O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Ch. Stoiczkow, J. Litmanen, C. Puyol, L. Enrique
  • Ulubione zespoły Barca , Ajax
  • Barcelonie kibicuję od 1994

Statystyki

  • Dni w serwisie 2949
  • Liczba komentarzy 2227
  • Polecenia 5708

Komentarze

0

@ToshyFCB Ja rozumiem kumulacje emocji, ja rozumiem zawód, jednak proszę nie obrażaj legendy Barcy, bo on póki co jest najmniej winny.
Ja nie czuję się na siłach aby twierdzić co trzeba było zrobić, a czego unikać. Wiem jedno, wierzę w Koemana i jemu wierzę. Bo co mi zostało?
Musimy pozbyć się zawodników ze starej gwardii, z ogromnymi zarobkami, a to jest jak widać nie takie proste tylko w Barcelonie jak niektorzy uważają, bo i Real ma z tym problem, szczególnie w sytuacji covidowej w piłce.
Miejmy nadzieję, że jednak ktoś odejdzie, a może ktoś dołączy.
Trochę szkoda mi Koemana, że obejmuje Barcę w tak trudnych warunkach, bo dostał arcy trudne zadanie. Jak widać nie rozegrał jeszcze jednego oficjalnego meczu, a już go kibice wyzywają.

1

@ToshyFCB Za dużo emocji, za mało, mało, bardzo mało myślenia. W systemie, którym chce grać Koeman, przy obecnie dostępnej ławce, Puig by nie grał dużo. Zwyczajnie w tym systemie nie ma miejsca dla piłkarza o tej specyfice. Tutaj chodzi o zachowanie fair wobec piłkarza. Po co w wieku 21 lat ma wiekszość sezonu ogladać z ławki?
Co do Suareza to zachował się jak najbardziej fair. Jak najszybciej oznajmił mu, że go nie widzi w swoich planach. Kawa na ławę i tyle. Dał mu dużo czasu na decyzję. To przecież w żaden sposób nie koliduje z możliwością pożegnania go w godny sposób. Nie rozumiem o co tu jest sapanie?
No i żenadą to jest twój komentarz.

3

@Chakalaka Do Megadeath musiałem jakoś dojrzeć. Metallica, Slayer od młodości dudnili mi w głośnikach, czy słuchawkach, a Megadeath polubiłem później. Jednak to świetna kapela thrashowa!

0

@Hushovt Na to pytanie nie potrafię inaczej odpowiedzieć jak - pewnie tak chce Koeman.

8

Oho! LR już praktycznie wydała wyrok na legendarnego Holendra. Co jest śmieszne...
Wystarczyła informacja, że podobno Koeman szczerze oznajmił wielbionemu tutaj Puigowi, iż w jego systemie będzie miał mało szans na grę.
Jeżeli Holender tak uważa, to zachowuje się dobrze wobec młodego piłkarza. Nie fair byłoby zatrzymanie go w zespole i trzymanie na ławie lub trybunach.
Jeżeli jest to prawdą to sprzedać i zachować opcję pierwokupu, ewentualnie wypożyczyć.

Zobacz wszystkie

84

A mnie bawią wojujący ateiści, którzy muszą na każdym kroku, wszystkim wokół udowadniać swoją wyższość. Przy okazji zachwycają się swoim "heroizmem", jak to dzielnie kolejny raz dali nauczkę i przygadali jakiemuś zacofanemu katolowi. Oczywiście muszą nieustannie podkreślać, ja myślę samodzielnie, jestem wyjątkowy i inteligentny, a tamci to zacofani troglodyci. Tego typu zachowanie cechuje niedojrzałych emocjonalnie gówniarzy, którzy szukają dowartościowania oraz co zabawne szukają również identyfikacji grupowej, akceptacji. Gdyby rzeczywiście myśleli samodzielnie nie musieliby podkreślać tego na każdym kroku.
Ps. Sam jestem osobą niewierzacą.

76

Z całego serca życzę mu wszystkiego najlepszego, szczególnie zdrowia dla niego i jego rodziny. Uwielbiałem go jako piłkarza, uwielbiałem go jako trenera Barcy. Dla mnie osobiście to ikona, nie zawacham się użyć słowa legenda, świetny piłkarz, trener i człowiek. Powodzenia i dużo zdrowia Lucho!

75

Moi drodzy rozumiem Waszą troskę o dobro klubu, ale czy Wy serio uważacie, że taki klub jak Barcelona nie ma planu B? Czy Wy serio uważacie, że takie osoby jak obecny dyrektor sportowy Pan Fernandez, czy doradzający mu weteran Pan Ariedo Braida są tak głupi, że nie maja planu awaryjnego? Czy Wy serio uważacie się za lepszych ekspertów, bardziej przenikliwych analityków piłkarskich, bardziej kompetentnych od tych ludzi? Serio?
No, to gratuluje samooceny.
Oczywiście szkoda będzie stracić młodego Niemca, ale nic na siłę. Z niewolnika nie ma pracownika! Jest osobą dorosłą i osobą wolną, może decydować jak tylko chce o swojej przyszłości.
Obecnie sadzanie w lidze Bravo na ławce tylko dlatego aby młody Niemiec przestał strzelać fochy, byłoby bezdenną głupotą! Bravo w kwietniu skończy 33 lata, nie jest to wiek dla bramkarza w którym myśli się już o piłkarskiej emeryturze. Dla części młodych kibiców może to być oczywiście niezrozumiały skandal.

71

Ciekawe ile będzie trwał zbiorowy ból d... Laporciarzy? Jest to z jednej strony śmieszne zjawisko, z drugiej strony jednak staje się coraz bardziej irytujące. Ojoj tak kocham Barcę, że "marzę aby Bartomeu poszedł siedzieć","szkoda, że zdobyli tryplet, bo bez niego Bartomeu by nie wygrał"," przestaje kibicować Barcelonie bo ten klub stracił już wszystkie wartości". Tego typu podobne stwierdzenia nieustannym potokiem zalewają forum tej strony.
Wy nie kochacie Barcy, wam się tylko tak wydaje. Barcelona ma problem z kibicami sukcesu, którym się w d... poprzewracało. Było to wyraźnie widoczne w grudniu i styczniu poprzedniego sezonu, jest widoczne i teraz!
Zachowujecie się niektórzy jak rozkapryszone bachory, które nie otrzymały swojej zabawki więc wyczekują upadku Barcy pod rządami Bartka. Wszystko po to aby tylko nasycić swoje ego, swoją próżność, aby móc postawić na swoim, a potem wytykać to innym. Oczywiście nie jest to zachowanie egoisty toż to prawdziwa miłość do klubu...
Jeden z drugim gówniarzem musi zrozumieć, że życie nie zawsze polega na stawianiu na swoim, że bardzo często bez kompromisu nie da rady nic sensownego zbudować. Czasami warto spojrzeć dalej niż czubek swojego nosa.

69

Za stary? Na tej stronie to już chyba same małolaty zostały co to 30 latka uważają za starego. Drodzy krytykanci pamiętacie chociażby Heńka? Ile miał lat jak przychodził pełnić rolę jokera w Barcelonie? Otóż miał 33 lata, tyle ile będzie miał Lavezzi jak już wypełni ewentualny kontrakt z Barcą.
Młodych perspektywicznych zmienników ze światowego topu zostawcie sobie na ławkę w Fifie i Pesie.
Barcelona bardzo mądrze celuje! Będę się tak samo cieszył z Nolito, jak z Ezequiela. Dwa bardzo dobre typy na ławkę.