Następny mecz:  Eibar  -  Barcelona     ·  Sobota, 19 października 13:00  ·  9. kolejka La Liga Eleven Sports 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz
Eoren

Eoren Redaktor serwisu FCBarca.com

Informacje ogólne

Miasto:

Kraków

Zainteresowania:

piłka nożna (biernie), malarstwo (czynnie - PRZYJMUJĘ ZAMÓWIENIA), literatura fantastyczna (biernie i czynnie), mitologie celtyckie i skandynawskie, antropologia, sztuka iluzjonistyczna (czynnie i biernie)

Ulubiony zawodnik:

Moderacja FCBarca.com, Xavi, Manucho

Ulubione zespoły:

FC Barcelona i Rayo Vallecano

Barcelonie kibicuję od:

19.00 do 20.00 w środy i czwartki, wyłącznie po wcześniejszym umówieniu

Kontakt
Statystyki

Data rejestracji

23 stycznia 2011

Dni w serwisie

3188

Liczba komentarzy

2678

Ocena komentarzy

+4439

Najlepiej oceniane komentarze
 • Eoren  
  Polecają 247

  Dzień dobry, Ramblo, ja z krótkim apelem. Ostatnio często spotykam tutaj rozmowy o treściach z portalu realmadrid.pl - kopiowane najgłupsze komentarze, dyskusje o clickbaitowych tytułach czy kontrowersyjnych newsach. Rozumiem potrzebę skomentowania pewnych rzeczy, być może jednak nie wszyscy z Was zdają sobie sprawę, że otwieranie takich dyskusji wywiera odwrotny wpływ. Chcąc coś wysmiać czy napiętnować uruchamiacie temu fejm. Sprawiacie w ten sposób, że kolejne osoby wchodzą i poświęcają swój czas, by czytać coś, co Waszym zdaniem jest niewłaściwe albo po prostu głupie. Osobiście polecam ignorować to, co nie zasługuje na uwagę. W przeciwnym razie wpisy, z których się śmiejemy, będą jedynie zyskiwać coraz większą popularność. Raczej niezasłużoną.

 • Eoren  
  Polecają 216

  W związku z kwestią przeglądu prasy w imieniu Redakcji chciałam przeprosić za to, że na naszej stronie znalazły się okładki z logiem realmadrid.pl bez podania źródła zdjęć. Jednocześnie informuję, że wszelkie oskarżenia o plagiat są bezpodstawne, gdyż tłumaczenia tekstu były i są autorskie, o czym świadczy także obszerność i szczegółowość tego, jak i innych artykułów z serii przegląd prasy FCBarca.com. Nasi redaktorzy bardzo dobrze znają język hiszpański, większość z nich mieszkała w tym kraju, i nie muszą posiłkować się niczymi tłumaczeniami. Wszelkie oskarżenia wobec nich są bezpodstawne i niesprawiedliwe, gdyż krótkie nagłówki często muszą być przetłumaczone identycznie, bo nie dają pola do różnej interpretacji. Z kolei innych nie da się dosłownie przełożyć na polski.

  Przypominam też o tym, że przegląd prasy z okładkami czterech hiszpańskich dzienników sportowych jest inicjatywą autorską FCBarca.com, dopiero później podchwyconą przez portal na temat Realu Madryt. Jeszcze raz przepraszam za faux-pas, które już się nie powtórzy, i liczę na to, że ten komunikat zakończy niesprawiedliwe oskarżenia wobec naszych redaktorów.

Ostatnie wystawione oceny

4. kolejka La Liga Niedziela, 21 września 21:00 Transmisja: Canal + Family

Gorące tematy