O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Ch. Stoiczkow, J. Litmanen, C. Puyol, L. Enrique
  • Ulubione zespoły Barca , Ajax
  • Barcelonie kibicuję od 1994

Statystyki

  • Dni w serwisie 2735
  • Liczba komentarzy 1566
  • Polecenia 3720

Komentarze

7

Brawo Cholo! Brawo Atletico! Brawo!!!

4

Tłuszcza chce krwi, chce widzieć palący się stos, chce szubienicy. Wyrok już został wydany. Czy zarząd jest nawet w minimalnym procencie winny? Nie wiem. Natomiast wiem, że ferowanie wyroków na podstawie marnych pomówień cechuje tłuszcze z trzeciego świata, a nie cywilizowanych ludzi Okcydentu. Na daną chwilę oświadczenie Barcy jest jasne, spójne i klarowne. Jeżeli ktoś wręcz chorobliwie nie lubi obecnego zarządu, to absolutnie nic go nie przekona, że jest inaczej niż uważa. Ja osobiście poczekam na rozwój sytuacji. Chętnie zobaczę jaką postawę i odpowiedź zaprezentuje druga strona sporu.

0

Pełna zgoda, tutaj niestety wyrok został już wydany.

2

@IronSanHybrid shoeonhead już od dawna na youtube wylicza kretynizmy feministek trzeciej fali. Taką niszę zagospodarowała i na tym zyskała popularność.

0

Bardzo szkoda i tyle. Oby chłop wrócił do pełnej dyspozycji. Co do jego przyszłości w barwach Barcy, to mam ambiwalentne uczucia. Póki co niech młodzian zdrowieje.

Zobacz wszystkie

84

A mnie bawią wojujący ateiści, którzy muszą na każdym kroku, wszystkim wokół udowadniać swoją wyższość. Przy okazji zachwycają się swoim "heroizmem", jak to dzielnie kolejny raz dali nauczkę i przygadali jakiemuś zacofanemu katolowi. Oczywiście muszą nieustannie podkreślać, ja myślę samodzielnie, jestem wyjątkowy i inteligentny, a tamci to zacofani troglodyci. Tego typu zachowanie cechuje niedojrzałych emocjonalnie gówniarzy, którzy szukają dowartościowania oraz co zabawne szukają również identyfikacji grupowej, akceptacji. Gdyby rzeczywiście myśleli samodzielnie nie musieliby podkreślać tego na każdym kroku.
Ps. Sam jestem osobą niewierzacą.

76

Z całego serca życzę mu wszystkiego najlepszego, szczególnie zdrowia dla niego i jego rodziny. Uwielbiałem go jako piłkarza, uwielbiałem go jako trenera Barcy. Dla mnie osobiście to ikona, nie zawacham się użyć słowa legenda, świetny piłkarz, trener i człowiek. Powodzenia i dużo zdrowia Lucho!

75

Moi drodzy rozumiem Waszą troskę o dobro klubu, ale czy Wy serio uważacie, że taki klub jak Barcelona nie ma planu B? Czy Wy serio uważacie, że takie osoby jak obecny dyrektor sportowy Pan Fernandez, czy doradzający mu weteran Pan Ariedo Braida są tak głupi, że nie maja planu awaryjnego? Czy Wy serio uważacie się za lepszych ekspertów, bardziej przenikliwych analityków piłkarskich, bardziej kompetentnych od tych ludzi? Serio?
No, to gratuluje samooceny.
Oczywiście szkoda będzie stracić młodego Niemca, ale nic na siłę. Z niewolnika nie ma pracownika! Jest osobą dorosłą i osobą wolną, może decydować jak tylko chce o swojej przyszłości.
Obecnie sadzanie w lidze Bravo na ławce tylko dlatego aby młody Niemiec przestał strzelać fochy, byłoby bezdenną głupotą! Bravo w kwietniu skończy 33 lata, nie jest to wiek dla bramkarza w którym myśli się już o piłkarskiej emeryturze. Dla części młodych kibiców może to być oczywiście niezrozumiały skandal.

71

Ciekawe ile będzie trwał zbiorowy ból d... Laporciarzy? Jest to z jednej strony śmieszne zjawisko, z drugiej strony jednak staje się coraz bardziej irytujące. Ojoj tak kocham Barcę, że "marzę aby Bartomeu poszedł siedzieć","szkoda, że zdobyli tryplet, bo bez niego Bartomeu by nie wygrał"," przestaje kibicować Barcelonie bo ten klub stracił już wszystkie wartości". Tego typu podobne stwierdzenia nieustannym potokiem zalewają forum tej strony.
Wy nie kochacie Barcy, wam się tylko tak wydaje. Barcelona ma problem z kibicami sukcesu, którym się w d... poprzewracało. Było to wyraźnie widoczne w grudniu i styczniu poprzedniego sezonu, jest widoczne i teraz!
Zachowujecie się niektórzy jak rozkapryszone bachory, które nie otrzymały swojej zabawki więc wyczekują upadku Barcy pod rządami Bartka. Wszystko po to aby tylko nasycić swoje ego, swoją próżność, aby móc postawić na swoim, a potem wytykać to innym. Oczywiście nie jest to zachowanie egoisty toż to prawdziwa miłość do klubu...
Jeden z drugim gówniarzem musi zrozumieć, że życie nie zawsze polega na stawianiu na swoim, że bardzo często bez kompromisu nie da rady nic sensownego zbudować. Czasami warto spojrzeć dalej niż czubek swojego nosa.

69

Za stary? Na tej stronie to już chyba same małolaty zostały co to 30 latka uważają za starego. Drodzy krytykanci pamiętacie chociażby Heńka? Ile miał lat jak przychodził pełnić rolę jokera w Barcelonie? Otóż miał 33 lata, tyle ile będzie miał Lavezzi jak już wypełni ewentualny kontrakt z Barcą.
Młodych perspektywicznych zmienników ze światowego topu zostawcie sobie na ławkę w Fifie i Pesie.
Barcelona bardzo mądrze celuje! Będę się tak samo cieszył z Nolito, jak z Ezequiela. Dwa bardzo dobre typy na ławkę.