Wiadomo po co ten film znalazł się teraz na antenie. Próbuje odwracać kota ogonem, odrwacać uwagę od ważnego problemu. Próbuje przed własnym elektoratem utwierdzić siebie i ten elektorat, że w "innych kręgach też są pedofile". Ma to się pięknie łączyć w swoim wydzwięku propagandowym ze środowiskiem artystów, czyli Kazik to degenerat, a pewnie i zna pedofilów... dlatego nas nie lubi.
To nic, że jeszcze kilka lat wstecz to samo środowisko ubóstwiało Kazika, bo ten stwierdził, że według niego śp. Pan Kaczyński był najlepszym prezydentem. Wtedy był bohaterem, teraz wrogiem. Bolszewicka mentalność, brak zasad i honoru!!!

Mało tego, teraz nawet Pan Terlikowski jest zdrajcą i agentem, bo wystapił w filmie braci Sekielskich i miał czelność stwierdzić słusznie, że Kościół musi stanąć w prawdzie. Tak samo wygląda nagonka na księdza Isakowicza-Zeleskiego, który od lat walczy z byłymi agenetami komuny w kościele, jak również ze środowiskiem pedofilskim. Dlatego przez lata nie zrobił kariery, bo nie jest "swój".
To jest tak parszywe, tak po ludzku miałkie. Kolejny poziom żenady przekroczony. Brawo PiS, brawo TVP!!!

1

@Janiama Według mojej subiektywnej opinii Twoja analiza jest bardzo rozsądna. Zgadzam się praktycznie w 100%. No może z drobnym wyjątkiem, czyli Neto. Jest to niezły rezerwowy, ale chyba rozumiem Twój zamysł, chcesz aby klub zarobił pieniądze. Tylko kogo w zamian za Neto? Ajax Onany nie chce puścić, a jeżeli już, to za duże pieniądze. No i mi by go było szkoda na rezerwę, nie wspominając już o tym, że nie chcę tego, aby Ajax zupełnie sie wyprzedał.
Chyba, że Inaki na rezerowego? W sumie dużo meczy nie będzie musiał rozegrać, bo Niemiec jest odporny na kontuzję. Tutaj odpukać...
Z całą resztą absolutnie się zgadzam.

0

@barcelonaLM No tak. Wszelkie programy informacyjne ze stajni telewizji publicznej to propaganda na "najwyższym" poziomie, mająca utwierdzać przekonanych, jak również nakręcać dalszą polaryzację i wzajemną nienawiść. Żenada.

2

@Chakalaka Dobrze, dobrze. Dzieki takim działaniom i dzięki temu, ze idą w zaparte, to będą tracic elektorat "centrowy", czy inaczej umiarkowany. Na samym partyjnym i wyborczym betonie sukcesu kolejny raz nie odniosą.
"Pycha kroczy przed upadkiem".

Zobacz wszystkie

84

A mnie bawią wojujący ateiści, którzy muszą na każdym kroku, wszystkim wokół udowadniać swoją wyższość. Przy okazji zachwycają się swoim "heroizmem", jak to dzielnie kolejny raz dali nauczkę i przygadali jakiemuś zacofanemu katolowi. Oczywiście muszą nieustannie podkreślać, ja myślę samodzielnie, jestem wyjątkowy i inteligentny, a tamci to zacofani troglodyci. Tego typu zachowanie cechuje niedojrzałych emocjonalnie gówniarzy, którzy szukają dowartościowania oraz co zabawne szukają również identyfikacji grupowej, akceptacji. Gdyby rzeczywiście myśleli samodzielnie nie musieliby podkreślać tego na każdym kroku.
Ps. Sam jestem osobą niewierzacą.

76

Z całego serca życzę mu wszystkiego najlepszego, szczególnie zdrowia dla niego i jego rodziny. Uwielbiałem go jako piłkarza, uwielbiałem go jako trenera Barcy. Dla mnie osobiście to ikona, nie zawacham się użyć słowa legenda, świetny piłkarz, trener i człowiek. Powodzenia i dużo zdrowia Lucho!

75

Moi drodzy rozumiem Waszą troskę o dobro klubu, ale czy Wy serio uważacie, że taki klub jak Barcelona nie ma planu B? Czy Wy serio uważacie, że takie osoby jak obecny dyrektor sportowy Pan Fernandez, czy doradzający mu weteran Pan Ariedo Braida są tak głupi, że nie maja planu awaryjnego? Czy Wy serio uważacie się za lepszych ekspertów, bardziej przenikliwych analityków piłkarskich, bardziej kompetentnych od tych ludzi? Serio?
No, to gratuluje samooceny.
Oczywiście szkoda będzie stracić młodego Niemca, ale nic na siłę. Z niewolnika nie ma pracownika! Jest osobą dorosłą i osobą wolną, może decydować jak tylko chce o swojej przyszłości.
Obecnie sadzanie w lidze Bravo na ławce tylko dlatego aby młody Niemiec przestał strzelać fochy, byłoby bezdenną głupotą! Bravo w kwietniu skończy 33 lata, nie jest to wiek dla bramkarza w którym myśli się już o piłkarskiej emeryturze. Dla części młodych kibiców może to być oczywiście niezrozumiały skandal.

71

Ciekawe ile będzie trwał zbiorowy ból d... Laporciarzy? Jest to z jednej strony śmieszne zjawisko, z drugiej strony jednak staje się coraz bardziej irytujące. Ojoj tak kocham Barcę, że "marzę aby Bartomeu poszedł siedzieć","szkoda, że zdobyli tryplet, bo bez niego Bartomeu by nie wygrał"," przestaje kibicować Barcelonie bo ten klub stracił już wszystkie wartości". Tego typu podobne stwierdzenia nieustannym potokiem zalewają forum tej strony.
Wy nie kochacie Barcy, wam się tylko tak wydaje. Barcelona ma problem z kibicami sukcesu, którym się w d... poprzewracało. Było to wyraźnie widoczne w grudniu i styczniu poprzedniego sezonu, jest widoczne i teraz!
Zachowujecie się niektórzy jak rozkapryszone bachory, które nie otrzymały swojej zabawki więc wyczekują upadku Barcy pod rządami Bartka. Wszystko po to aby tylko nasycić swoje ego, swoją próżność, aby móc postawić na swoim, a potem wytykać to innym. Oczywiście nie jest to zachowanie egoisty toż to prawdziwa miłość do klubu...
Jeden z drugim gówniarzem musi zrozumieć, że życie nie zawsze polega na stawianiu na swoim, że bardzo często bez kompromisu nie da rady nic sensownego zbudować. Czasami warto spojrzeć dalej niż czubek swojego nosa.

69

Za stary? Na tej stronie to już chyba same małolaty zostały co to 30 latka uważają za starego. Drodzy krytykanci pamiętacie chociażby Heńka? Ile miał lat jak przychodził pełnić rolę jokera w Barcelonie? Otóż miał 33 lata, tyle ile będzie miał Lavezzi jak już wypełni ewentualny kontrakt z Barcą.
Młodych perspektywicznych zmienników ze światowego topu zostawcie sobie na ławkę w Fifie i Pesie.
Barcelona bardzo mądrze celuje! Będę się tak samo cieszył z Nolito, jak z Ezequiela. Dwa bardzo dobre typy na ławkę.

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?