O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Ch. Stoiczkow, J. Litmanen, C. Puyol, L. Enrique
  • Ulubione zespoły Barca , Ajax
  • Barcelonie kibicuję od 1994

Statystyki

  • Dni w serwisie 3683
  • Liczba komentarzy 3230
  • Polecenia 8888

Komentarze

0

@Medium Ale jak to. Przecież są prywatną firmą i se mogą co chcą. A szury niech se założą swoją stronę i tam szurują swoją "mową nienawisci".
A tak serio. To cieszy mnie ten wyrok.

1

@Janiama To prawda. Zapewne padnie jak zawsze: "drabina eskalacyjna", "rimland i heartland", "zdolności operacyjne" i kilka innych znanych i lubianych tekstów pana Jacka.

1

@Pawel13sz Czy za dużo za transfer? Być może tak, jednak obecnie mam wiedzę jaką ma każdy z oceniających i z tej pozycji jest łatwo wydawać opinie, czyli cena plus dotychczasowa predyspozycja.
Ciągle trzymam kciuki za chłopaka, mam ogromną nadzieję, że jednak odpali.
Ps. Obecnie Ferran=Memphis

0

@Sapos93 Dziękuję. Życzę dużo zdrowia i pomyślności. Jednak póki co pozostanę przy swoim stanowisku. Pozdrawiam.

0

@Rysiu Sytuacja Eriksena była inna, miała miejsce na boisku. Tutaj mieliśmy sytuację poza obszarem gry. Służby powinny być do tego przygotowane. Jeżeli jednak organizacja nie pozwalała na to, np. korytarz życia, to ok. Uważam jednak, że wątpliwości powinny być kierowane do ludzi zarządzających bezpieczeństwem na stadionie.

Zobacz wszystkie

144

Wczorajsze przerwanie meczu w Paryżu, wywołany wielki skandal, wielkie oburzenie, to wszystko chyba gruba przesada.
Czwarty sędzia miał powiedzieć do głównego sędziego "the black guy", charakteryzując, wskazując trenera na ławce Istanbułu, który powinien zostać ukarany kartką.
Gwiazdeczki PSG miały być najbardziej zbulwersowane tym straszliwym rasistowskim incydentem i to one pierwsze podobno zeszły z boiska.
Fabrizio Romano podaje, że pojawiły się pretensje - "Why you call him black man?!".
Dlaczego? No bo jest czarnym mężczyzną. Jest to zwykła charakterystyka postaci.
Czy teraz już nie można określać koloru skóry?
Być może nie było to eleganckie, jednak robienie z tego powodu takiego cyrku to według mnie przesada.
Oburzone gwiazdeczki często wyzywają się w bardzo wulgarny sposób, a tutaj nagle ich delikatna struktura moralna została zszargana? Bez jaj.
Nadeszła moda na bycie oburzonym, wyczulonym do granic rozsądku, delikatnym płatkiem śniegu, który dzięki temu sygnalizuje swoje wartości licząc po trochu na poklask społeczny.

130

@DaPidejpi Ja nie czuję się zgubiony, zwyczajnie uważam to za głupotę. Dlaczego odrębna orientacja seksualna ma być kategorią filmową? Ludzie się różnią pod wieloma względami. To może odrębne kategorie dla chudych, grubych, rudych, piegowatych, niskich? Brzmi głupio, co nie? No właśnie...
Hbo sygnalizuje cnotę idąc za popularnym trendem. Zwykły marketing. Dla mnie głupi.

85

A mnie bawią wojujący ateiści, którzy muszą na każdym kroku, wszystkim wokół udowadniać swoją wyższość. Przy okazji zachwycają się swoim "heroizmem", jak to dzielnie kolejny raz dali nauczkę i przygadali jakiemuś zacofanemu katolowi. Oczywiście muszą nieustannie podkreślać, ja myślę samodzielnie, jestem wyjątkowy i inteligentny, a tamci to zacofani troglodyci. Tego typu zachowanie cechuje niedojrzałych emocjonalnie gówniarzy, którzy szukają dowartościowania oraz co zabawne szukają również identyfikacji grupowej, akceptacji. Gdyby rzeczywiście myśleli samodzielnie nie musieliby podkreślać tego na każdym kroku.
Ps. Sam jestem osobą niewierzacą.

76

Z całego serca życzę mu wszystkiego najlepszego, szczególnie zdrowia dla niego i jego rodziny. Uwielbiałem go jako piłkarza, uwielbiałem go jako trenera Barcy. Dla mnie osobiście to ikona, nie zawacham się użyć słowa legenda, świetny piłkarz, trener i człowiek. Powodzenia i dużo zdrowia Lucho!

75

Moi drodzy rozumiem Waszą troskę o dobro klubu, ale czy Wy serio uważacie, że taki klub jak Barcelona nie ma planu B? Czy Wy serio uważacie, że takie osoby jak obecny dyrektor sportowy Pan Fernandez, czy doradzający mu weteran Pan Ariedo Braida są tak głupi, że nie maja planu awaryjnego? Czy Wy serio uważacie się za lepszych ekspertów, bardziej przenikliwych analityków piłkarskich, bardziej kompetentnych od tych ludzi? Serio?
No, to gratuluje samooceny.
Oczywiście szkoda będzie stracić młodego Niemca, ale nic na siłę. Z niewolnika nie ma pracownika! Jest osobą dorosłą i osobą wolną, może decydować jak tylko chce o swojej przyszłości.
Obecnie sadzanie w lidze Bravo na ławce tylko dlatego aby młody Niemiec przestał strzelać fochy, byłoby bezdenną głupotą! Bravo w kwietniu skończy 33 lata, nie jest to wiek dla bramkarza w którym myśli się już o piłkarskiej emeryturze. Dla części młodych kibiców może to być oczywiście niezrozumiały skandal.

Media

Sonda

Które miejsce zajmie Barcelona w zbliżającym się sezonie LaLigi?