O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik R10, Messi, Xavi
  • Ulubione zespoły Barca
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2998
  • Liczba komentarzy 10371
  • Polecenia 82680

Komentarze

0

A propos rzekomego zaniżania statystyk umieralności na COVID-19 w Polsce:

"Polskie wytyczne dotyczące określania COVID-19 jako przyczyny zgonu nie uwzględniają pełnej klasyfikacji WHO. Obejmują tylko przypadki, gdy wynik testu laboratoryjnego był dodatni. Nie dotyczą osób podejrzanych o zachorowanie na COVID-19 lub takich, u których zakażenie jest prawdopodobne." [tvn24]

Czyli może coś w tych niepokojących postach określanych jako trolling mogło być?

4

@NeroTFP Typowe oceny krytyka filmowego: władca pierścieni - 5/10, bułgarski dramat społeczny o homoseksualistach - 10/10.

18

@Shapiro Są też rodziny, które nie mają 500 plus i dla nich duża część usług też stoi i ci ludzie również nie chodzą do pracy. Jak pasożyci przyzwyczaili się do darmowej kasy to teraz ciężko im zabrać...

1

@Nolife1899 Taki bezideowiec. Wpierw "na lewo" miział się z platformą, za chwilę romans z Kukizem i już gadał inaczej. Teraz nawet nie wiem bo krajowej polityki już nie śledzę, ale pewnie znów z wiatrem jak przystało na chorągiewkę. Z Dudą to ma szanse może Tusk i to chyba tyle.

27

@Janiama I mówi to człowiek, który stwierdził, że lepiej nie kozaczyć i zgodzić się na obniżenie wynagrodzenia...

Zobacz wszystkie

251

Uwielbiam jesień. Spadając liście, spadający Ronaldo w polu karnym i spadający w tabeli Real.

169

Strasznie mnie śmieszy gadanie, że Carles Perez może zrobić karierę "co najwyżej jak Pedro" bo ma jakieś tam braki i pewnego poziomu nie przeskoczy... 90% graczy na świecie, a może i więcej łącznie z kupionymi za setki milionów Dembele czy Cou, marzy o takiej bogatej przygodzie z piłką jaką miał Pedro. Podnieś mistrzostwo świata, Europy, 3 razy ligę mistrzów, 5 mistrzostw Hiszpanii czy być częścią teamu, który zdobył 6 pucharów w jednym sezonie jak Pedro to wielkie coś. Nie ma co lekceważyć kogoś skoro może braki nadrabiać sercem do gry. Warto stawiać na Pereza.

168

Zapewne jedna z chwil gdy Benítez żałuje, że nie jest już czynnym piłkarzem.

166

Jak grzmot strzela i biegnie w narożnik się ponapinać to kuźwa ze śmiechu nie idzie wytrzymać.

148

Nie wiem co w tym szokującego, że co chwila ktoś upomina o szacunek dla Realu, jakby stare baby dopominały o ciszę w kościele. Nie sądzę byśmy mieli być dłużni respekt kibicom Realu - nie po tym jak z nas szydzili latem. Śmieszy mnie ta sztuczna poprawność. Normalne, że jest radość po ich porażce, wróżby chłosty od PSG i trochę szydery. Wiem, że na dobrą sprawę jeszcze nic nie wygraliśmy i dziś trzeba odrobić stratę, ale też mam świadomość, że Barcelona jest w tym momencie tak zajebista, że piłkarze są w stanie zmieść swoich rywali manitą do przerwy. Nie będę przecież siedział z pełnymi gaciami w strachu, że podzielimy los Realu.

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kto powinien być w niedalekiej przyszłości podstawowym prawym obrońcą Barcelony?