O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik R10, Messi, Xavi
  • Ulubione zespoły Barca
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3121
  • Liczba komentarzy 10731
  • Polecenia 87297

Komentarze

10

@BarcaInfo nieźle, Ronaldo od sierpnia 2015 wygrywał też 3 x ligę mistrzów. Messi ani razu.

21

Idealnie. Nie istnieje powód dla którego miałby odejść. Wszechstronny, zawsze profesjonalny, solidny. I ponadto wychowanek oddany Barcelonie.

3

Lepiej zostawić Emersona, który ma spory potencjał do rozwoju niż Semedo, który mimo kilku lat w tym klubie dalej gra bardzo zachowawczo i powiela te same pasywne akcje nie dające nic.

40

Neymar jest uosobieniem szaleństwa w piłce. Zabawy i luzu w bucie. Bardziej cenię Messiego za jego chirurgiczne precyzyjne podejście, ale szczerze mówiąc nie było od czasów niedoścignionego Ronaldinho bardziej twórczego gracza pod względem wachlarza zagrań. On jest niczym przeniesieniem wszystkiego co można było wyczyniać z piłką o czym marzyło się za dzieciaka. Można potępiać go za liczne rzeczy, ale przyznać trzeba, że z piłeczką i rywalami to on potrafi się zabawić jak nikt inny.

3

@Coutinho007 Oj przydałoby by mu się, tak samo jak Busquetsowi, Suarezowi i Albie, ale niestety musiałby zrobić to trener z jajami, który nie boi się jechać ostro z gwiazdeczkami. Ostatnio kimś takim był Enrique.

Zobacz wszystkie

251

Uwielbiam jesień. Spadając liście, spadający Ronaldo w polu karnym i spadający w tabeli Real.

169

Strasznie mnie śmieszy gadanie, że Carles Perez może zrobić karierę "co najwyżej jak Pedro" bo ma jakieś tam braki i pewnego poziomu nie przeskoczy... 90% graczy na świecie, a może i więcej łącznie z kupionymi za setki milionów Dembele czy Cou, marzy o takiej bogatej przygodzie z piłką jaką miał Pedro. Podnieś mistrzostwo świata, Europy, 3 razy ligę mistrzów, 5 mistrzostw Hiszpanii czy być częścią teamu, który zdobył 6 pucharów w jednym sezonie jak Pedro to wielkie coś. Nie ma co lekceważyć kogoś skoro może braki nadrabiać sercem do gry. Warto stawiać na Pereza.

168

Zapewne jedna z chwil gdy Benítez żałuje, że nie jest już czynnym piłkarzem.

166

Jak grzmot strzela i biegnie w narożnik się ponapinać to kuźwa ze śmiechu nie idzie wytrzymać.

148

Nie wiem co w tym szokującego, że co chwila ktoś upomina o szacunek dla Realu, jakby stare baby dopominały o ciszę w kościele. Nie sądzę byśmy mieli być dłużni respekt kibicom Realu - nie po tym jak z nas szydzili latem. Śmieszy mnie ta sztuczna poprawność. Normalne, że jest radość po ich porażce, wróżby chłosty od PSG i trochę szydery. Wiem, że na dobrą sprawę jeszcze nic nie wygraliśmy i dziś trzeba odrobić stratę, ale też mam świadomość, że Barcelona jest w tym momencie tak zajebista, że piłkarze są w stanie zmieść swoich rywali manitą do przerwy. Nie będę przecież siedział z pełnymi gaciami w strachu, że podzielimy los Realu.