2

@MesQueUnClub_87 Zaraz mu odetniemy mikrofon ;)

4

Już za 10 minut zaczynamy na YT live przed finałem Euro 2020. Dziś naszymi gośćmi będą Maja Strzelczyk (Canal+) i Łukasz Wiśniowski (Foot Truck). Wbijajcie: https://www.youtube.com/watch?v=to1NpqwwafE

2

Ramblo, jeśli ktoś z Was będzie widzieć ten komunikat o potwierdzaniu lokalizacji, to zróbcie, proszę, skrin i podeślijcie. Z góry dzięki ;)

1

@IronSanHybrid Możecie podrzucić skrina?

3

@AxelF Hermetyczna nomenklatura branżowa wjechała :D Zacnie się Pan prezentuje na mamucie.

53

@RobsonPL I ogląda. I słucha. Bądźcie grzeczni.

10

@barcamember Coming out nastąpił. Jasno zadeklarowane barcelonismo ;)

4

Zapraszamy na live z panem Jackiem Laskowskim! https://www.youtube.com/watch?v=I0So9nzrHT8

2

@Sulimo Subskrypcja, dzwoneczek, wiesz co trzeba zrobić ;)

3

@Sulimo To wbijaj ok 20.30 dla Jacka ;) To będzie main event.

1

@Scross Po uzasadnionym odwołaniu. Tak jak każdemu Użytkownikowi ;)

Rola Patrona zapewnia bonusy opisane na podlinkowanej stronie. Ragulamin obowiązuje wszystkich Użytkowników (każdy kliknął "akceptuję").

5

@kel Rambla jest działam stworzonym specjalnie po to, by można było rozmawiać o wszystkim. Tak jak pisze Mateusz artykuły na stronie są wyłącznie natury sportowej i takie też powinny być (i są) komentarze pod nimi.

Rambla istnieje właśnie po to, by komentarze pod artykułami były czyste od dygresji. Jednocześnie chcieliśmy dać przestrzeń, w której Użytkownicy będą mogli dyskutować na różne tematy. Działo się to zawsze, przed Ramblą jednak stanowiło zwykle spam odbywający się pod newsem głównym.

Teraz, dzięki rozdzieleniu, nie masz ryzyka, że czytając artykuły spotkasz komentarze o polityce czy kwestiach zdrowotnych kotów. Korzystanie z Rambli jest opcjonalne, jeśli nie interesują Cię treści, które Użytkownicy umieszczają tam, to nie ogranicza to w żadnym przypadku innych funkcjonalności, które oferujemy dla Ciebie. Nadal masz informacje i materiały na temat Barcelony oraz przestrzeń do dyskusji na tematy wyłącznie sportowe (pod artykułami).

Jesli chodzi o cenzurę tematyczna na Rambli to nie planowaliśmy i nie planujemy jej wprowadzać. Stałoby to w sprzeczności z założeniem dla jakiego stworzyliśmy to miejsce. A to, co się tam znajduje, zależy wyłącznie od Was.

3

@kulig Nie usunęliśmy za to, że "nam napisałeś" tylko za spam. Zapoznaj się, proszę, z Regulaminem, który sam zaakceptowałeś.

Wpisy o treści "hahaha" trudno uznać za komentarz. Tego typu spam zawsze był i będzie usuwany, by nie zaśmiecał strony.

Jeśli chcesz coś skrytykować czy podzielić się swoją opinią to napisz merytoryczny komentarz. Jak widzisz, także w tym artykule, żaden krytyczny komentarz, który mieści się w ramach Regulaminu, nie został usunięty.

1

@JimMorrisonFCB Ustawiamy się w darknecie. Ogarnę temat.

3

@AxelF Tacy Użytkownicy jak Ty to skarb! Dziękujemy!

0

@davidlahm Bardzo dziękuję ;) Nie ukrywam, że stawaliśmy na rzęsach żeby to jak najlepiej ogarnąć.

Nagrywki stacjonarne to nasz cel, niestety w związku z pandemią, rozproszeniem redakcji oraz gości na razie nie jest on realny. Myślę jednak, że nawet w TV ludzie przywykli już do programów prowadzonych zdalnie i są bardziej wyrozumiali dla niedociągnięć technicznych z tym związanych.

1

@AxelF A dziękuję serdecznie! :) UNB to subskrybuję od dawna, jestem wiernym widzem ;)

1

@Striker Julia na początku miała problemy z połączeniem i faktycznie było bardzo cicho. Konieczny się okazał reset, po którym była poprawa.

Jeśli masz dla nas jakieś rady to jesteśmy otwarci ;) To nasz drugi lajw, pierwszy na nowej platformie i dopiero raczkujemy w tym temacie. Ale wierzę, że z każdym kolejnym lajwem będzie coraz bardziej profesjonalnie. Także jeśli masz jakieś pomysły co i jak można poprawić to zarówno ja, jak i @wpwelement (team realizacyjny) będziemy ogromnie wdzięczni ;)

3

@Striker Lajw jest prowadzony zdalnie, każdy z gości łączy się przez swój sprzęt i w różnych warunkach. Z naszego poziomu nie ma technicznej możliwości wyrównywania poziomu głośności. Taki urok nagrań zdalnych.

5

https://www.youtube.com/watch?v=AdKuI7F_XQE

Jeszcze jedno zaproszenie na nasz lajw - za chwilę dołączy do nas Sebastian Mila ;)

4

https://www.youtube.com/watch?v=AdKuI7F_XQE

Zapraszam na nasz live. Za chwilę dołączy do nas Tomek Ćwiąkała ;)

4

@pax Czy jest w ogóle sens poświęcać czas na dyskusję opartą na dowodach anegdotycznych? Ja z takich powodów nie angażuję się w takie dyskusje, choć często mam ochotę. Niestety uważam, że jest to strata czasu.

Przejrzałam większość wpisów tutaj i wszystkim serdecznie polecam zapoznać się z filmem, który zostawiam poniżej. Najlepiej przed rozpoczęciem wszelkich internetowych dysput. Co prawda trzeba poświęcić ponad półtorej godziny, ale warto, bo chyba nikt nie chciałby się intencjonalnie kompromitować w dyskusji.

https://youtu.be/T1vW8YDDCSc

5

#JestTakJestRafi!

4

3

@Chakalaka Ode mnie jeszcze Chuck Berry: You Never Can Tell czyli najsławniejsza scena Pulp Fiction.
https://youtu.be/yYfJtPj46PY

1

@wpwelement Sztos. Będzie zapętlone.

3

@SamuraJack To łap ode mnie niespodziewany hiszpański Bediego:
https://youtu.be/mI_wbQ7542A

A od Białasa zgłaszam Pressing:
https://youtu.be/If2_L2ZbaC0

@Chakalaka

5

@Chakalaka Nawet nie sprawdzam czy się powtarza ;)
Aspencat:
La història és nostra
https://youtu.be/lbvan6YcNw4
Antimatèria https://youtu.be/yJhfskvyv3k

0

@shinthps Nie można nikomu zabronić kreatywnej interpretacji.

4

@IronSanHybrid Spóźniłeś się i to bez usprawiedliwienia :P

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?