O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1030
  • Liczba komentarzy 1929
  • Polecenia 4554

Komentarze

0

@partymaker tak polecam.

0

Odchodzi Lewandowski i Roberto, a przychodzą Mbappe i Rodri. W zamian nigdy więcej nie możecie czytać postów Dodiego.

Wchodzicie w to?

0

@kanver_ hehe, hehe

On grał wczoraj z Celtą Vigo B

Hehe

3

@koksik2700 czyli nikt nie może zmienić zdania? Ktoś jak kiedyś powiedział nie, to już nigdy nie może powiedzieć tak?
Poza tym z tego co pamiętam, to oni głównie byli przeciw wywaleniu tak wielkiej kasy na zaporę, która będzie chronić granicę tak, jak domek z zapałek chroni przed huraganem. Po czasie okazuje się, że mieli rację.

6

Z ostatniej chwili

Zobacz wszystkie

47

I to jest news miesiąca. Jesteśmy uratowani


44

@ranger3120 dwóch facetów sobie siedzi bez żadnej reakcji. Nagrywający też wykazał się heroizmem.

40

Parę dni temu byłem na siłowni, bo miałem legdej. No więc robię te legi w skupieniu, nagle patrzę a tam jakaś dziewczyna kręci hula hop. Pewnie ma bioderdej pomyślałem. I nie byłoby w tym nic specjalnego, bo ja żonaty, dziewczyna taka sobie bym powiedział i niewiele starsza od moich dzieciaków, gdyby nie jeden gość, który się przy niej kręcił. A to podchodził, a to odchodził, parę razy już otwierał usta, ale za każdym razem robił w tył zwrot. W końcu chłopak usiadł na ławce, wyjął telefon i stuka. Potem zaczął w skupieniu przewijać palcem po ekranie. Pewnie ma fondej pomyślałem. Tak przewijał, że dziewczyna skończyła kręcić i sobie poszła. Parę dni później widzę ten sam obrazek. Ona kręci kółkiem, a on kręci się wkoło niej. Pewnie mają kręcidej pomyślałem. Sytuacja trwała ze dwie godziny. Ona kręciła, on się kręcił. W końcu ona poszła do szatni, a on do męskiej ubikacji. Też musiałem skorzystać z wucetu, więc jakieś 5 minut później wchodzę i słyszę jak z gościa leci niczym z kranu. Niezła rewolucja pomyślałem.

39

@John_Doe nie wiem, skąd masz ten tekst, ale ktoś tam pominął najważniejsze. UE bierze pod uwagę wszystkich Ukraińców, którzy są w Polsce. I póki co, to Polska będzie mogła żądać kasy, lub relokacji

38

@tomek8756 to są ludzie oderwani od rzeczywistości. Taki nie wie, co to znaczy dostać około 2 tys emerytury i z niej opłacić mieszkanie, bo inaczej wywalą. On nie wie, co to znaczy się zastanawiać między kupnem leków, a chleba.
To samo tyczy się polskich polityków.

Media

Sonda

Czy klub powinien sprzedać Alejandro Balde?