O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik R10, Messi, Xavi
  • Ulubione zespoły Barca
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3238
  • Liczba komentarzy 11117
  • Polecenia 92065

Komentarze

12

Messi ponad cztery razy więcej goli, osiem razy więcej asyst, dziesięć mistrzostw kraju i cztery ligi mistrzów, nawet nie ma co liczyć pozostałych pucharów, a i tak pewnie dla wielu będzie za Maradoną. Zawsze gdy sobie o tym pomyśle to wzbiera we mnie taki wqurw, że wtedy z Niemcami Argentyna przegrała.

2

Brajtłajt pokazuje Griezmannowi jak się gra na środku ataku.

1

Głupi bym był myśląc, że Barcelona nigdy nie zejdzie że ścisłego topu, ale też nigdy w życiu nie spodziewałem się, że po dwóch miesiącach będziemy w dolnej części ligowej tabeli, a w lidze mistrzów równymi rywalami staną się dla nas zespoły z Europy C albo D.

2

Tak wygląda rewolucja spóźniona o kilka lata niestety.

25

@Janiama twierdził, że Busquets powinien odejść zanim stało się to modne. Trzy lata temu pamiętam, że kłóciłem się z nim, że nie ma racji. Miał. Tak samo twierdził, że odejście Valverde niczego nie zmieni lub nawet pogorszy stan rzeczy. Miał rację, tak samo z tym, że ten gość wycisnął maksa z ówczesnej Barcy. Nawet słynne twierdzenie o Puigu i Szymańskim się broni bo kolejny trener nie widzi Puiga w składzie. Coś w tym jest. Transfer Dembele i Cou też nie budziły jego entuzjazmu z tego co pamiętam. @Janiama zna się naprawdę na piłce. Jest przemądrzały, ale swoje wie.

Zobacz wszystkie

253

Uwielbiam jesień. Spadając liście, spadający Ronaldo w polu karnym i spadający w tabeli Real.

171

Strasznie mnie śmieszy gadanie, że Carles Perez może zrobić karierę "co najwyżej jak Pedro" bo ma jakieś tam braki i pewnego poziomu nie przeskoczy... 90% graczy na świecie, a może i więcej łącznie z kupionymi za setki milionów Dembele czy Cou, marzy o takiej bogatej przygodzie z piłką jaką miał Pedro. Podnieś mistrzostwo świata, Europy, 3 razy ligę mistrzów, 5 mistrzostw Hiszpanii czy być częścią teamu, który zdobył 6 pucharów w jednym sezonie jak Pedro to wielkie coś. Nie ma co lekceważyć kogoś skoro może braki nadrabiać sercem do gry. Warto stawiać na Pereza.

168

Zapewne jedna z chwil gdy Benítez żałuje, że nie jest już czynnym piłkarzem.

167

Jak grzmot strzela i biegnie w narożnik się ponapinać to kuźwa ze śmiechu nie idzie wytrzymać.

148

Nie wiem co w tym szokującego, że co chwila ktoś upomina o szacunek dla Realu, jakby stare baby dopominały o ciszę w kościele. Nie sądzę byśmy mieli być dłużni respekt kibicom Realu - nie po tym jak z nas szydzili latem. Śmieszy mnie ta sztuczna poprawność. Normalne, że jest radość po ich porażce, wróżby chłosty od PSG i trochę szydery. Wiem, że na dobrą sprawę jeszcze nic nie wygraliśmy i dziś trzeba odrobić stratę, ale też mam świadomość, że Barcelona jest w tym momencie tak zajebista, że piłkarze są w stanie zmieść swoich rywali manitą do przerwy. Nie będę przecież siedział z pełnymi gaciami w strachu, że podzielimy los Realu.